Loty z Kraków do Zadar od 199.00zł

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Zadar

Warszawa Zadar od 2015-04-25 do 2015-03-31 Eurolot 250.00 zł
Gdańsk Zadar od 2015-06-19 do 2015-04-07 Eurolot 310.00 zł
Poznań Zadar od 2015-06-23 do 2015-04-08 Eurolot 289.00 zł
Wrocław Zadar od 2013-03-24 do 2014-01-05 Eurolot 340.00 zł
Warszawa Zadar od 2015-03-04 do 2015-04-06 Eurolot 279.00 zł
Kraków Zadar od 2020-10-01 do 2021-03-29 Ryanair 194.00 zł
Poznań Zadar od 2020-10-01 do 2021-03-26 Ryanair 164.00 zł
Gdańsk Zadar od 2020-10-01 do 2021-03-21 Ryanair 191.00 zł
Wrocław Zadar od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 252.00 zł
Rzeszów Zadar od 2020-10-03 do 2021-03-30 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Bydgoszcz Zadar od 2020-10-02 do 2021-03-30 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Gdańsk Zadar od 2020-10-02 do 2021-03-25 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Kraków Zadar od 2020-10-03 do 2021-03-28 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Szczecin Zadar od 2020-10-02 do 2021-03-27 LOT - Polish Airlines 190.00 zł
Warszawa Zadar od 2020-10-02 do 2021-03-30 LOT - Polish Airlines 199.00 zł

Tanie loty z Kraków do Chorwacja

2015-06-17 - 2015-04-04 310.00
2015-02-11 - 2015-09-09 299.00
2020-10-01 - 2021-03-29 194.00
2020-10-01 - 2021-03-24 259.00
2020-10-03 - 2021-03-28 199.00

Informacje o lotach Kraków - Zadar.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Zadar (ZAD).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2021-05-05 05:50 Kraków (KRK)
2021-05-05 07:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-05 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-05 19:20 Zadar (ZAD)

Podróż do

Zadar

2021-05-12 15:55 Zadar (ZAD)
2021-05-12 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-12 15:55 Zadar (ZAD)
2021-05-12 17:25 Kraków (KRK)
Cena 311 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2021-05-02 04:25 Kraków (KRK)
2021-05-02 05:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-02 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-02 17:55 Zadar (ZAD)

Podróż do

Zadar

2021-05-09 14:30 Zadar (ZAD)
2021-05-09 17:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-09 14:30 Zadar (ZAD)
2021-05-09 16:00 Kraków (KRK)
Cena 311 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2021-05-05 05:50 Kraków (KRK)
2021-05-05 07:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-05 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-05 19:20 Zadar (ZAD)

Podróż do

Zadar

2021-05-09 14:30 Zadar (ZAD)
2021-05-09 17:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-09 14:30 Zadar (ZAD)
2021-05-09 16:00 Kraków (KRK)
Cena 311 zł
Lot 4

Podróż z

Zadar

2021-05-05 03:55 Zadar (ZAD)
2021-05-05 05:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-05 15:55 Zadar (ZAD)
2021-05-05 17:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 20:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 19:20 Zadar (ZAD)
Cena 344 zł
Lot 5

Podróż z

Zadar

2021-05-05 03:55 Zadar (ZAD)
2021-05-05 05:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-05 15:55 Zadar (ZAD)
2021-05-05 17:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 18:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 17:55 Zadar (ZAD)
Cena 344 zł
Lot 6

Podróż z

Zadar

2021-05-06 04:50 Zadar (ZAD)
2021-05-07 11:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 18h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6465
2021-05-06 16:50 Zadar (ZAD)
2021-05-06 18:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6728
2021-05-07 09:50 Bruksela (CRL)
2021-05-07 11:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 20:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 19:20 Zadar (ZAD)
Cena 396 zł
Lot 7

Podróż z

Zadar

2021-05-06 04:50 Zadar (ZAD)
2021-05-07 11:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 18h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6465
2021-05-06 16:50 Zadar (ZAD)
2021-05-06 18:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6728
2021-05-07 09:50 Bruksela (CRL)
2021-05-07 11:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 18:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 17:55 Zadar (ZAD)
Cena 396 zł
Lot 8

Podróż z

Zadar

2021-05-01 03:40 Zadar (ZAD)
2021-05-02 09:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 17h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6465
2021-05-01 15:40 Zadar (ZAD)
2021-05-01 17:35 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6728
2021-05-02 07:35 Bruksela (CRL)
2021-05-02 09:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 20:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 19:20 Zadar (ZAD)
Cena 417 zł
Lot 9

Podróż z

Zadar

2021-05-01 03:40 Zadar (ZAD)
2021-05-02 09:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 17h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6465
2021-05-01 15:40 Zadar (ZAD)
2021-05-01 17:35 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6728
2021-05-02 07:35 Bruksela (CRL)
2021-05-02 09:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 18:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 17:55 Zadar (ZAD)
Cena 417 zł
Lot 10

Podróż z

Zadar

2021-05-07 08:45 Zadar (ZAD)
2021-05-07 10:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-07 20:45 Zadar (ZAD)
2021-05-07 22:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 18:55 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-09 16:25 Kraków (KRK)
2021-05-09 17:55 Zadar (ZAD)
Cena 427 zł
Lot 11

Podróż z

Zadar

2021-04-30 08:45 Zadar (ZAD)
2021-04-30 10:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-04-30 20:45 Zadar (ZAD)
2021-04-30 22:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 20:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 19:20 Zadar (ZAD)
Cena 427 zł
Lot 12

Podróż z

Zadar

2021-05-07 08:45 Zadar (ZAD)
2021-05-07 10:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-07 20:45 Zadar (ZAD)
2021-05-07 22:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 20:20 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7273
2021-05-12 17:50 Kraków (KRK)
2021-05-12 19:20 Zadar (ZAD)
Cena 427 zł
Lot 13

Podróż z

Zadar

2021-05-05 03:55 Zadar (ZAD)
2021-05-05 05:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7274
2021-05-05 15:55 Zadar (ZAD)
2021-05-05 17:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-05-13 07:30 Kraków (KRK)
2021-05-13 17:25 Zadar (ZAD)
Całkowity czas podróży 8h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6729
2021-05-13 07:30 Kraków (KRK)
2021-05-13 09:30 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6464
2021-05-13 14:30 Bruksela (CRL)
2021-05-13 16:25 Zadar (ZAD)
Cena 423 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini