Loty z Kraków do Bazylea od 199.00zł

Marzec 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Marzec 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Bazylea

Warszawa Bazylea od 2020-10-03 do 2021-03-20 Wizz Air 99.00 zł
Wrocław Bazylea od 2020-10-03 do 2021-03-30 Wizz Air 249.00 zł
Kraków Bazylea od 2020-10-03 do 2021-03-30 EasyJet 199.00 zł
Warszawa Bazylea od 2020-10-03 do 2021-03-29 EasyJet 100.00 zł

Tanie loty z Kraków do Szwajcaria

2015-02-08 - 2015-04-07 219.00
2020-10-03 - 2021-03-20 179.00
2020-10-03 - 2021-03-30 199.00

Informacje o lotach Kraków - Bazylea.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-03-01 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bazylea (BSL).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2021-06-22 10:00 Kraków (KRK)
2021-06-22 11:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-22 23:45 Bazylea (BSL)

Podróż do

Bazylea

2021-06-24 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-24 22:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-24 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-24 21:20 Kraków (KRK)
Cena 433 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2021-06-22 10:00 Kraków (KRK)
2021-06-22 11:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-22 23:45 Bazylea (BSL)

Podróż do

Bazylea

2021-06-28 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-28 22:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-28 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-28 21:20 Kraków (KRK)
Cena 433 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2021-06-15 10:00 Kraków (KRK)
2021-06-15 11:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-15 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-15 23:45 Bazylea (BSL)

Podróż do

Bazylea

2021-06-28 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-28 22:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-28 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-28 21:20 Kraków (KRK)
Cena 433 zł
Lot 4

Podróż z

Bazylea

2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 01:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 13:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-23 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-22 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 428 zł
Lot 5

Podróż z

Bazylea

2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 01:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 13:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-25 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-24 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 428 zł
Lot 6

Podróż z

Bazylea

2021-06-17 07:30 Bazylea (BSL)
2021-06-17 09:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-17 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-17 21:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-23 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-22 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 433 zł
Lot 7

Podróż z

Bazylea

2021-06-15 07:30 Bazylea (BSL)
2021-06-15 09:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-15 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-15 21:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-23 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-22 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-22 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 433 zł
Lot 8

Podróż z

Bazylea

2021-06-15 07:30 Bazylea (BSL)
2021-06-15 09:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-15 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-15 21:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-25 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-24 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 433 zł
Lot 9

Podróż z

Bazylea

2021-06-22 07:30 Bazylea (BSL)
2021-06-22 09:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-22 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-22 21:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-25 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-24 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 433 zł
Lot 10

Podróż z

Bazylea

2021-06-17 07:30 Bazylea (BSL)
2021-06-17 09:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-17 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-17 21:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-25 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-24 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-24 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 433 zł
Lot 11

Podróż z

Bazylea

2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 01:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 13:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-28 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-29 00:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-28 22:00 Kraków (KRK)
2021-06-28 23:45 Bazylea (BSL)
Cena 451 zł
Lot 12

Podróż z

Bazylea

2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 01:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-19 11:40 Bazylea (BSL)
2021-06-19 13:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-26 14:00 Kraków (KRK)
2021-06-26 16:50 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-26 14:00 Kraków (KRK)
2021-06-26 15:50 Bazylea (BSL)
Cena 451 zł
Lot 13

Podróż z

Bazylea

2021-06-22 07:30 Bazylea (BSL)
2021-06-22 09:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21097
2021-06-22 19:30 Bazylea (BSL)
2021-06-22 21:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-06-26 14:00 Kraków (KRK)
2021-06-26 16:50 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
EasyJet
U21098
2021-06-26 14:00 Kraków (KRK)
2021-06-26 15:50 Bazylea (BSL)
Cena 456 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini