Loty z Warszawa do Nicea od 400.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
409
23
24
25
26
449
27
28
29
449
30
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
499
23
24
25
26
709
27
28
29
549
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie letnim 2019 bezpośrednie loty z Warszawy do Nicei, na międzynarodowy port lotniczy położony na Lazurowym Wybrzeżu, około 7km na zachód od centrum miasta udostępniają regularne linie PLL LOT. Wyloty z warszawskiego Okęcia odbywają się codziennie, w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz 07:20, lądowanie w Nicei o godz 09:55, we wtorki i niedziele o godz 16:15-18:50 oraz w czwartki o godz 16:05-18:40. Loty powrotne z Nicei do Warszawy w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz 10:45-13:05, we wtorki, czwartki i niedziele o godz 19:40-22:00. Zarezerwuj promocyjny lot online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Nicea

Warszawa Nicea od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 169.00 zł
Kraków Nicea od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 269.00 zł
Warszawa Nicea od 2022-08-01 do 2022-10-21 LOT - Polish Airlines 400.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Francja

2022-08-01 - 2022-10-21 118.00
2022-08-01 - 2022-10-28 329.00
2022-08-01 - 2022-10-21 74.00
2022-08-02 - 2022-10-28 269.00
2022-08-02 - 2022-10-21 239.00
2022-08-02 - 2022-10-20 169.00
2022-08-02 - 2022-10-25 179.00
2022-08-02 - 2022-10-20 99.00
2022-08-01 - 2022-10-21 400.00
2022-08-02 - 2022-10-23 349.00

Informacje o lotach Warszawa - Nicea.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-19 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Nicea (NCE).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2022-11-27 06:00 Warszawa (WAW)
2022-11-27 08:30 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-11-27 06:00 Warszawa (WAW)
2022-11-27 08:30 Nicea (NCE)

Podróż do

Nicea

2022-11-30 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-30 23:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-30 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-30 22:55 Warszawa (WAW)
Cena 297 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2022-11-27 06:00 Warszawa (WAW)
2022-11-27 08:30 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-11-27 06:00 Warszawa (WAW)
2022-11-27 08:30 Nicea (NCE)

Podróż do

Nicea

2022-12-04 09:05 Nicea (NCE)
2022-12-04 12:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-12-04 09:05 Nicea (NCE)
2022-12-04 11:25 Warszawa (WAW)
Cena 320 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2022-11-23 05:30 Warszawa (WAW)
2022-11-23 08:00 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-11-23 17:30 Warszawa (WAW)
2022-11-23 20:00 Nicea (NCE)

Podróż do

Nicea

2022-11-30 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-30 23:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-30 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-30 22:55 Warszawa (WAW)
Cena 347 zł
Lot 4

Podróż z

Nicea

2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-12-04 06:00 Warszawa (WAW)
2022-12-04 09:30 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-12-04 06:00 Warszawa (WAW)
2022-12-04 08:30 Nicea (NCE)
Cena 250 zł
Lot 5

Podróż z

Nicea

2022-11-23 08:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-23 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-12-04 06:00 Warszawa (WAW)
2022-12-04 09:30 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-12-04 06:00 Warszawa (WAW)
2022-12-04 08:30 Nicea (NCE)
Cena 273 zł
Lot 6

Podróż z

Nicea

2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-30 17:30 Warszawa (WAW)
2022-11-30 21:00 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-11-30 17:30 Warszawa (WAW)
2022-11-30 20:00 Nicea (NCE)
Cena 276 zł
Lot 7

Podróż z

Nicea

2022-11-23 08:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-23 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-30 17:30 Warszawa (WAW)
2022-11-30 21:00 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-11-30 17:30 Warszawa (WAW)
2022-11-30 20:00 Nicea (NCE)
Cena 300 zł
Lot 8

Podróż z

Nicea

2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-12-04 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-04 19:45 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO343
2022-12-04 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-04 18:45 Nicea (NCE)
Cena 594 zł
Lot 9

Podróż z

Nicea

2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-12-02 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-02 19:45 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO343
2022-12-02 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-02 18:45 Nicea (NCE)
Cena 595 zł
Lot 10

Podróż z

Nicea

2022-11-23 08:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-23 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-12-04 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-04 19:45 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO343
2022-12-04 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-04 18:45 Nicea (NCE)
Cena 619 zł
Lot 11

Podróż z

Nicea

2022-11-23 08:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-23 20:35 Nicea (NCE)
2022-11-23 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-12-02 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-02 19:45 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO343
2022-12-02 16:15 Warszawa (WAW)
2022-12-02 18:45 Nicea (NCE)
Cena 620 zł
Lot 12

Podróż z

Nicea

2022-11-27 02:20 Nicea (NCE)
2022-11-27 07:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 4h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65072
2022-11-27 14:20 Nicea (NCE)
2022-11-27 16:20 Kraków (KRK)
LOT - Polish Airlines
LO3924
2022-11-27 18:15 Kraków (KRK)
2022-11-27 19:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-12-04 06:00 Warszawa (WAW)
2022-12-04 09:30 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61349
2022-12-04 06:00 Warszawa (WAW)
2022-12-04 08:30 Nicea (NCE)
Cena 631 zł
Lot 13

Podróż z

Nicea

2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61350
2022-11-27 09:05 Nicea (NCE)
2022-11-27 11:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-30 16:15 Warszawa (WAW)
2022-11-30 19:45 Nicea (NCE)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO343
2022-11-30 16:15 Warszawa (WAW)
2022-11-30 18:45 Nicea (NCE)
Cena 649 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini