Loty z Warszawa do Kapsztad od 3090.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Drugim co do wielkości lotniskiem znajdującym się w Republice Południowej Afryki jest międzynarodowy port lotniczy Kapsztad (CPT), znajdujący się około 22km na wschód od centrum miasta. W sezonie letnim 2019 loty z Warszawy do Kapsztadu z jedną przesiadką (w Doha) udostępniają linie Qatar Airways. Wyloty z warszawskiego Okęcia do Doha startują o godz 18:00-00:35, czas na przesiadkę 01h05min, następnie na trasie Doha Kapsztad o godz 01:40-11:10. Łączny czas lotu 17h10min. Zapraszamy do rezerwacji lotów do Kapsztadu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Kapsztad

Warszawa Kapsztad od 2022-08-02 do 2022-10-21 Emirates 3090.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Republika Południowej Afryki

2022-08-02 - 2022-10-20 2950.00
2022-08-02 - 2022-10-21 3090.00

Informacje o lotach Warszawa - Kapsztad.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-19 znaleziono 2 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kapsztad (CPT).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2022-12-08 02:25 Warszawa (WAW)
2022-12-09 09:40 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży 18h 15m / 1 przesiadka
Qatar Airways
QR260
2022-12-08 14:25 Warszawa (WAW)
2022-12-08 21:50 Doha (DOH)
Qatar Airways
QR1369
2022-12-09 00:40 Doha (DOH)
2022-12-09 09:40 Kapsztad (CPT)

Podróż do

Kapsztad

2022-12-21 19:10 Kapsztad (CPT)
2022-12-22 13:05 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 17h 55m / 1 przesiadka
Qatar Airways
QR1370
2022-12-21 19:10 Kapsztad (CPT)
2022-12-22 05:55 Doha (DOH)
Qatar Airways
QR259
2022-12-22 08:15 Doha (DOH)
2022-12-22 12:05 Warszawa (WAW)
Cena 4330 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2022-12-08 05:00 Warszawa (WAW)
2022-12-09 10:55 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży 16h 55m / 1 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO379
2022-12-08 17:00 Warszawa (WAW)
2022-12-08 19:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
Condor
DE2290
2022-12-08 21:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-12-09 10:55 Kapsztad (CPT)

Podróż do

Kapsztad

2022-12-21 18:35 Kapsztad (CPT)
2022-12-22 09:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 15h 0m / 1 przesiadka
Turkish Airlines
TK45
2022-12-21 18:35 Kapsztad (CPT)
2022-12-22 05:55 Stambuł (IST)
Turkish Airlines
TK1265
2022-12-22 08:10 Stambuł (IST)
2022-12-22 08:35 Warszawa (WAW)
Cena 6041 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini