INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Kraków - Bolonia
94 PLN

Loty z Krakowa do Bolonii


Promocja aktualna do 31.03.2017
WYLOT Kraków (Polska)
od 05.03.2017
Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)
>
PRZYLOT Bolonia (Włochy)
do 01.09.2017
Lotnisko przylotu:
Guglielmo Marconi (BLQ)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Kraków - Bolonia Wylot z lotniska Kraków Balice , przylot na lotnisko Guglielmo Marconi. Wyloty oraz przyloty w dniach (Wtorek, Środa, Czwartek, Sobota) .

Międzynarodowy port lotniczy Bolonia położony jest w odległości 6 km od miasta. Loty w sezonie wiosna – lato 2017 z krakowskiego lotniska na włoski port Bolonia, realizowane są trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Krakowa we wtorki i soboty o godzinie 14:25, natomiast lądowanie o godzinie 16:10, loty w czwartki w godz 12:15 – 14:00. Loty powrotne z Bolonii do Krakowa także 3 razy w tygodniu we wtorki i soboty w godz 12:15 – 14:00 oraz w czwartki o godz 14:25 – 16:10.. Rezerwuj tanie loty do Bolonii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Połączenie lotnicze na trasie Kraków - Bolonia. Wyniki dla połączenia Kraków (KRK) - Bolonia (BLQ) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-22 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4322
2017-02-11 07:20 Kraków (KRK)
2017-02-11 09:05 Bolonia (BLQ)
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 4321
2017-02-18 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 12:20 Kraków (KRK)
Propozycja 1
Cena : 225
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka
2017-02-11 06:35 Kraków (KRK)
2017-02-11 13:45 Bolonia (BLQ)
1
LH 1371
2017-02-11 06:35 Kraków (KRK)
2017-02-11 08:15 Frankfurt (FRA)
LH
2
LH 284
2017-02-11 12:30 Frankfurt (FRA)
2017-02-11 13:45 Bolonia (BLQ)
LH
Przylot
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka
2017-02-18 14:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 23:50 Kraków (KRK)
1
LH 285
2017-02-18 14:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 16:00 Frankfurt (FRA)
LH
2
LH 1370
2017-02-18 21:20 Frankfurt (FRA)
2017-02-18 22:50 Kraków (KRK)
LH
Propozycja 2
Cena : 1097
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-02-11 16:40 Kraków (KRK)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
1
KL 1996
2017-02-11 16:40 Kraków (KRK)
2017-02-11 18:40 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1595
2017-02-11 21:10 Amsterdam (AMS)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
KL
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka
2017-02-18 12:55 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 23:30 Kraków (KRK)
1
KL 1584
2017-02-18 12:55 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 15:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1997
2017-02-18 20:35 Amsterdam (AMS)
2017-02-18 22:30 Kraków (KRK)
KL
Propozycja 3
Cena : 805
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-02-11 06:00 Kraków (KRK)
2017-02-11 12:15 Bolonia (BLQ)
1
KL 1992
2017-02-11 06:00 Kraków (KRK)
2017-02-11 08:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1583
2017-02-11 10:25 Amsterdam (AMS)
2017-02-11 12:15 Bolonia (BLQ)
KL
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka
2017-02-18 12:55 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 23:30 Kraków (KRK)
1
KL 1584
2017-02-18 12:55 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 15:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1997
2017-02-18 20:35 Amsterdam (AMS)
2017-02-18 22:30 Kraków (KRK)
KL
Propozycja 4
Cena : 1008
Wylot
Całkowity czas podróży: 16h 55m / 1 przesiadka
2017-02-11 06:00 Kraków (KRK)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
1
KL 1992
2017-02-11 06:00 Kraków (KRK)
2017-02-11 08:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1595
2017-02-11 21:10 Amsterdam (AMS)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
KL
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka
2017-02-18 12:55 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 23:30 Kraków (KRK)
1
KL 1584
2017-02-18 12:55 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 15:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1997
2017-02-18 20:35 Amsterdam (AMS)
2017-02-18 22:30 Kraków (KRK)
KL
Propozycja 5
Cena : 805
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-02-11 16:40 Kraków (KRK)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
1
KL 1996
2017-02-11 16:40 Kraków (KRK)
2017-02-11 18:40 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1595
2017-02-11 21:10 Amsterdam (AMS)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
KL
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka
2017-02-18 06:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 17:10 Kraków (KRK)
1
KL 1582
2017-02-18 06:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 08:45 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1995
2017-02-18 14:15 Amsterdam (AMS)
2017-02-18 16:10 Kraków (KRK)
KL
Propozycja 6
Cena : 1008
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2017-02-11 16:40 Kraków (KRK)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
1
KL 1996
2017-02-11 16:40 Kraków (KRK)
2017-02-11 18:40 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1595
2017-02-11 21:10 Amsterdam (AMS)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
KL
Przylot
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka
2017-02-18 06:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 23:30 Kraków (KRK)
1
KL 1582
2017-02-18 06:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 08:45 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1997
2017-02-18 20:35 Amsterdam (AMS)
2017-02-18 22:30 Kraków (KRK)
KL
Propozycja 7
Cena : 805
Wylot
Całkowity czas podróży: 16h 55m / 1 przesiadka
2017-02-11 06:00 Kraków (KRK)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
1
KL 1992
2017-02-11 06:00 Kraków (KRK)
2017-02-11 08:00 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1595
2017-02-11 21:10 Amsterdam (AMS)
2017-02-11 22:55 Bolonia (BLQ)
KL
Przylot
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka
2017-02-18 06:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 23:30 Kraków (KRK)
1
KL 1582
2017-02-18 06:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 08:45 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 1997
2017-02-18 20:35 Amsterdam (AMS)
2017-02-18 22:30 Kraków (KRK)
KL
Propozycja 8
Cena : 805
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 45m / 1 przesiadka
2017-02-11 13:40 Kraków (KRK)
2017-02-12 09:25 Bolonia (BLQ)
1
U2 3816
2017-02-11 13:40 Kraków (KRK)
2017-02-11 16:00 Paryż (CDG)
U2
2
AF 1228
2017-02-12 07:50 Paryż (CDG)
2017-02-12 09:25 Bolonia (BLQ)
AF
Przylot
Całkowity czas podróży: 16h 45m / 1 przesiadka
2017-02-18 17:45 Bolonia (BLQ)
2017-02-19 11:30 Kraków (KRK)
1
AF 1829
2017-02-18 17:45 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 19:30 Paryż (CDG)
AF
2
U2 3815
2017-02-19 08:15 Paryż (CDG)
2017-02-19 10:30 Kraków (KRK)
U2
Propozycja 9
Cena : 889
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4322
2017-02-11 07:20 Kraków (KRK)
2017-02-11 09:05 Bolonia (BLQ)
Przylot
Całkowity czas podróży: 23h 0m / 1 przesiadka
2017-02-18 12:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-19 12:50 Kraków (KRK)
1
FR 4303
2017-02-18 12:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 14:45 Paryż (BVA)
FR
2
FR 3698
2017-02-19 09:40 Paryż (BVA)
2017-02-19 11:50 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 10
Cena : 392
Bilety lotnicze Bolonia
2017-03-02 / 2017-10-31
129.00 pln
2017-03-01 / 2017-07-01
59.00 pln
2017-03-01 / 2017-09-01
99.00 pln
2017-03-03 / 2017-09-01
99.00 pln
Tanie loty z Krakowa do Włoch
2017-03-30 / 2017-10-20
69.00 pln
2017-03-03 / 2017-09-30
74.00 pln
2017-03-30 / 2017-09-30
79.00 pln
2017-03-01 / 2017-09-01
99.00 pln
2017-03-27 / 2017-10-30
99.00 pln
2017-03-03 / 2017-08-31
99.00 pln
2017-03-01 / 2017-09-30
99.00 pln
2017-03-03 / 2017-10-22
129.00 pln
2017-03-01 / 2017-10-21
165.00 pln
2017-03-04 / 2017-09-01
165.00 pln
2017-03-25 / 2017-09-30
209.00 pln
Komentarze(31)

Loty z Krakowa do Bolonii

5.00/5 31 31

Loty z Krakowa do Bolonii

03
12.2013

03-12-2013 10:12


Ryanair to dobra tania linia lotnicza. Latam nią do Bolonii, kupuje często bilety. Cieszę się, że jest takie połączenie, dawniej jeździłam autokarem, ale strasznie długo. Teraz mam całkowity komfort podróżowania.

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

07
01.2014

07-01-2014 12:01


Jak dla mnie połączenie które zawsze działa- punktualnie, tanio no i bezpośrednio- o to chodzi

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

10
04.2014

10-04-2014 13:04


Korzystam z lotów Ryanaira, latam do pracy kilka razy w roku, zawsze wszystko dograne, bez zamieszania, jedyne co mnie męczy to dojazd na Balice, bo nie jestem z Krakowa. Linie polecam kupujcie tanie bilety i nie martwcie się, że coś może się nie udać, sprawdzony serwis.

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

29
04.2014

29-04-2014 14:04


fajne połaczenie, korzystałem w tamtym roku, teraz rozgladam sie za biletami na wakacje i widze ze sa fajne ofery

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

08
05.2014

08-05-2014 11:05


Latanie tanimi liniami Ryanair zaliczam do bardzo przyjemnych wrażeń. Pierwszy raz najbardziej się bałam, ale za każdym kolejnym razem bywało już le[piej. Teraz nie zamieniłabym lotów na inny środek transportu, zbyt stałam się wygodna i polecam każdemu.

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

02
06.2014

02-06-2014 13:06


Nie ma co bajerować że Ryanniar to eleganckie, wygodne linie, bo szału nie ma ale jak komus zależy na taniej podróży sa w sam .

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

16
06.2014

16-06-2014 11:06


połączenie w sam na wakacje, polecam

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

09
09.2014

09-09-2014 11:09


Ja korzystam cały rok z tego połączenia Ryanaira i jestem zadowolona, polecam

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

10
09.2014

10-09-2014 16:09


Póki z Rzeszowa nie puszczą lotów do Bolonii - w co wątpie jestem skazany na to połączenie, jest spoko tylko ten Kraków niezbyt po drodze z Rzeszowa mam lotniko pod nosem a tak musze kombinować

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

03
10.2014

03-10-2014 12:10


Tez jestem z Rzeszowa o korzystam z tego połaczenia, przyzwyczaiłem się juz choć wiadomo ze z Jasionki było by dużo lepiej

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

08
10.2014

08-10-2014 10:10


Fajnie , niedrogo, zawsze na tej trasie prawie pełny samolot jest wiec widac że jest spore zainteresowanie tym kursem i mam nadzieje że się utrzyma

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

24
10.2014

24-10-2014 13:10


Mimo remontu lotniska podróż z Krakowa jakoś najlepiej mi się sprawdza, dobry dojazd, fajne lotnisko, samo połączenie d Bolonii Ryanairem tez się fajnie sprawdza

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

27
11.2014

27-11-2014 12:11


Jakoś mi się tak zamarzyło w zimę do Bolonii polecieć, na święta ceny wysokie ale potem nie jest żle

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

08
12.2014

08-12-2014 10:12


Ja nie latam na wczasy do Bolonii tylko do pracy i bardzo cenie sobie to że to połączenie jest stosunkowo tanio i często, inaczej nie brałabym pod uwagę opcji pracy za granicą

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

14
01.2015

14-01-2015 12:01


Moja mama z kolei pracuje we Włoszech i nie zawsze może mieć wolne żeby przylecieć do domu , a tak jak są takie ceny to przynajmniej ja z siostrą mogę ją odwiedzić

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

30
01.2015

30-01-2015 13:01


Rzeczywiście ceny na tej trasie zachęcają do zakupu biletu, myślę że się skuszę

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

13
02.2015

13-02-2015 18:02


Ceny dobre, warunki na pokładzie troche pozostawiają do życzenia, ale i tak warto lecieć

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

09
03.2015

09-03-2015 11:03


Ja na zmianę raz latam raz jeżdzę zależy jaka wychodzi cena i czy uda mi się z dnia na dzień załatwić formalności z biletem, ale wiadomo samolot jest dużo wygodniejszy.

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

29
05.2015

29-05-2015 10:05


ja już dawno odpuściłam autokary/busy itp nie opłaca się, nie mam czasu

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

17
06.2015

17-06-2015 12:06


Od lat krąże na tej trasie i jestem zadowlona że jest takie połączenie, szybkie , tanie , bezpośrednie - ja widze same plusy kto chce niech narzeka .

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

02
09.2015

02-09-2015 14:09


Ja nie chce narzekać ale nie będe oszukiwać ze Ryanair są jakimiś super liniami, moim zdanie bez szału nie ma co się zachwycać tym połączeniem ale i tak dobrze że jest to połącznie

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

02
12.2015

02-12-2015 11:12


Chyba każdy kto latał wie że Ryanair nie oferuję super warunków ale przynajmniej po taniości bilety maja

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

04
01.2016

04-01-2016 12:01


Cena to główny atut w Ryanairze, reszta trochę zostawia do życzenia ale nie jest źle.

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

18
02.2016

18-02-2016 13:02


Jedno z nielicznych połączeń, które od lat ma w mire stałe niskie ceny, skoki sa na sieta , wakacje to norma ale ogóleni jest spoko

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

29
02.2016

29-02-2016 14:02


Ceny są w porządku, wiadomo wygoda w środku samolotu jest jaka jest ale i tak nie ma co kombinować, latam od dawna i jeszcze pewnie nie raz polecę

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

31
03.2016

31-03-2016 11:03


Chcąc lecieć z Krakowa no to i tak jest to jedyne bezpośrednie połączenie wiec nie ma co kombinować i zachwalać albo krytykować jak nie ma porównania do innych połaczeń

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

28
07.2016

28-07-2016 12:07


Dobrze że wróciłem przed ŚDM bo i tak już na lotnisku było cięzko , kontrole i tłoki :) więc jak ktos planuje podróż to niech weźmie pod uwage wszystko co się dzieje

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

22
09.2016

22-09-2016 12:09


Na tym lotnisku przeważnie są tłumy więc nie ma się co dziwić, ale teraz po remoncie jest dużo więcej miejsca i jest lepiej ogólnie

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

25
10.2016

25-10-2016 16:10


RZECZYWIŚCIE REMONT NA PLUS, NIE MA SIĘ CO WSTYDZIĆ, A JEŚLI CHODZI O POŁĄCZENIE TO BARDZO SPRAWNIE MIŁO PRZEBIEGA, NA PLUS

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

05
12.2016

05-12-2016 10:12


No teraz w Krakowie mamy fajne lotnisko, nie do powstydzenia, choć nie duże to za to ładnie, elegancko, nowocześnie, zawsze to milej lecieć z takiego miejsca

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Bolonii

14
02.2017

14-02-2017 13:02


Lotnisko to nasza wizytówka i myślę ze teraz Kraków nie ma się czego wstydzić, brawo

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.