Loty z Bydgoszcz do Birmingham od 64.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
229
24
25
121
26
27
121
28
29
30
139
31

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
1200
24
25
1220
26
27
1200
28
29
30
1220
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie letnim 2019 bezpośrednie loty z Bydgoszczy do Birmingham oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się trzy razy w tygodniu, wylot z Bydgoszczy we wtorek w godz 17:15-18:35, w czwartek w godz 10:00-11:20, oraz w sobotę wylot o godz 09:40, planowany przylot do Birmingham o godz 11:00. Połączenia na trasie Birmingham-Bydgoszcz także trzy razy w tygodniu, we wtorek w godz 13:35-16:50, w czwartek w godz 06:20-09:35 i w sobotę w godz 06:00-09:15. Rezerwacja biletów online bądź telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Birmingham

Kraków Birmingham od 2019-07-12 do 2019-11-09 Ryanair 97.00 zł
Warszawa Birmingham od 2019-07-02 do 2019-10-30 Wizz Air 96.00 zł
Poznań Birmingham od 2019-07-04 do 2019-10-20 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Birmingham od 2019-07-04 do 2019-10-20 Wizz Air 126.00 zł
Warszawa Birmingham od 2019-07-02 do 2019-10-27 Ryanair 79.00 zł
Gdańsk Birmingham od 2019-07-02 do 2019-10-25 Ryanair 64.00 zł
Katowice Birmingham od 2019-07-02 do 2019-10-27 Ryanair 77.00 zł
Bydgoszcz Birmingham od 2019-07-02 do 2019-10-30 Ryanair 64.00 zł
Kraków Birmingham od 2019-09-17 do 2019-11-02 Wizz Air 96.00 zł

Tanie loty z Bydgoszcz do Wielka Brytania

2019-07-02 - 2019-10-30 64.00
2019-07-02 - 2019-10-20 64.00
2019-07-02 - 2019-10-27 199.00

Informacje o lotach Bydgoszcz - Birmingham.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-20 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Bydgoszcz (BZG) - Birmingham (BHX).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Bydgoszcz

2019-10-12 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-12 12:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-12 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-12 12:00 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2019-10-15 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-15 18:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-15 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-15 17:50 Bydgoszcz (BZG)
Cena 193 zł
Lot 2

Podróż z

Bydgoszcz

2019-10-10 11:00 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-10 12:20 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-10 11:00 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-10 12:20 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2019-10-15 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-15 18:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-15 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-15 17:50 Bydgoszcz (BZG)
Cena 260 zł
Lot 3

Podróż z

Bydgoszcz

2019-10-12 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-12 12:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-12 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-12 12:00 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2019-10-17 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-17 11:35 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-17 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-17 10:35 Bydgoszcz (BZG)
Cena 275 zł
Lot 4

Podróż z

Birmingham

2019-10-08 02:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 05:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-08 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 17:50 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-19 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 13:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-19 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 12:00 Birmingham (BHX)
Cena 192 zł
Lot 5

Podróż z

Birmingham

2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-19 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 13:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-19 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 12:00 Birmingham (BHX)
Cena 212 zł
Lot 6

Podróż z

Birmingham

2019-10-08 02:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 05:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-08 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 17:50 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-17 11:00 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-17 13:20 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-17 11:00 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-17 12:20 Birmingham (BHX)
Cena 225 zł
Lot 7

Podróż z

Birmingham

2019-10-08 02:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 05:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-08 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 17:50 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-15 18:15 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-15 20:35 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-15 18:15 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-15 19:35 Birmingham (BHX)
Cena 245 zł
Lot 8

Podróż z

Birmingham

2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-17 11:00 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-17 13:20 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-17 11:00 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-17 12:20 Birmingham (BHX)
Cena 245 zł
Lot 9

Podróż z

Birmingham

2019-10-08 02:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 05:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-08 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 17:50 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-16 12:05 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-16 23:50 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 11h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1904
2019-10-16 12:05 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-16 13:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR666
2019-10-16 21:45 Dublin (DUB)
2019-10-16 22:50 Birmingham (BHX)
Cena 257 zł
Lot 10

Podróż z

Birmingham

2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-15 18:15 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-15 20:35 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-15 18:15 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-15 19:35 Birmingham (BHX)
Cena 264 zł
Lot 11

Podróż z

Birmingham

2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-10 07:20 Birmingham (BHX)
2019-10-10 10:35 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-16 12:05 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-16 23:50 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 11h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1904
2019-10-16 12:05 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-16 13:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR666
2019-10-16 21:45 Dublin (DUB)
2019-10-16 22:50 Birmingham (BHX)
Cena 276 zł
Lot 12

Podróż z

Birmingham

2019-10-08 02:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 05:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1212
2019-10-08 14:35 Birmingham (BHX)
2019-10-08 17:50 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-18 23:15 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 09:35 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1893
2019-10-18 23:15 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 00:55 Dublin (DUB)
Ryanair
FR662
2019-10-19 07:25 Dublin (DUB)
2019-10-19 08:35 Birmingham (BHX)
Cena 286 zł
Lot 13

Podróż z

Birmingham

2019-10-08 09:25 Birmingham (BHX)
2019-10-09 11:40 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 13h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR669
2019-10-08 21:25 Birmingham (BHX)
2019-10-08 22:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1903
2019-10-09 08:00 Dublin (DUB)
2019-10-09 11:40 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2019-10-19 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 13:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1213
2019-10-19 10:40 Bydgoszcz (BZG)
2019-10-19 12:00 Birmingham (BHX)
Cena 290 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

5 opini
  • Jeśli będę miał okazja jeszcze raz leciec w tym kierunku to na pewno skorzystam z lotów Ryanaira- i wiem że na szału nie ma jeśli chodzi o warunki na pokładzie ale ludzie zapłaciłem tyle za bilet że byłbym idiotą gdybym na nie liczył, ale nie uważam tez żeby było bardzo żle, poprostu normalnie

    Jeśli będę miał okazja jeszcze raz leciec w tym kierunku to na pewno skorzystam z lotów Ryanaira- i wiem że na szału nie ma jeśli chodzi o warunki na pokładzie ale ludzie zapłaciłem tyle za bilet że byłbym idiotą gdybym na nie liczył, ale nie uważam tez żeby było bardzo żle, poprostu normalnie
  • co znaczy że nie ma szału, bo tego nie rozumiem, nie wiem czym Wy latacie? Prywatnymi odrzutowcami że taka krytyka tanich linii. Jakoś nie widzę wielkiej różnicy w tanich liniach a liniach regularnych. Co inne fotele?? Wszystkie samoloty mają podobny komfort. Znaleźli się bogacze.

    co znaczy że nie ma szału, bo tego nie rozumiem, nie wiem czym Wy latacie? Prywatnymi odrzutowcami że taka krytyka tanich linii. Jakoś nie widzę wielkiej różnicy w tanich liniach a liniach regularnych. Co inne fotele?? Wszystkie samoloty mają podobny komfort. Znaleźli się bogacze.
  • A wiesz ze to faktycznie o te fotele się rozchodzi, tamte są wygodniejsze i jakoś tak miejsca więcej a nie jak sardynki , choć jak mam do wyboru dać za bilet 300 a 1000 to wolę jak sardynka lecieć, choc to i tak nie jest tak strasznie

    A wiesz ze to faktycznie o te fotele się rozchodzi, tamte są wygodniejsze i jakoś tak miejsca więcej a nie jak sardynki , choć jak mam do wyboru dać za bilet 300 a 1000 to wolę jak sardynka lecieć, choc to i tak nie jest tak strasznie
  • Proponuje przejechać się busem, to docenicie komfort krótkiego lotu.

    Proponuje przejechać się busem, to docenicie komfort krótkiego lotu.
  • NAJLEPSZE LOTY DO BIRMINGHAM MAJA LINIE RYANAIR.

    NAJLEPSZE LOTY DO BIRMINGHAM MAJA LINIE RYANAIR.