Loty z Warszawa do Zurych od 399.00zł

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Port lotniczy Zurych-Kloten (ZRH) to międzynarodowe lotnisko położone około 13km na północ do centrum miasta Zurych. Bezpośrednie loty z Warszawy do Zurychu oferują regularne linie LOT. Loty z Warszawy w sezonie letnim 2019 odbywają się dwa razy dziennie o godz 07:40, lądowanie w Zurychu o godz 09:45 oraz 17:00-19:05. Lot trwa 02h05min. Powrotne loty relacji Zurych-Warszawa także dwa razy dziennie o godz 10:25-12:20 i 19:50-21:45. Zarezerwuj tanie loty do Zurychu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Zurych

Kraków Zurych od 2015-02-08 do 2015-04-07 Eurolot 219.00 zł
Wrocław Zurych od 2015-02-06 do 2015-04-04 Eurolot 185.00 zł
Warszawa Zurych od 2021-09-01 do 2022-03-31 LOT - Polish Airlines 399.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Szwajcaria

2021-09-02 - 2022-03-28 99.00
2021-09-01 - 2022-03-31 399.00
2021-09-02 - 2022-03-25 100.00
2021-09-02 - 2022-03-31 121.00

Informacje o lotach Warszawa - Zurych.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-18 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Zurych (ZRH).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2021-12-02 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-02 09:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-12-02 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-02 09:35 Zurych (ZRH)

Podróż do

Zurych

2021-12-13 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-13 13:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-13 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-13 12:15 Warszawa (WAW)
Cena 399 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2021-11-30 07:30 Warszawa (WAW)
2021-11-30 09:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-11-30 07:30 Warszawa (WAW)
2021-11-30 09:35 Zurych (ZRH)

Podróż do

Zurych

2021-12-10 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-10 13:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-10 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-10 12:15 Warszawa (WAW)
Cena 399 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2021-12-01 05:05 Warszawa (WAW)
2021-12-01 07:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO419
2021-12-01 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-01 19:10 Zurych (ZRH)

Podróż do

Zurych

2021-12-12 19:55 Zurych (ZRH)
2021-12-12 22:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO420
2021-12-12 19:55 Zurych (ZRH)
2021-12-12 21:55 Warszawa (WAW)
Cena 399 zł
Lot 4

Podróż z

Zurych

2021-12-03 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-03 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-03 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-03 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-13 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-13 10:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-12-13 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-13 09:35 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 5

Podróż z

Zurych

2021-12-03 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-03 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-03 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-03 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-14 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-14 10:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-12-14 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-14 09:35 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 6

Podróż z

Zurych

2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-08 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-08 20:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO419
2021-12-08 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-08 19:10 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 7

Podróż z

Zurych

2021-11-30 10:15 Zurych (ZRH)
2021-11-30 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-11-30 10:15 Zurych (ZRH)
2021-11-30 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-13 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-13 20:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO419
2021-12-13 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-13 19:10 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 8

Podróż z

Zurych

2021-11-30 10:15 Zurych (ZRH)
2021-11-30 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-11-30 10:15 Zurych (ZRH)
2021-11-30 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-12 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-12 20:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO419
2021-12-12 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-12 19:10 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 9

Podróż z

Zurych

2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-10 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-10 10:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-12-10 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-10 09:35 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 10

Podróż z

Zurych

2021-12-01 07:55 Zurych (ZRH)
2021-12-01 09:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO420
2021-12-01 19:55 Zurych (ZRH)
2021-12-01 21:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-09 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-09 10:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-12-09 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-09 09:35 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 11

Podróż z

Zurych

2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-13 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-13 10:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-12-13 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-13 09:35 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 12

Podróż z

Zurych

2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO412
2021-12-02 10:15 Zurych (ZRH)
2021-12-02 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-14 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-14 10:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO411
2021-12-14 07:30 Warszawa (WAW)
2021-12-14 09:35 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł
Lot 13

Podróż z

Zurych

2021-12-01 07:55 Zurych (ZRH)
2021-12-01 09:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO420
2021-12-01 19:55 Zurych (ZRH)
2021-12-01 21:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-12-13 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-13 20:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO419
2021-12-13 17:05 Warszawa (WAW)
2021-12-13 19:10 Zurych (ZRH)
Cena 638 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini