Loty z Bydgoszcz do Glasgow od 199.00zł

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Tani przewoźnik Ryanair proponuje tanie loty z Bydgoszczy do Glasgow, miasta położonego nad rzeką Clyde, największego w Szkocji, zamieszkałego przez ponad 2mln mieszkańców. W sezonie letnim 2019 loty z Bydgoszczy do Glasgow odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot we wtorki w godz 21:15-22:45 oraz w soboty w godz 10:45-12:15. Loty z Glasgow do Bydgoszczy także we wtorki w godzinach 17:30-20:50, oraz w soboty, wylot o godz 07:00, planowany przylot o godz 10:20. Zarezerwuj bezpośrednie loty do Glasgow online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Glasgow

Warszawa Glasgow od 2020-10-06 do 2021-03-25 Ryanair 98.00 zł
Katowice Glasgow od 2020-10-03 do 2021-03-25 Wizz Air 596.00 zł
Poznań Glasgow od 2020-10-03 do 2021-03-21 Wizz Air 99.00 zł
Lublin Glasgow od 2020-10-03 do 2021-03-21 Wizz Air 99.00 zł
Kraków Glasgow od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 69.00 zł
Gdańsk Glasgow od 2020-10-03 do 2021-03-20 Wizz Air 59.00 zł
Warszawa Glasgow od 2020-10-03 do 2021-03-21 Wizz Air 109.00 zł
Wrocław Glasgow od 2020-10-01 do 2021-03-20 Ryanair 65.00 zł
Bydgoszcz Glasgow od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Bydgoszcz do Wielka Brytania

2020-10-01 - 2021-03-25 65.00
2020-10-01 - 2021-03-20 48.00
2020-10-01 - 2021-03-30 199.00
2020-10-01 - 2021-03-28 48.00

Informacje o lotach Bydgoszcz - Glasgow.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Bydgoszcz (BZG) - Glasgow (GLA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Bydgoszcz

2021-03-18 05:40 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-19 10:10 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 29h 30m / 2 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO3992
2021-03-18 05:40 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-18 06:30 Warszawa (WAW)
British Airways
BA847
2021-03-18 12:45 Warszawa (WAW)
2021-03-18 14:30 Londyn (LHR)
British Airways
BA1474
2021-03-19 08:45 Londyn (LHR)
2021-03-19 10:10 Glasgow (GLA)

Podróż do

Glasgow

2021-03-28 21:00 Glasgow (GLA)
2021-03-29 11:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 12h 50m / 1 przesiadka
EasyJet
U2214
2021-03-28 21:00 Glasgow (GLA)
2021-03-28 22:20 Londyn (STN)
Ryanair
FR2462
2021-03-29 07:45 Londyn (STN)
2021-03-29 10:50 Bydgoszcz (BZG)
Cena 768 zł
Lot 2

Podróż z

Bydgoszcz

2021-03-18 05:40 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-19 10:10 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 29h 30m / 2 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO3992
2021-03-18 05:40 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-18 06:30 Warszawa (WAW)
British Airways
BA847
2021-03-18 12:45 Warszawa (WAW)
2021-03-18 14:30 Londyn (LHR)
British Airways
BA1474
2021-03-19 08:45 Londyn (LHR)
2021-03-19 10:10 Glasgow (GLA)

Podróż do

Glasgow

2021-03-29 20:45 Glasgow (GLA)
2021-03-30 11:50 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 13h 5m / 1 przesiadka
EasyJet
U2214
2021-03-29 20:45 Glasgow (GLA)
2021-03-29 22:05 Londyn (STN)
Ryanair
FR2462
2021-03-30 07:45 Londyn (STN)
2021-03-30 10:50 Bydgoszcz (BZG)
Cena 768 zł
Lot 3

Podróż z

Bydgoszcz

2021-03-18 05:40 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-19 10:10 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 29h 30m / 2 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO3992
2021-03-18 05:40 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-18 06:30 Warszawa (WAW)
British Airways
BA847
2021-03-18 12:45 Warszawa (WAW)
2021-03-18 14:30 Londyn (LHR)
British Airways
BA1474
2021-03-19 08:45 Londyn (LHR)
2021-03-19 10:10 Glasgow (GLA)

Podróż do

Glasgow

2021-03-28 10:30 Glasgow (GLA)
2021-03-28 23:00 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
EasyJet
U266
2021-03-28 10:30 Glasgow (GLA)
2021-03-28 11:50 Londyn (LTN)
Ryanair
FR1640
2021-03-28 18:55 Londyn (LTN)
2021-03-28 22:00 Bydgoszcz (BZG)
Cena 792 zł
Lot 4

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-29 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-30 00:50 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 13h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-29 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-29 12:25 Londyn (STN)
EasyJet
U2215
2021-03-29 22:35 Londyn (STN)
2021-03-29 23:50 Glasgow (GLA)
Cena 785 zł
Lot 5

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-30 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-30 20:35 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 9h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-30 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-30 12:25 Londyn (STN)
EasyJet
U2211
2021-03-30 18:20 Londyn (STN)
2021-03-30 19:35 Glasgow (GLA)
Cena 796 zł
Lot 6

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-28 22:25 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-29 12:10 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 13h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1641
2021-03-28 22:25 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-28 23:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U267
2021-03-29 09:50 Londyn (LTN)
2021-03-29 11:10 Glasgow (GLA)
Cena 798 zł
Lot 7

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-29 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-29 23:40 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 12h 25m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-29 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-29 12:25 Londyn (STN)
Ryanair
FR225
2021-03-29 14:40 Londyn (STN)
2021-03-29 16:05 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5776
2021-03-29 21:40 Dublin (DUB)
2021-03-29 22:40 Glasgow (GLA)
Cena 801 zł
Lot 8

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-30 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-31 01:40 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 14h 25m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-30 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-30 12:25 Londyn (STN)
Ryanair
FR8386
2021-03-30 14:40 Londyn (STN)
2021-03-30 18:05 Palma de Mallorca (PMI)
Ryanair
FR697
2021-03-30 22:40 Palma de Mallorca (PMI)
2021-03-31 00:40 Glasgow (PIK)
Cena 809 zł
Lot 9

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-31 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-31 23:40 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 12h 25m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-31 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-31 12:25 Londyn (STN)
Ryanair
FR225
2021-03-31 14:40 Londyn (STN)
2021-03-31 16:05 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5776
2021-03-31 21:40 Dublin (DUB)
2021-03-31 22:40 Glasgow (GLA)
Cena 821 zł
Lot 10

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-28 10:50 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-28 23:50 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-28 10:50 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-28 12:00 Londyn (STN)
Ryanair
FR225
2021-03-28 14:40 Londyn (STN)
2021-03-28 16:05 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5776
2021-03-28 21:50 Dublin (DUB)
2021-03-28 22:50 Glasgow (GLA)
Cena 821 zł
Lot 11

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-31 22:55 Bydgoszcz (BZG)
2021-04-01 12:10 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 13h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1641
2021-03-31 22:55 Bydgoszcz (BZG)
2021-04-01 00:05 Londyn (LTN)
EasyJet
U267
2021-04-01 09:50 Londyn (LTN)
2021-04-01 11:10 Glasgow (GLA)
Cena 828 zł
Lot 12

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-29 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-29 23:20 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 12h 5m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-29 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-29 12:25 Londyn (STN)
Ryanair
FR2669
2021-03-29 15:00 Londyn (STN)
2021-03-29 18:15 Warszawa (WMI)
Ryanair
FR4742
2021-03-29 20:35 Warszawa (WMI)
2021-03-29 22:20 Glasgow (GLA)
Cena 852 zł
Lot 13

Podróż z

Glasgow

2021-03-23 05:10 Glasgow (GLA)
2021-03-24 11:55 Bydgoszcz (BZG)
Całkowity czas podróży 29h 45m / 2 przesiadka
Aer Lingus
EI3227
2021-03-23 17:10 Glasgow (GLA)
2021-03-23 18:20 Dublin (DUB)
LOT - Polish Airlines
LO300
2021-03-24 17:55 Dublin (DUB)
2021-03-24 21:55 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3991
2021-03-24 23:10 Warszawa (WAW)
2021-03-24 23:55 Bydgoszcz (BZG)

Podróż do

Bydgoszcz

2021-03-31 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-31 20:35 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 9h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2463
2021-03-31 11:15 Bydgoszcz (BZG)
2021-03-31 12:25 Londyn (STN)
EasyJet
U2211
2021-03-31 18:20 Londyn (STN)
2021-03-31 19:35 Glasgow (GLA)
Cena 863 zł

Komentarze i oceny

4.86 / 5

7 opini
  • Fajnie że w końcu pojawiło się to połączenie, przyda się !!!

    Fajnie że w końcu pojawiło się to połączenie, przyda się !!!
  • Do Bydgoszczy mam najbliżej na lotnisko więc fajnie że nie musze już i innych portów leciec , zwłaszcza że Bydgoszcz ma niskie ceny

    Do Bydgoszczy mam najbliżej na lotnisko więc fajnie że nie musze już i innych portów leciec , zwłaszcza że Bydgoszcz ma niskie ceny
  • Czekam na więcej połączeń z naszego lotniska, szczególnie w niskich cenach, chętnie skorzystam

    Czekam na więcej połączeń z naszego lotniska, szczególnie w niskich cenach, chętnie skorzystam
  • Wątpie żeby cokolwiek nowego się pojawiło, ja wole już dojechać do Warszawy niż liczyć na nowe kierunki z Bydgoszczy, taka prawda , nikt nie będzie inwestował w małe lotnisko, a z Warszawy i lepsze ceny są większy wybór połączeń

    Wątpie żeby cokolwiek nowego się pojawiło, ja wole już dojechać do Warszawy niż liczyć na nowe kierunki z Bydgoszczy, taka prawda , nikt nie będzie inwestował w małe lotnisko, a z Warszawy i lepsze ceny są większy wybór połączeń
  • Nie każdemu się opłaca dojechać do Warszawy, myślę że każdy kto jest z okolic Bydgoszczy wolał by mieć bepośredni lot od nas a nie tracic czas i kase na dojazdy na iine lotniska, chyba ktoś z wladz lotniska powinnien pomyśleć rozbudowaniu siatki połączeń, jest wiele jeszcze mnijeszych lotnisk które mają więcej wylotów.

    Nie każdemu się opłaca dojechać do Warszawy, myślę że każdy kto jest z okolic Bydgoszczy wolał by mieć bepośredni lot od nas a nie tracic czas i kase na dojazdy na iine lotniska, chyba ktoś z wladz lotniska powinnien pomyśleć rozbudowaniu siatki połączeń, jest wiele jeszcze mnijeszych lotnisk które mają więcej wylotów.
  • Nie sztuką jest dodać nowe połączenia a potem patrzeć jak puste samoloty latają, nie ma co liczyć na jakieś egzotyczne loty z Bydgoszczy ale takie jak np to do Glasgow myśle że jest dobrym pomyłsem

    Nie sztuką jest dodać nowe połączenia a potem patrzeć jak puste samoloty latają, nie ma co liczyć na jakieś egzotyczne loty z Bydgoszczy ale takie jak np to do Glasgow myśle że jest dobrym pomyłsem