Loty z Gdańsk do Manchester od 62.00zł

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Irlandzki tani przewoźnik Ryanair proponuje bezpośrednie loty w sezonie wiosna - lato 2017 z Gdańska do Manchesteru. Wylot z gdańskiego portu lotniczego odbywa się trzy razy w tygodniu w poniedziałki i piątki odbywają się o godzinie 10:15 – 11:40 natomiast wylot w środę o godzinie 17:20 lądowanie w Manchester o godzinie 18:45. Port lotniczy Manchester to drugie co do wielkości lotnisko w Wielkiej Brytanii, położone około 14km na południowy zachód od centrum miasta Manchester. Loty startują trzy razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki w godz 06:35 – 09:50 oraz w środy o godz 19:10 – 22:25. Zarezerwuj tani lot z Gdańska do Manchesteru 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Manchester

Warszawa Manchester od 2020-10-06 do 2021-03-30 Ryanair 60.00 zł
Gdańsk Manchester od 2020-10-07 do 2021-03-31 Ryanair 62.00 zł
Kraków Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 78.00 zł
Wrocław Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-20 Ryanair 65.00 zł
Kraków Manchester od 2020-10-03 do 2021-03-30 EasyJet 199.00 zł
Rzeszów Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-21 Ryanair 65.00 zł
Katowice Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 48.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Wielka Brytania

2020-10-07 - 2021-03-31 62.00
2020-10-03 - 2021-03-20 99.00
2020-10-01 - 2021-03-31 48.00
2020-10-01 - 2021-03-30 48.00
2020-10-01 - 2021-03-21 48.00
2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-01 - 2021-03-20 62.00
2020-10-01 - 2021-03-30 48.00
2020-10-03 - 2021-03-20 119.00
2020-10-03 - 2021-03-20 59.00
2020-10-03 - 2021-03-20 129.00
2020-10-03 - 2021-03-18 99.00
2020-10-03 - 2021-03-24 69.00

Informacje o lotach Gdańsk - Manchester.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-19 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Manchester (MAN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2021-04-13 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-13 05:00 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6844
2021-04-13 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-13 08:30 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR9839
2021-04-13 16:10 Kopenhaga (CPH)
2021-04-13 17:00 Manchester (MAN)

Podróż do

Manchester

2021-04-18 18:40 Manchester (MAN)
2021-04-19 02:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 5h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1557
2021-04-18 18:40 Manchester (MAN)
2021-04-18 19:40 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1908
2021-04-18 21:45 Dublin (DUB)
2021-04-19 01:25 Gdańsk (GDN)
Cena 518 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2021-04-13 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-13 05:00 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6844
2021-04-13 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-13 08:30 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR9839
2021-04-13 16:10 Kopenhaga (CPH)
2021-04-13 17:00 Manchester (MAN)

Podróż do

Manchester

2021-04-21 18:30 Manchester (MAN)
2021-04-22 02:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 5h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1557
2021-04-21 18:30 Manchester (MAN)
2021-04-21 19:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1908
2021-04-21 21:35 Dublin (DUB)
2021-04-22 01:15 Gdańsk (GDN)
Cena 518 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2021-04-13 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-13 05:00 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6844
2021-04-13 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-13 08:30 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR9839
2021-04-13 16:10 Kopenhaga (CPH)
2021-04-13 17:00 Manchester (MAN)

Podróż do

Manchester

2021-04-19 17:40 Manchester (MAN)
2021-04-20 02:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1557
2021-04-19 17:40 Manchester (MAN)
2021-04-19 18:40 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1908
2021-04-19 21:45 Dublin (DUB)
2021-04-20 01:25 Gdańsk (GDN)
Cena 518 zł
Lot 4

Podróż z

Manchester

2021-04-12 05:40 Manchester (MAN)
2021-04-13 01:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1557
2021-04-12 17:40 Manchester (MAN)
2021-04-12 18:40 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1908
2021-04-12 21:45 Dublin (DUB)
2021-04-13 01:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-19 07:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 18:40 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 10h 55m / 2 przesiadka
Ryanair
FR7239
2021-04-19 07:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 10:30 Kijów (KBP)
Ryanair
FR3167
2021-04-19 13:40 Kijów (KBP)
2021-04-19 14:20 Warszawa (WMI)
Ryanair
FR2665
2021-04-19 16:00 Warszawa (WMI)
2021-04-19 17:40 Manchester (MAN)
Cena 506 zł
Lot 5

Podróż z

Manchester

2021-04-12 10:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8308
2021-04-12 22:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 01:20 Wrocław (WRO)
Ryanair
FR4105
2021-04-13 07:45 Wrocław (WRO)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-21 09:50 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 17:00 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 7h 10m / 2 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO3832
2021-04-21 09:50 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 10:50 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3853
2021-04-21 11:30 Warszawa (WAW)
2021-04-21 12:30 Wrocław (WRO)
Ryanair
FR8307
2021-04-21 14:40 Wrocław (WRO)
2021-04-21 16:00 Manchester (MAN)
Cena 517 zł
Lot 6

Podróż z

Manchester

2021-04-12 05:40 Manchester (MAN)
2021-04-13 01:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1557
2021-04-12 17:40 Manchester (MAN)
2021-04-12 18:40 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1908
2021-04-12 21:45 Dublin (DUB)
2021-04-13 01:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-20 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-20 18:00 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6844
2021-04-20 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-20 08:30 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR9839
2021-04-20 16:10 Kopenhaga (CPH)
2021-04-20 17:00 Manchester (MAN)
Cena 518 zł
Lot 7

Podróż z

Manchester

2021-04-12 10:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8308
2021-04-12 22:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 01:20 Wrocław (WRO)
Ryanair
FR4105
2021-04-13 07:45 Wrocław (WRO)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-21 11:50 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 19:30 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 7h 40m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61675
2021-04-21 11:50 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 13:10 Hamburg (HAM)
EasyJet
U21842
2021-04-21 17:50 Hamburg (HAM)
2021-04-21 18:30 Manchester (MAN)
Cena 523 zł
Lot 8

Podróż z

Manchester

2021-04-12 10:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8308
2021-04-12 22:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 01:20 Wrocław (WRO)
Ryanair
FR4105
2021-04-13 07:45 Wrocław (WRO)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-21 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 6h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6844
2021-04-21 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 08:30 Kopenhaga (CPH)
EasyJet
U21986
2021-04-21 11:35 Kopenhaga (CPH)
2021-04-21 12:35 Manchester (MAN)
Cena 527 zł
Lot 9

Podróż z

Manchester

2021-04-12 10:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8308
2021-04-12 22:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 01:20 Wrocław (WRO)
Ryanair
FR4105
2021-04-13 07:45 Wrocław (WRO)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-19 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 6h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6844
2021-04-19 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 08:30 Kopenhaga (CPH)
EasyJet
U21986
2021-04-19 11:35 Kopenhaga (CPH)
2021-04-19 12:35 Manchester (MAN)
Cena 527 zł
Lot 10

Podróż z

Manchester

2021-04-11 06:40 Manchester (MAN)
2021-04-12 01:25 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 5h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1557
2021-04-11 18:40 Manchester (MAN)
2021-04-11 19:40 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1908
2021-04-11 21:45 Dublin (DUB)
2021-04-12 01:25 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-19 07:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 18:40 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 10h 55m / 2 przesiadka
Ryanair
FR7239
2021-04-19 07:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 10:30 Kijów (KBP)
Ryanair
FR3167
2021-04-19 13:40 Kijów (KBP)
2021-04-19 14:20 Warszawa (WMI)
Ryanair
FR2665
2021-04-19 16:00 Warszawa (WMI)
2021-04-19 17:40 Manchester (MAN)
Cena 530 zł
Lot 11

Podróż z

Manchester

2021-04-11 12:35 Manchester (MAN)
2021-04-12 12:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 11h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3088
2021-04-11 12:35 Manchester (MAN)
2021-04-11 15:25 Göteborg (GOT)
Ryanair
FR6847
2021-04-11 23:25 Göteborg (GOT)
2021-04-12 00:35 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-19 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 6h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6844
2021-04-19 07:30 Gdańsk (GDN)
2021-04-19 08:30 Kopenhaga (CPH)
EasyJet
U21986
2021-04-19 11:35 Kopenhaga (CPH)
2021-04-19 12:35 Manchester (MAN)
Cena 530 zł
Lot 12

Podróż z

Manchester

2021-04-12 10:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8308
2021-04-12 22:10 Manchester (MAN)
2021-04-13 01:20 Wrocław (WRO)
Ryanair
FR4105
2021-04-13 07:45 Wrocław (WRO)
2021-04-13 08:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-21 11:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 16:50 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 5h 5m / 1 przesiadka
Eurowings
EW9737
2021-04-21 11:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 13:45 Düsseldorf (DUS)
Eurowings
EW9342
2021-04-21 15:10 Düsseldorf (DUS)
2021-04-21 15:50 Manchester (MAN)
Cena 535 zł
Lot 13

Podróż z

Manchester

2021-04-11 12:35 Manchester (MAN)
2021-04-12 12:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 11h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3088
2021-04-11 12:35 Manchester (MAN)
2021-04-11 15:25 Göteborg (GOT)
Ryanair
FR6847
2021-04-11 23:25 Göteborg (GOT)
2021-04-12 00:35 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-04-21 11:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 16:50 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 5h 5m / 1 przesiadka
Eurowings
EW9737
2021-04-21 11:45 Gdańsk (GDN)
2021-04-21 13:45 Düsseldorf (DUS)
Eurowings
EW9342
2021-04-21 15:10 Düsseldorf (DUS)
2021-04-21 15:50 Manchester (MAN)
Cena 538 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

2 opini
  • Podróż ok, bilet tani, czego chcieć wiecej, lotnisko w Manchester fajne wszystko do ogarnięcia- polecam

    Podróż ok, bilet tani, czego chcieć wiecej, lotnisko w Manchester fajne wszystko do ogarnięcia- polecam
  • Widze ze teraz Manchester przezywa jakies BOOM wcześniej nie wydawało mi sie żeby było takie zainteresowanie tym kierunkiem a teraz -pełny samolot, ceny wyższe niz do Londynu, no i na mieście słychac pełno Polaków

    Widze ze teraz Manchester przezywa jakies BOOM wcześniej nie wydawało mi sie żeby było takie zainteresowanie tym kierunkiem a teraz -pełny samolot, ceny wyższe niz do Londynu, no i na mieście słychac pełno Polaków