Loty z Katowice do Londyn od 86.00zł

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
299
24
119
25
134
26
209
27
279
28
282
29
389
30
255

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
207
24
173
25
143
26
209
27
115
28
99
29
189
30
93
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie połączenie z Katowic do Londynu na lotnisko Stansted oferują irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty odbywają się codziennie o godzinie 14:35, planowane lądowanie w Londynie o godzinie 16:00. Loty powrotne z Londyn Stansted do Katowic liniami Ryanair realizowane są także codziennie w godzinach 11:00-14:10. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich lotów na trasie Katowice - Londyn i zakupu biletu droga online bądź telefonicznie.


Wszystkie loty do Londyn

Warszawa Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-20 British Airways 379.00 zł
Warszawa Londyn od 2020-09-08 do 2021-03-25 Ryanair 79.00 zł
Lublin Londyn od 2020-09-12 do 2021-04-02 Ryanair 65.00 zł
Szczytno Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-25 Ryanair 56.00 zł
Kraków Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-21 Wizz Air 99.00 zł
Kraków Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-30 EasyJet 195.00 zł
Gdańsk Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 48.00 zł
Katowice Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 86.00 zł
Kraków Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-25 Ryanair 89.00 zł
Łódź Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-21 Ryanair 68.00 zł
Poznań Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 99.00 zł
Rzeszów Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-22 Ryanair 60.00 zł
Szczecin Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-25 Ryanair 48.00 zł
Gdańsk Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-18 Wizz Air 99.00 zł
Katowice Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-31 Wizz Air 99.00 zł
Łódź Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-20 Wizz Air 99.00 zł
Poznań Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-30 Wizz Air 99.00 zł
Warszawa Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-25 Wizz Air 119.00 zł
Wrocław Londyn od 2020-09-02 do 2021-03-30 Wizz Air 139.00 zł
Wrocław Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-18 Ryanair 99.00 zł
Bydgoszcz Londyn od 2020-09-04 do 2021-03-20 Ryanair 48.00 zł

Tanie loty z Katowice do Wielka Brytania

2020-09-02 - 2021-03-25 596.00
2020-09-02 - 2021-03-18 109.00
2020-09-02 - 2021-03-21 99.00
2020-09-04 - 2021-03-30 59.00
2020-09-04 - 2021-03-30 48.00
2020-09-04 - 2021-03-30 86.00
2020-09-02 - 2021-03-20 149.00
2020-09-02 - 2021-03-20 119.00
2020-09-02 - 2021-03-31 99.00
2020-09-04 - 2021-03-25 48.00

Informacje o lotach Katowice - Londyn.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Londyn (LON).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2020-12-18 06:40 Katowice (KTW)
2020-12-18 08:10 Londyn (LTN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61001
2020-12-18 06:40 Katowice (KTW)
2020-12-18 08:10 Londyn (LTN)

Podróż do

Londyn

2020-12-31 20:05 Londyn (LTN)
2021-01-01 00:20 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61006
2020-12-31 20:05 Londyn (LTN)
2020-12-31 23:20 Katowice (KTW)
Cena 204 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2020-12-17 06:40 Katowice (KTW)
2020-12-17 08:10 Londyn (LTN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61001
2020-12-17 06:40 Katowice (KTW)
2020-12-17 08:10 Londyn (LTN)

Podróż do

Londyn

2020-12-31 20:05 Londyn (LTN)
2021-01-01 00:20 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61006
2020-12-31 20:05 Londyn (LTN)
2020-12-31 23:20 Katowice (KTW)
Cena 204 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2020-12-17 02:35 Katowice (KTW)
2020-12-17 04:00 Londyn (STN)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8267
2020-12-17 14:35 Katowice (KTW)
2020-12-17 16:00 Londyn (STN)

Podróż do

Londyn

2020-12-31 20:05 Londyn (STN)
2021-01-01 00:20 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61006
2020-12-31 20:05 Londyn (LTN)
2020-12-31 23:20 Katowice (KTW)
Cena 223 zł
Lot 4

Podróż z

Londyn

2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 06:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3882
2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 11:20 Malta (MLA)
Wizz Air
W61164
2020-12-23 15:50 Malta (MLA)
2020-12-23 18:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 20:35 Londyn (LTN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 19:35 Londyn (LTN)
Cena 397 zł
Lot 5

Podróż z

Londyn

2020-12-20 06:35 Londyn (STN)
2020-12-21 09:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 14h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1788
2020-12-20 18:35 Londyn (STN)
2020-12-20 20:55 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W61092
2020-12-21 08:20 Dortmund (DTM)
2020-12-21 09:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 20:35 Londyn (STN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 19:35 Londyn (LTN)
Cena 419 zł
Lot 6

Podróż z

Londyn

2020-12-20 06:35 Londyn (STN)
2020-12-21 10:20 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 14h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1788
2020-12-20 18:35 Londyn (STN)
2020-12-20 20:55 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2020-12-21 08:45 Dortmund (DTM)
2020-12-21 10:20 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 20:35 Londyn (STN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 19:35 Londyn (LTN)
Cena 419 zł
Lot 7

Podróż z

Londyn

2020-12-23 06:10 Londyn (LGW)
2020-12-23 06:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 11h 20m / 1 przesiadka
W9
W95705
2020-12-23 06:10 Londyn (LGW)
2020-12-23 10:15 Malta (MLA)
Wizz Air
W61164
2020-12-23 15:50 Malta (MLA)
2020-12-23 18:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 20:35 Londyn (LGW)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 19:35 Londyn (LTN)
Cena 430 zł
Lot 8

Podróż z

Londyn

2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 06:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3882
2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 11:20 Malta (MLA)
Wizz Air
W61164
2020-12-23 15:50 Malta (MLA)
2020-12-23 18:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 14:35 Katowice (KTW)
2020-12-24 17:00 Londyn (LTN)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8267
2020-12-24 14:35 Katowice (KTW)
2020-12-24 16:00 Londyn (STN)
Cena 450 zł
Lot 9

Podróż z

Londyn

2020-12-17 07:35 Londyn (STN)
2020-12-17 10:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 13h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2814
2020-12-17 07:35 Londyn (STN)
2020-12-17 09:50 Kolonia (CGN)
Ryanair
FR6869
2020-12-17 20:50 Kolonia (CGN)
2020-12-17 22:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 20:35 Londyn (STN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 19:35 Londyn (LTN)
Cena 449 zł
Lot 10

Podróż z

Londyn

2020-12-17 06:10 Londyn (STN)
2020-12-17 04:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9271
2020-12-17 06:10 Londyn (STN)
2020-12-17 08:20 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W61072
2020-12-17 15:05 Eindhoven (EIN)
2020-12-17 16:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 20:35 Londyn (STN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 19:35 Londyn (LTN)
Cena 454 zł
Lot 11

Podróż z

Londyn

2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 06:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3882
2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 11:20 Malta (MLA)
Wizz Air
W61164
2020-12-23 15:50 Malta (MLA)
2020-12-23 18:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-25 19:35 Katowice (KTW)
2020-12-25 22:05 Londyn (LTN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-25 19:35 Katowice (KTW)
2020-12-25 21:05 Londyn (LTN)
Cena 454 zł
Lot 12

Podróż z

Londyn

2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 06:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3882
2020-12-23 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-23 11:20 Malta (MLA)
Wizz Air
W61164
2020-12-23 15:50 Malta (MLA)
2020-12-23 18:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 06:40 Katowice (KTW)
2020-12-24 09:10 Londyn (LTN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61001
2020-12-24 06:40 Katowice (KTW)
2020-12-24 08:10 Londyn (LTN)
Cena 454 zł
Lot 13

Podróż z

Londyn

2020-12-21 08:35 Londyn (STN)
2020-12-21 05:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 7h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1642
2020-12-21 08:35 Londyn (STN)
2020-12-21 13:15 Lwów (LWO)
Wizz Air
W61296
2020-12-21 17:20 Lwów (LWO)
2020-12-21 17:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 20:35 Londyn (STN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61005
2020-12-24 18:05 Katowice (KTW)
2020-12-24 19:35 Londyn (LTN)
Cena 456 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

7 opini
  • Wpawdzie Stansted to nie główne lotnisko ale jak dla mnie i tak najbardziej korzystne są loty własnie na to lotnisko i dlatego wybieram to połaczenie Ryanairem

    Wpawdzie Stansted to nie główne lotnisko ale jak dla mnie i tak najbardziej korzystne są loty własnie na to lotnisko i dlatego wybieram to połaczenie Ryanairem
  • Ja wybieram Pyrzowice dlatego że jestem z okolic i mam tu najbliżej, nawet nie sprawdzam innych lotnisk jakie mają loty bo dojazd jest bezsensowny skoro pod nosem mamy swoje lotnisko. Innych nie preferuje. A Ryanair to dobre linie.

    Ja wybieram Pyrzowice dlatego że jestem z okolic i mam tu najbliżej, nawet nie sprawdzam innych lotnisk jakie mają loty bo dojazd jest bezsensowny skoro pod nosem mamy swoje lotnisko. Innych nie preferuje. A Ryanair to dobre linie.
  • Dobre nie dobre ale napewno najtańsze, pod tym względem Ryanair wygrywa

    Dobre nie dobre ale napewno najtańsze, pod tym względem Ryanair wygrywa
  • Na obecna chwilę daje sobie spokój z lataniem i siedzę w Polsce ale jak by się coś szykowało to chetnie skorzystam z tego połaczenia

    Na obecna chwilę daje sobie spokój z lataniem i siedzę w Polsce ale jak by się coś szykowało to chetnie skorzystam z tego połaczenia
  • Stałe połączenie w siatce połączeń z Katowic, i bardzo dobrze bo nigdy nie wiadomo kiedy darzy się okazja żeby lecieć

    Stałe połączenie w siatce połączeń z Katowic, i bardzo dobrze bo nigdy nie wiadomo kiedy darzy się okazja żeby lecieć
  • jak wszystkie inne plany wakacyjne nie wypala to przynajmniej ten Londyn pozostaję a tam tyle znajomych że zawsze jest się gdzie zatrzymać, tylko bilety na wakacje kosmiczne mają ceny:(

    jak wszystkie inne plany wakacyjne nie wypala to przynajmniej ten Londyn pozostaję a tam tyle znajomych że zawsze jest się gdzie zatrzymać, tylko bilety na wakacje kosmiczne mają ceny:(