Loty z Warszawa do Zakintos od 199.00zł

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Zakintos

Bydgoszcz Zakintos od 2021-09-02 do 2022-03-22 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Katowice Zakintos od 2021-09-02 do 2022-03-20 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Kraków Zakintos od 2021-09-01 do 2022-03-22 LOT - Polish Airlines 190.00 zł
Warszawa Zakintos od 2021-09-01 do 2022-03-20 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Poznań Zakintos od 2021-09-01 do 2022-03-26 LOT - Polish Airlines 190.00 zł
Warszawa Zakintos od 2021-09-02 do 2022-03-20 Wizz Air 229.00 zł
Warszawa Zakintos od 2021-09-01 do 2022-03-21 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Grecja

2021-09-02 - 2022-03-20 199.00
2021-09-02 - 2022-03-26 199.00
2021-09-01 - 2022-03-20 199.00
2021-09-01 - 2022-03-25 199.00

Informacje o lotach Warszawa - Zakintos.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAW) - Zakintos (ZTH).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2021-12-26 01:20 Warszawa (WMI)
2021-12-26 07:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2021-12-26 13:20 Warszawa (WMI)
2021-12-26 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2021-12-26 18:40 Ateny (ATH)
2021-12-26 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do

Zakintos

2022-01-03 11:40 Zakintos (ZTH)
2022-01-03 17:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 6h 15m / 1 przesiadka
Aegean Airlines
A37051
2022-01-03 11:40 Zakintos (ZTH)
2022-01-03 12:35 Ateny (ATH)
Aegean Airlines
A3872
2022-01-03 15:20 Ateny (ATH)
2022-01-03 16:55 Warszawa (WAW)
Cena 1149 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2021-12-26 01:20 Warszawa (WMI)
2021-12-26 07:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2021-12-26 13:20 Warszawa (WMI)
2021-12-26 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2021-12-26 18:40 Ateny (ATH)
2021-12-26 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do

Zakintos

2021-12-30 16:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-31 12:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 20h 20m / 2 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-30 16:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-30 17:25 Ateny (ATH)
W9
W95704
2021-12-30 20:15 Ateny (ATH)
2021-12-30 22:15 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61302
2021-12-31 08:25 Londyn (LTN)
2021-12-31 11:45 Warszawa (WAW)
Cena 1165 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2021-12-26 01:20 Warszawa (WMI)
2021-12-26 07:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2021-12-26 13:20 Warszawa (WMI)
2021-12-26 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2021-12-26 18:40 Ateny (ATH)
2021-12-26 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do

Zakintos

2022-01-05 16:05 Zakintos (ZTH)
2022-01-06 15:30 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 23h 25m / 2 przesiadka
Sky Express
GQ421
2022-01-05 16:05 Zakintos (ZTH)
2022-01-05 17:05 Ateny (ATH)
Ryanair
FR1399
2022-01-05 21:15 Ateny (ATH)
2022-01-05 22:15 Rzym (CIA)
Ryanair
FR7025
2022-01-06 12:10 Rzym (CIA)
2022-01-06 14:30 Warszawa (WMI)
Cena 1173 zł
Lot 4

Podróż z

Zakintos

2021-12-27 04:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 11:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 8h 30m / 1 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-27 16:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 17:25 Ateny (ATH)
Ryanair
FR9021
2021-12-27 22:10 Ateny (ATH)
2021-12-27 23:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2022-01-02 18:40 Ateny (ATH)
2022-01-02 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1082 zł
Lot 5

Podróż z

Zakintos

2021-12-26 04:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 11:45 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 20h 20m / 2 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-26 16:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-26 17:25 Ateny (ATH)
W9
W95704
2021-12-26 20:15 Ateny (ATH)
2021-12-26 22:15 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61302
2021-12-27 08:25 Londyn (LTN)
2021-12-27 11:45 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-01-02 13:20 Warszawa (WAW)
2022-01-02 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2022-01-02 18:40 Ateny (ATH)
2022-01-02 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1104 zł
Lot 6

Podróż z

Zakintos

2021-12-27 04:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 11:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 8h 30m / 1 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-27 16:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 17:25 Ateny (ATH)
Ryanair
FR9021
2021-12-27 22:10 Ateny (ATH)
2021-12-27 23:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-12-31 07:15 Warszawa (WMI)
2021-12-31 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 11h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2021-12-31 07:15 Warszawa (WMI)
2021-12-31 10:55 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2021-12-31 18:40 Ateny (ATH)
2021-12-31 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1118 zł
Lot 7

Podróż z

Zakintos

2021-12-27 11:40 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 04:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 6h 15m / 1 przesiadka
Aegean Airlines
A37051
2021-12-27 11:40 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 12:35 Ateny (ATH)
Aegean Airlines
A3872
2021-12-27 15:20 Ateny (ATH)
2021-12-27 16:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-01-02 13:20 Warszawa (WAW)
2022-01-02 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2022-01-02 18:40 Ateny (ATH)
2022-01-02 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1146 zł
Lot 8

Podróż z

Zakintos

2021-12-27 11:40 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 04:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 6h 15m / 1 przesiadka
Aegean Airlines
A37051
2021-12-27 11:40 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 12:35 Ateny (ATH)
Aegean Airlines
A3872
2021-12-27 15:20 Ateny (ATH)
2021-12-27 16:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-31 07:15 Warszawa (WAW)
2021-12-31 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 11h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2021-12-31 07:15 Warszawa (WMI)
2021-12-31 10:55 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2021-12-31 18:40 Ateny (ATH)
2021-12-31 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1183 zł
Lot 9

Podróż z

Zakintos

2021-12-29 04:05 Zakintos (ZTH)
2021-12-30 11:45 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 20h 40m / 2 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-29 16:05 Zakintos (ZTH)
2021-12-29 17:05 Ateny (ATH)
EasyJet
U28086
2021-12-29 20:00 Ateny (ATH)
2021-12-29 21:55 Londyn (LGW)
Wizz Air
W61302
2021-12-30 08:25 Londyn (LTN)
2021-12-30 11:45 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-01-02 13:20 Warszawa (WAW)
2022-01-02 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2022-01-02 18:40 Ateny (ATH)
2022-01-02 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1219 zł
Lot 10

Podróż z

Zakintos

2021-12-26 04:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 06:20 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 14h 55m / 2 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-26 16:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-26 17:25 Ateny (ATH)
Wizz Air
W66268
2021-12-26 21:35 Ateny (ATH)
2021-12-26 23:55 Kijów (IEV)
LOT - Polish Airlines
LO756
2021-12-27 05:40 Kijów (IEV)
2021-12-27 06:20 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-01-02 13:20 Warszawa (WAW)
2022-01-02 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2022-01-02 18:40 Ateny (ATH)
2022-01-02 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1222 zł
Lot 11

Podróż z

Zakintos

2021-12-24 02:55 Zakintos (ZTH)
2021-12-25 11:45 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 21h 50m / 2 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-24 14:55 Zakintos (ZTH)
2021-12-24 15:55 Ateny (ATH)
Ryanair
FR12
2021-12-24 20:10 Ateny (ATH)
2021-12-24 22:05 Londyn (STN)
Wizz Air
W61302
2021-12-25 08:25 Londyn (LTN)
2021-12-25 11:45 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-01-02 13:20 Warszawa (WAW)
2022-01-02 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2022-01-02 18:40 Ateny (ATH)
2022-01-02 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1238 zł
Lot 12

Podróż z

Zakintos

2021-12-26 04:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-27 06:20 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 14h 55m / 2 przesiadka
Sky Express
GQ421
2021-12-26 16:25 Zakintos (ZTH)
2021-12-26 17:25 Ateny (ATH)
Wizz Air
W66268
2021-12-26 21:35 Ateny (ATH)
2021-12-26 23:55 Kijów (IEV)
LOT - Polish Airlines
LO756
2021-12-27 05:40 Kijów (IEV)
2021-12-27 06:20 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-31 07:15 Warszawa (WAW)
2021-12-31 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 11h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2021-12-31 07:15 Warszawa (WMI)
2021-12-31 10:55 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2021-12-31 18:40 Ateny (ATH)
2021-12-31 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1258 zł
Lot 13

Podróż z

Zakintos

2021-12-22 11:40 Zakintos (ZTH)
2021-12-23 06:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 20h 0m / 2 przesiadka
Olympic Air
OA51
2021-12-22 11:40 Zakintos (ZTH)
2021-12-22 12:35 Ateny (ATH)
Ryanair
FR2610
2021-12-22 18:25 Ateny (ATH)
2021-12-22 19:50 Kraków (KRK)
LOT - Polish Airlines
LO3910
2021-12-23 05:45 Kraków (KRK)
2021-12-23 06:40 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-01-02 13:20 Warszawa (WAW)
2022-01-02 20:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9022
2022-01-02 13:20 Warszawa (WMI)
2022-01-02 17:00 Ateny (ATH)
Olympic Air
OA52
2022-01-02 18:40 Ateny (ATH)
2022-01-02 19:40 Zakintos (ZTH)
Cena 1306 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini