Loty z Kraków do Genewa od 179.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Loty z Krakowa do Szwajcarii na lotnisko Genewa oferują linie Easyjet. Bezpośrednie loty w sezonie wiosna – lato 2017 odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Krakowa w każdy wtorek o godz 20:35, planowany przylot do Genewy o godzinie 22:45 i w sobotę w godzinach 09:35 – 11:45. Loty z Genewy do Krakowa również we wtorki (godz 18:00 – 20:00) i w soboty (07:00 – 09:00). Promocyjne ceny biletów w sprzedaży już dziś.


Wszystkie loty do Genewa

Kraków Genewa od 2019-07-02 do 2019-10-20 EasyJet 179.00 zł
Warszawa Genewa od 2019-07-02 do 2019-11-02 EasyJet 121.00 zł

Tanie loty z Kraków do Szwajcaria

2015-02-08 - 2015-04-07 219.00
2019-07-02 - 2019-10-20 179.00
2019-07-04 - 2019-10-28 199.00

Informacje o lotach Kraków - Genewa.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-18 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Genewa (GVA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2019-11-01 07:55 Kraków (KRK)
2019-11-01 10:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-01 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-01 22:00 Genewa (GVA)

Podróż do

Genewa

2019-11-10 08:05 Genewa (GVA)
2019-11-10 11:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-11-10 08:05 Genewa (GVA)
2019-11-10 10:05 Kraków (KRK)
Cena 482 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2019-11-01 07:55 Kraków (KRK)
2019-11-01 10:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-01 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-01 22:00 Genewa (GVA)

Podróż do

Genewa

2019-11-08 17:25 Genewa (GVA)
2019-11-08 20:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-11-08 17:25 Genewa (GVA)
2019-11-08 19:25 Kraków (KRK)
Cena 482 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2019-10-30 11:15 Kraków (KRK)
2019-10-30 01:15 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-10-30 11:15 Kraków (KRK)
2019-10-30 13:15 Genewa (GVA)

Podróż do

Genewa

2019-11-08 17:25 Genewa (GVA)
2019-11-08 20:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-11-08 17:25 Genewa (GVA)
2019-11-08 19:25 Kraków (KRK)
Cena 522 zł
Lot 4

Podróż z

Genewa

2019-10-30 08:45 Genewa (GVA)
2019-10-30 10:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-10-30 08:45 Genewa (GVA)
2019-10-30 10:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 23:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 22:00 Genewa (GVA)
Cena 378 zł
Lot 5

Podróż z

Genewa

2019-10-30 08:45 Genewa (GVA)
2019-10-30 10:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-10-30 08:45 Genewa (GVA)
2019-10-30 10:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 13:50 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 12:50 Genewa (GVA)
Cena 406 zł
Lot 6

Podróż z

Genewa

2019-11-03 08:05 Genewa (GVA)
2019-11-03 10:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-11-03 08:05 Genewa (GVA)
2019-11-03 10:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 23:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 22:00 Genewa (GVA)
Cena 413 zł
Lot 7

Podróż z

Genewa

2019-11-01 05:25 Genewa (GVA)
2019-11-01 07:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-11-01 17:25 Genewa (GVA)
2019-11-01 19:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 23:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 22:00 Genewa (GVA)
Cena 413 zł
Lot 8

Podróż z

Genewa

2019-10-29 02:20 Genewa (GVA)
2019-10-29 11:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 8h 50m / 1 przesiadka
EasyJet
U21950
2019-10-29 14:20 Genewa (GVA)
2019-10-29 15:20 Manchester (MAN)
Ryanair
FR2141
2019-10-29 19:45 Manchester (MAN)
2019-10-29 23:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 23:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 22:00 Genewa (GVA)
Cena 429 zł
Lot 9

Podróż z

Genewa

2019-11-03 08:05 Genewa (GVA)
2019-11-03 10:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-11-03 08:05 Genewa (GVA)
2019-11-03 10:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 13:50 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 12:50 Genewa (GVA)
Cena 442 zł
Lot 10

Podróż z

Genewa

2019-11-01 05:25 Genewa (GVA)
2019-11-01 07:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
EasyJet
U21113
2019-11-01 17:25 Genewa (GVA)
2019-11-01 19:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 13:50 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 12:50 Genewa (GVA)
Cena 442 zł
Lot 11

Podróż z

Genewa

2019-10-30 05:55 Genewa (GVA)
2019-10-30 11:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 0m / 1 przesiadka
SWISS
LX528
2019-10-30 17:55 Genewa (GVA)
2019-10-30 18:55 Nicea (NCE)
Wizz Air
W65072
2019-10-30 21:55 Nicea (NCE)
2019-10-30 23:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 23:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 22:00 Genewa (GVA)
Cena 451 zł
Lot 12

Podróż z

Genewa

2019-10-29 02:20 Genewa (GVA)
2019-10-29 11:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 8h 50m / 1 przesiadka
EasyJet
U21950
2019-10-29 14:20 Genewa (GVA)
2019-10-29 15:20 Manchester (MAN)
Ryanair
FR2141
2019-10-29 19:45 Manchester (MAN)
2019-10-29 23:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 13:50 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-10 10:40 Kraków (KRK)
2019-11-10 12:50 Genewa (GVA)
Cena 458 zł
Lot 13

Podróż z

Genewa

2019-11-05 09:20 Genewa (GVA)
2019-11-06 11:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 14h 15m / 1 przesiadka
Brussels Airlines
SN2724
2019-11-05 21:20 Genewa (GVA)
2019-11-05 22:35 Bruksela (BRU)
Ryanair
FR6863
2019-11-06 09:30 Bruksela (BRU)
2019-11-06 11:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 23:00 Genewa (GVA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
EasyJet
U21114
2019-11-08 19:55 Kraków (KRK)
2019-11-08 22:00 Genewa (GVA)
Cena 463 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

2 opini
  • W końcu jakieś rozsądne połączenie do Szwajcarji, brakowało takich lotów

    W końcu jakieś rozsądne połączenie do Szwajcarji, brakowało takich lotów
  • Fajne połączenie, fajny kierunek i fajne linie.

    Fajne połączenie, fajny kierunek i fajne linie.