INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Łódź - Paryż
199.00 PLN

Loty z Łodzi do Paryża


Promocja aktualna do 31.08.2017
WYLOT Łódź (Polska)
od 01.08.2017
Lotnisko wylotu:
Łódź Lublinek (LCJ)
>
PRZYLOT Paryż (Francja)
do 02.04.2018
Lotnisko przylotu:
Charles de Gaulle (PAR)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Łódź - Paryż Wylot z lotniska Łódź Lublinek , przylot na lotnisko Charles de Gaulle. Wyloty oraz przyloty w dniach (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie połączenie z Łodzi do Paryża w sezonie jesienno – zimowym 2016 / 2017 oferują linie Adria. Loty dostępne są od 25 października 3 razy w tygodniu. Wylot z Łodzi w każdy wtorek, czwartek i w sobotę o godzinie 11:55, planowany przylot do Paryża o godzinie 14:05. Loty z Paryża do Łodzi liniami Adria również trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota ) w godzinach 20:20 – wylot, 22:20 – lądowanie. Sprzedaż biletów na trasie Łódź – Paryż przez siedem dni w tygodniu, możliwą rezerwacja telefoniczna bądź onlaine.

Połączenie lotnicze na trasie Łódź - Paryż. Wyniki dla połączenia Łódź (LCJ) - Paryż (PAR) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-25 (Ilość wyników: 5).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
JP 324
2017-01-24 11:55 Łódź (LCJ)
2017-01-24 14:05 Paryż (CDG)
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
JP 327
2017-01-31 14:40 Paryż (CDG)
2017-01-31 17:40 Łódź (LCJ)
Propozycja 1
Cena : 887
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka
2017-01-24 07:00 Łódź (LCJ)
2017-01-24 14:00 Paryż (CDG)
1
JP 152
2017-01-24 07:00 Łódź (LCJ)
2017-01-24 08:20 Monachium (MUC)
JP
2
LH 2230
2017-01-24 12:25 Monachium (MUC)
2017-01-24 14:00 Paryż (CDG)
LH
Przylot
Całkowity czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2017-01-31 06:30 Paryż (CDG)
2017-01-31 12:30 Łódź (LCJ)
1
LH 2239
2017-01-31 06:30 Paryż (CDG)
2017-01-31 07:55 Monachium (MUC)
LH
2
JP 153
2017-01-31 10:10 Monachium (MUC)
2017-01-31 11:30 Łódź (LCJ)
JP
Propozycja 2
Cena : 1846
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 10m / 1 przesiadka
2017-01-24 07:00 Łódź (LCJ)
2017-01-24 17:10 Paryż (CDG)
1
JP 152
2017-01-24 07:00 Łódź (LCJ)
2017-01-24 08:20 Monachium (MUC)
JP
2
AF 1623
2017-01-24 15:30 Monachium (MUC)
2017-01-24 17:10 Paryż (CDG)
AF
Przylot
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka
2017-01-31 21:00 Paryż (CDG)
2017-02-01 12:30 Łódź (LCJ)
1
AF 1122
2017-01-31 21:00 Paryż (CDG)
2017-01-31 22:30 Monachium (MUC)
AF
2
JP 153
2017-02-01 10:10 Monachium (MUC)
2017-02-01 11:30 Łódź (LCJ)
JP
Propozycja 3
Cena : 1518
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
JP 324
2017-01-24 11:55 Łódź (LCJ)
2017-01-24 14:05 Paryż (CDG)
Przylot
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka
2017-01-31 21:25 Paryż (CDG)
2017-02-01 16:40 Łódź (LCJ)
1
U2 2442
2017-01-31 21:25 Paryż (CDG)
2017-01-31 21:35 Londyn (LTN)
U2
2
FR 2468
2017-02-01 12:25 Londyn (STN)
2017-02-01 15:40 Łódź (LCJ)
FR
Propozycja 4
Cena : 1422
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka
2017-01-24 07:00 Łódź (LCJ)
2017-01-24 14:00 Paryż (CDG)
1
JP 152
2017-01-24 07:00 Łódź (LCJ)
2017-01-24 08:20 Monachium (MUC)
JP
2
LH 2230
2017-01-24 12:25 Monachium (MUC)
2017-01-24 14:00 Paryż (CDG)
LH
Przylot
Całkowity czas podróży: 23h 40m / 1 przesiadka
2017-01-31 11:50 Paryż (CDG)
2017-02-01 12:30 Łódź (LCJ)
1
LH 2229
2017-01-31 11:50 Paryż (CDG)
2017-01-31 13:15 Monachium (MUC)
LH
2
JP 153
2017-02-01 10:10 Monachium (MUC)
2017-02-01 11:30 Łódź (LCJ)
JP
Propozycja 5
Cena : 1846
Bilety lotnicze Paryż
2017-08-02 / 2018-03-31
195.00 pln
2017-08-08 / 2018-03-29
99.00 pln
2017-08-01 / 2018-04-03
149.00 pln
2017-08-02 / 2018-03-28
99.00 pln
2017-08-02 / 2018-03-30
99.00 pln
2017-08-02 / 2018-04-03
79.00 pln
2017-08-02 / 2018-03-24
74.00 pln
2017-08-02 / 2018-04-01
79.00 pln
2016-11-02 / 2016-11-14
299.00 pln
2017-08-01 / 2018-04-02
199.00 pln
Tanie loty z Łodzi do Francji
2017-08-01 / 2018-04-02
199.00 pln
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.