Loty z Gdańsk do Vaxjo od 58.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
225
15
16
239
17
18
225
19
20
21
239
22
23
239
24
25
225
26
27
28
239
29
30
239
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
243
15
16
258
17
18
243
19
20
21
258
22
23
258
24
25
258
26
27
28
243
29
30
258
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Vaxjo to szwedzkie miasto położone w południowej części kraju. Bezpośrednie loty z Gdańska do Vaxjo proponują tanie linie Ryanair na lotnisko Vaxjo – Smaland oddalonego o 10 km od centrum miasta. Loty odbywają się w sezonie letnim od 30 marca dwa razy w tygodniu. Wylot w każdy czwartek i niedziele o godzinie 15:40, lądowanie o godzinie 16:45. Loty powrotne z Vaxjo do Gdańska również w czwartki i niedziele w godzinach 17:10 – 18:15.


Wszystkie loty do Vaxjo

Gdańsk Vaxjo od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 58.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Szwecja

2022-08-01 - 2022-10-21 58.00
2022-08-02 - 2022-10-21 99.00
2022-08-02 - 2022-10-21 99.00
2022-08-02 - 2022-10-20 109.00
2022-08-01 - 2022-10-24 269.00
2022-08-01 - 2022-10-24 574.00

Informacje o lotach Gdańsk - Vaxjo.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-13 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Vaxjo (VXO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2022-10-25 02:45 Gdańsk (GDN)
2022-10-25 03:45 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-25 14:45 Gdańsk (GDN)
2022-10-25 15:45 Växjö (VXO)

Podróż do

Växjö

2022-10-31 21:00 Växjö (VXO)
2022-10-31 22:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-31 21:00 Växjö (VXO)
2022-10-31 21:55 Gdańsk (GDN)
Cena 67 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2022-10-27 05:20 Gdańsk (GDN)
2022-10-27 06:20 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-27 17:20 Gdańsk (GDN)
2022-10-27 18:20 Växjö (VXO)

Podróż do

Växjö

2022-10-31 21:00 Växjö (VXO)
2022-10-31 22:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-31 21:00 Växjö (VXO)
2022-10-31 21:55 Gdańsk (GDN)
Cena 67 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2022-10-23 05:25 Gdańsk (GDN)
2022-10-23 06:25 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-23 17:25 Gdańsk (GDN)
2022-10-23 18:25 Växjö (VXO)

Podróż do

Växjö

2022-10-31 21:00 Växjö (VXO)
2022-10-31 22:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-31 21:00 Växjö (VXO)
2022-10-31 21:55 Gdańsk (GDN)
Cena 67 zł
Lot 4

Podróż z

Växjö

2022-10-25 04:10 Växjö (VXO)
2022-10-25 05:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-25 16:10 Växjö (VXO)
2022-10-25 17:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 21:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 20:35 Växjö (VXO)
Cena 67 zł
Lot 5

Podróż z

Växjö

2022-10-23 06:50 Växjö (VXO)
2022-10-23 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-23 18:50 Växjö (VXO)
2022-10-23 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 21:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 20:35 Växjö (VXO)
Cena 67 zł
Lot 6

Podróż z

Växjö

2022-10-27 06:45 Växjö (VXO)
2022-10-27 07:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-27 18:45 Växjö (VXO)
2022-10-27 19:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 21:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 20:35 Växjö (VXO)
Cena 67 zł
Lot 7

Podróż z

Växjö

2022-10-27 06:45 Växjö (VXO)
2022-10-27 07:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-27 18:45 Växjö (VXO)
2022-10-27 19:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-04 14:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-04 16:00 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-11-04 14:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-04 15:00 Växjö (VXO)
Cena 117 zł
Lot 8

Podróż z

Växjö

2022-10-23 06:50 Växjö (VXO)
2022-10-23 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-23 18:50 Växjö (VXO)
2022-10-23 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-04 14:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-04 16:00 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-11-04 14:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-04 15:00 Växjö (VXO)
Cena 117 zł
Lot 9

Podróż z

Växjö

2022-10-25 04:10 Växjö (VXO)
2022-10-25 05:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 0h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7272
2022-10-25 16:10 Växjö (VXO)
2022-10-25 17:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-04 14:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-04 16:00 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-11-04 14:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-04 15:00 Växjö (VXO)
Cena 117 zł
Lot 10

Podróż z

Växjö

2022-10-23 10:00 Växjö (VXO)
2022-10-24 12:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 14h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR529
2022-10-23 22:00 Växjö (VXO)
2022-10-23 23:10 Londyn (STN)
Wizz Air
W61602
2022-10-24 09:35 Londyn (LTN)
2022-10-24 12:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 21:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 20:35 Växjö (VXO)
Cena 236 zł
Lot 11

Podróż z

Växjö

2022-10-26 10:15 Växjö (VXO)
2022-10-27 12:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 14h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR529
2022-10-26 22:15 Växjö (VXO)
2022-10-26 23:25 Londyn (STN)
Wizz Air
W61602
2022-10-27 09:35 Londyn (LTN)
2022-10-27 12:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 21:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 20:35 Växjö (VXO)
Cena 264 zł
Lot 12

Podróż z

Växjö

2022-10-23 10:00 Växjö (VXO)
2022-10-24 12:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 14h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR529
2022-10-23 22:00 Växjö (VXO)
2022-10-23 23:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR2374
2022-10-24 09:45 Londyn (STN)
2022-10-24 12:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 21:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 20:35 Växjö (VXO)
Cena 279 zł
Lot 13

Podróż z

Växjö

2022-10-24 08:30 Växjö (VXO)
2022-10-24 08:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 11h 45m / 2 przesiadka
Ryanair
FR4571
2022-10-24 08:30 Växjö (VXO)
2022-10-24 10:50 Ryga (RIX)
Wizz Air
W62531
2022-10-24 14:45 Ryga (RIX)
2022-10-24 16:00 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W61662
2022-10-24 18:40 Dortmund (DTM)
2022-10-24 20:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 21:35 Växjö (VXO)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7271
2022-10-31 19:35 Gdańsk (GDN)
2022-10-31 20:35 Växjö (VXO)
Cena 299 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini