Loty z Gdańsk do Dubrownik od 300.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Chorwacja z Eurolotem, bezpośrednie loty z Gdańska do Dubrownika, położonego w południowej Chorwacji nad Morzem Adriatyckim, zamieszkałym przez ponad 40tys mieszkańców. To światowe centrum turystyki, miasto tradycji i dziedzictwa. Loty w systemie od 27 kwietnia 2013 raz w tygodniu w każdą sobotę. Z Dubrownika do Splitu rozciąga się 60 kilometrowa, popularna wśród Polaków Makarska Riwiera. W sezonie jesienno-zimowym 2013/2014 loty są zawieszone.


Wszystkie loty do Dubrownik

Kraków Dubrownik od 2015-06-17 do 2015-04-04 Eurolot 310.00 zł
Gdańsk Dubrownik od 2014-11-04 do 2015-01-04 Eurolot 300.00 zł
Poznań Dubrownik od 2014-10-05 do 2015-01-05 Eurolot 299.00 zł
Warszawa Dubrownik od 2020-01-03 do 2020-10-19 LOT - Polish Airlines 319.00 zł
Kraków Dubrownik od 2020-01-03 do 2020-10-26 LOT - Polish Airlines 259.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Chorwacja

2015-06-19 - 2015-04-07 310.00
2014-11-04 - 2015-01-04 300.00
2013-06-30 - 2013-10-23 300.00
2015-06-19 - 2015-04-05 310.00
2020-03-31 - 2020-10-15 171.00

Informacje o lotach Gdańsk - Dubrownik.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-27 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Dubrownik (DBV).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-03-20 07:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-21 04:15 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 20h 35m / 3 przesiadka
Ryanair
FR6846
2020-03-20 19:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 20:50 Göteborg (GOT)
Brussels Airlines
SN2324
2020-03-21 06:55 Göteborg (GOT)
2020-03-21 08:40 Bruksela (BRU)
Ryanair
FR7010
2020-03-21 10:50 Bruksela (BRU)
2020-03-21 13:00 Rzym (FCO)
Vueling
VY6736
2020-03-21 14:55 Rzym (FCO)
2020-03-21 16:15 Dubrownik (DBV)

Podróż do

Dubrownik

2020-03-29 09:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-29 19:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 30m / 1 przesiadka
OE
OE223
2020-03-29 09:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-29 10:25 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W61782
2020-03-29 17:00 Wiedeń (VIE)
2020-03-29 18:30 Gdańsk (GDN)
Cena 655 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-03-23 07:00 Gdańsk (GDN)
2020-03-24 04:15 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 21h 15m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61619
2020-03-23 19:00 Gdańsk (GDN)
2020-03-23 20:10 Londyn (LGW)
Vueling
VY6225
2020-03-24 09:10 Londyn (LGW)
2020-03-24 12:40 Rzym (FCO)
Vueling
VY6736
2020-03-24 14:55 Rzym (FCO)
2020-03-24 16:15 Dubrownik (DBV)

Podróż do

Dubrownik

2020-03-29 09:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-29 19:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 30m / 1 przesiadka
OE
OE223
2020-03-29 09:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-29 10:25 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W61782
2020-03-29 17:00 Wiedeń (VIE)
2020-03-29 18:30 Gdańsk (GDN)
Cena 743 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-03-27 07:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-28 04:15 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 20h 35m / 3 przesiadka
Ryanair
FR6846
2020-03-27 19:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-27 20:50 Göteborg (GOT)
Brussels Airlines
SN2324
2020-03-28 06:55 Göteborg (GOT)
2020-03-28 08:40 Bruksela (BRU)
Ryanair
FR7010
2020-03-28 10:50 Bruksela (BRU)
2020-03-28 13:00 Rzym (FCO)
Vueling
VY6736
2020-03-28 14:55 Rzym (FCO)
2020-03-28 16:15 Dubrownik (DBV)

Podróż do

Dubrownik

2020-03-29 09:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-29 19:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 30m / 1 przesiadka
OE
OE223
2020-03-29 09:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-29 10:25 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W61782
2020-03-29 17:00 Wiedeń (VIE)
2020-03-29 18:30 Gdańsk (GDN)
Cena 763 zł
Lot 4

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-28 12:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-29 09:25 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 17h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61781
2020-03-28 12:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-28 14:05 Wiedeń (VIE)
OE
OE222
2020-03-29 07:00 Wiedeń (VIE)
2020-03-29 08:25 Dubrownik (DBV)
Cena 476 zł
Lot 5

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-01 11:45 Gdańsk (GDN)
2020-04-02 18:20 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 29h 35m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61641
2020-04-01 11:45 Gdańsk (GDN)
2020-04-01 13:35 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W62864
2020-04-01 17:05 Eindhoven (EIN)
2020-04-01 18:50 Wiedeń (VIE)
OE
OE222
2020-04-02 15:55 Wiedeń (VIE)
2020-04-02 17:20 Dubrownik (DBV)
Cena 507 zł
Lot 6

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-01 15:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-02 18:20 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 26h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8311
2020-04-01 15:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-01 17:05 Mediolan (BGY)
OE
OE1319
2020-04-02 10:30 Mediolan (BGY)
2020-04-02 12:00 Wiedeń (VIE)
OE
OE222
2020-04-02 15:55 Wiedeń (VIE)
2020-04-02 17:20 Dubrownik (DBV)
Cena 529 zł
Lot 7

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-02 07:25 Gdańsk (GDN)
2020-04-02 18:20 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 9h 55m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61661
2020-04-02 07:25 Gdańsk (GDN)
2020-04-02 09:00 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W62842
2020-04-02 11:00 Dortmund (DTM)
2020-04-02 12:40 Wiedeń (VIE)
OE
OE222
2020-04-02 15:55 Wiedeń (VIE)
2020-04-02 17:20 Dubrownik (DBV)
Cena 533 zł
Lot 8

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-31 07:30 Gdańsk (GDN)
2020-03-31 20:00 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61731
2020-03-31 07:30 Gdańsk (GDN)
2020-03-31 08:40 Sztokholm (NYO)
OE
OE129
2020-03-31 13:00 Sztokholm (NYO)
2020-03-31 15:05 Wiedeń (VIE)
AL
AL222
2020-03-31 17:35 Wiedeń (VIE)
2020-03-31 19:00 Dubrownik (DBV)
Cena 538 zł
Lot 9

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-01 20:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-02 18:20 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 21h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2373
2020-04-01 20:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-01 21:15 Londyn (STN)
OE
OE1315
2020-04-02 09:30 Londyn (STN)
2020-04-02 12:40 Wiedeń (VIE)
OE
OE222
2020-04-02 15:55 Wiedeń (VIE)
2020-04-02 17:20 Dubrownik (DBV)
Cena 583 zł
Lot 10

Podróż z

Dubrownik

2020-03-27 11:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-28 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 5m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-27 11:00 Dubrownik (DBV)
2020-03-27 12:45 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-27 20:55 Londyn (LGW)
2020-03-28 00:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-28 12:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-29 09:25 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 17h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61781
2020-03-28 12:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-28 14:05 Wiedeń (VIE)
OE
OE222
2020-03-29 07:00 Wiedeń (VIE)
2020-03-29 08:25 Dubrownik (DBV)
Cena 610 zł
Lot 11

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-31 07:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-31 20:00 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 11h 20m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61661
2020-03-31 07:40 Gdańsk (GDN)
2020-03-31 09:15 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W62842
2020-03-31 11:00 Dortmund (DTM)
2020-03-31 12:40 Wiedeń (VIE)
AL
AL222
2020-03-31 17:35 Wiedeń (VIE)
2020-03-31 19:00 Dubrownik (DBV)
Cena 612 zł
Lot 12

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-28 19:00 Gdańsk (GDN)
2020-03-29 11:35 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 13h 35m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61619
2020-03-28 19:00 Gdańsk (GDN)
2020-03-28 20:25 Londyn (LGW)
EasyJet
U28515
2020-03-29 06:55 Londyn (LGW)
2020-03-29 10:35 Dubrownik (DBV)
Cena 627 zł
Lot 13

Podróż z

Dubrownik

2020-03-25 03:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-26 12:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
British Airways
BA2681
2020-03-25 15:55 Dubrownik (DBV)
2020-03-25 17:40 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61620
2020-03-25 21:05 Londyn (LGW)
2020-03-26 00:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-29 15:00 Gdańsk (GDN)
2020-03-30 18:15 Dubrownik (DBV)
Całkowity czas podróży 26h 15m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61781
2020-03-29 15:00 Gdańsk (GDN)
2020-03-29 16:30 Wiedeń (VIE)
OE
OE1308
2020-03-30 07:40 Wiedeń (VIE)
2020-03-30 09:20 Rzym (FCO)
Vueling
VY6736
2020-03-30 15:50 Rzym (FCO)
2020-03-30 17:15 Dubrownik (DBV)
Cena 647 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini