Loty z Warszawa do Doha od 3090.00zł

Czerwiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Czerwiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Doha

Warszawa Doha od 2020-05-20 do 2020-10-30 Qatar Airways 3090.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Katar

2020-05-20 - 2020-10-30 3090.00

Informacje o lotach Warszawa - Doha.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-06-03 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Doha (DOH).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2020-07-22 09:45 Warszawa (WMI)
2020-07-24 01:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 27h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR3899
2020-07-22 21:45 Warszawa (WMI)
2020-07-22 23:45 Mediolan (BGY)
PC
PC1212
2020-07-23 12:15 Mediolan (BGY)
2020-07-23 16:00 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-23 21:40 Stambuł (SAW)
2020-07-24 01:55 Doha (DOH)

Podróż do

Doha

2020-08-04 05:00 Doha (DOH)
2020-08-04 20:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 15h 15m / 2 przesiadka
PC
PC603
2020-08-04 05:00 Doha (DOH)
2020-08-04 09:20 Stambuł (SAW)
PC
PC1217
2020-08-04 13:25 Stambuł (SAW)
2020-08-04 15:05 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR5717
2020-08-04 17:15 Bolonia (BLQ)
2020-08-04 19:15 Warszawa (WMI)
Cena 2273 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2020-07-24 08:50 Warszawa (WAW)
2020-07-24 11:40 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 13h 50m / 1 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO481
2020-07-24 08:50 Warszawa (WAW)
2020-07-24 10:55 Oslo (OSL)
Qatar Airways
QR176
2020-07-24 16:10 Oslo (OSL)
2020-07-24 23:40 Doha (DOH)

Podróż do

Doha

2020-07-31 08:30 Doha (DOH)
2020-07-31 23:45 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 15h 15m / 1 przesiadka
Qatar Airways
QR175
2020-07-31 08:30 Doha (DOH)
2020-07-31 14:10 Oslo (OSL)
LOT - Polish Airlines
LO484
2020-07-31 20:45 Oslo (OSL)
2020-07-31 22:45 Warszawa (WAW)
Cena 2295 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2020-07-24 12:50 Warszawa (WAW)
2020-07-25 01:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 12h 5m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61431
2020-07-24 12:50 Warszawa (WAW)
2020-07-24 14:55 Mediolan (BGY)
PC
PC1214
2020-07-24 16:40 Mediolan (BGY)
2020-07-24 20:25 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-24 21:40 Stambuł (SAW)
2020-07-25 01:55 Doha (DOH)

Podróż do

Doha

2020-08-04 05:00 Doha (DOH)
2020-08-04 20:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 15h 15m / 2 przesiadka
PC
PC603
2020-08-04 05:00 Doha (DOH)
2020-08-04 09:20 Stambuł (SAW)
PC
PC1217
2020-08-04 13:25 Stambuł (SAW)
2020-08-04 15:05 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR5717
2020-08-04 17:15 Bolonia (BLQ)
2020-08-04 19:15 Warszawa (WMI)
Cena 2426 zł
Lot 4

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-29 21:45 Warszawa (WAW)
2020-07-31 02:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 27h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR3899
2020-07-29 21:45 Warszawa (WMI)
2020-07-29 23:45 Mediolan (BGY)
PC
PC1212
2020-07-30 12:15 Mediolan (BGY)
2020-07-30 16:00 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-30 21:40 Stambuł (SAW)
2020-07-31 01:55 Doha (DOH)
Cena 2352 zł
Lot 5

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-30 09:45 Warszawa (WAW)
2020-07-31 02:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 15h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR1058
2020-07-30 09:45 Warszawa (WMI)
2020-07-30 11:50 Bruksela (CRL)
PC
PC922
2020-07-30 14:20 Bruksela (CRL)
2020-07-30 18:50 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-30 21:40 Stambuł (SAW)
2020-07-31 01:55 Doha (DOH)
Cena 2406 zł
Lot 6

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-28 21:40 Warszawa (WAW)
2020-07-30 03:00 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 27h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR1056
2020-07-28 21:40 Warszawa (WMI)
2020-07-28 23:45 Bruksela (CRL)
PC
PC922
2020-07-29 14:20 Bruksela (CRL)
2020-07-29 18:50 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-29 21:45 Stambuł (SAW)
2020-07-30 02:00 Doha (DOH)
Cena 2437 zł
Lot 7

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-30 12:50 Warszawa (WAW)
2020-07-31 04:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 14h 5m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61431
2020-07-30 12:50 Warszawa (WAW)
2020-07-30 14:55 Mediolan (BGY)
PC
PC1214
2020-07-30 17:50 Mediolan (BGY)
2020-07-30 21:35 Stambuł (SAW)
PC
PC602
2020-07-30 23:40 Stambuł (SAW)
2020-07-31 03:55 Doha (DOH)
Cena 2470 zł
Lot 8

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-28 12:50 Warszawa (WAW)
2020-07-29 04:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 14h 5m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61431
2020-07-28 12:50 Warszawa (WAW)
2020-07-28 14:55 Mediolan (BGY)
PC
PC1214
2020-07-28 17:50 Mediolan (BGY)
2020-07-28 21:35 Stambuł (SAW)
PC
PC602
2020-07-28 23:40 Stambuł (SAW)
2020-07-29 03:55 Doha (DOH)
Cena 2470 zł
Lot 9

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-30 08:20 Warszawa (WAW)
2020-07-31 02:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 16h 35m / 2 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO223
2020-07-30 08:20 Warszawa (WAW)
2020-07-30 09:45 Wiedeń (VIE)
PC
PC902
2020-07-30 14:40 Wiedeń (VIE)
2020-07-30 17:55 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-30 21:40 Stambuł (SAW)
2020-07-31 01:55 Doha (DOH)
Cena 2470 zł
Lot 10

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-28 08:20 Warszawa (WAW)
2020-07-29 03:00 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 16h 40m / 2 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO223
2020-07-28 08:20 Warszawa (WAW)
2020-07-28 09:45 Wiedeń (VIE)
PC
PC902
2020-07-28 14:40 Wiedeń (VIE)
2020-07-28 17:55 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-28 21:45 Stambuł (SAW)
2020-07-29 02:00 Doha (DOH)
Cena 2470 zł
Lot 11

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-29 08:20 Warszawa (WAW)
2020-07-30 03:00 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 16h 40m / 2 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO223
2020-07-29 08:20 Warszawa (WAW)
2020-07-29 09:45 Wiedeń (VIE)
PC
PC902
2020-07-29 14:40 Wiedeń (VIE)
2020-07-29 17:55 Stambuł (SAW)
PC
PC614
2020-07-29 21:45 Stambuł (SAW)
2020-07-30 02:00 Doha (DOH)
Cena 2471 zł
Lot 12

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-28 14:15 Warszawa (WAW)
2020-07-29 04:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 12h 40m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-07-28 14:15 Warszawa (WAW)
2020-07-28 15:40 Wiedeń (VIE)
PC
PC904
2020-07-28 18:55 Wiedeń (VIE)
2020-07-28 22:10 Stambuł (SAW)
PC
PC602
2020-07-28 23:40 Stambuł (SAW)
2020-07-29 03:55 Doha (DOH)
Cena 2487 zł
Lot 13

Podróż z

Doha

2020-07-24 08:00 Doha (DOH)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 30m / 1 przesiadka
ME
ME437
2020-07-24 20:00 Doha (DOH)
2020-07-24 22:55 Bejrut (BEY)
LOT - Polish Airlines
LO146
2020-07-25 04:50 Bejrut (BEY)
2020-07-25 07:30 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-08-04 14:15 Warszawa (WAW)
2020-08-05 04:55 Doha (DOH)
Całkowity czas podróży 12h 40m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-08-04 14:15 Warszawa (WAW)
2020-08-04 15:40 Wiedeń (VIE)
PC
PC904
2020-08-04 18:55 Wiedeń (VIE)
2020-08-04 22:10 Stambuł (SAW)
PC
PC602
2020-08-04 23:40 Stambuł (SAW)
2020-08-05 03:55 Doha (DOH)
Cena 2521 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini