INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Kraków - Paryż
74.00 PLN

Loty z Krakowa do Paryża


Promocja aktualna do 30.06.2017
WYLOT Kraków (Polska)
od 02.06.2017
Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)
>
PRZYLOT Paryż (Francja)
do 24.03.2018
Lotnisko przylotu:
Beauvais-Tille (PAR)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Kraków - Paryż Wylot z lotniska Kraków Balice , przylot na lotnisko Beauvais-Tille. Wyloty oraz przyloty w dniach (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Paryża, stolicy Francji położonej na północy nad Sekwaną, miasta miłości, mody i sztuki odwiedzanego przez turystów z całego świata. Loty w sezonie wiosna – lato 2017 udostępnia tani irlandzki przewoźnik Ryanair trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i niedziele na lotnisko Beauvais, oddalone około 80km od centrum Paryża. Wyloty z Krakowa we wtorek i czwartek o godz 07:00, lądowanie w Paryżu o godz 09:15, loty w niedziele w godzinach 14:30 – 16:45. Loty powrotne z Paryża do Krakowa trzy razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godz 09:40 – 11:50 oraz w niedziele w godz 17:10 – 19:20. Zarezerwuj promocyjne bilety do Francji. Bilety lotnicze można kupić online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Połączenie lotnicze na trasie Kraków - Paryż. Wyniki dla połączenia Kraków (KRK) - Paryż (PAR) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-13 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
U2 3816
2017-01-25 10:10 Kraków (KRK)
2017-01-25 12:30 Paryż (CDG)
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
U2 3815
2017-02-01 07:30 Paryż (CDG)
2017-02-01 10:45 Kraków (KRK)
Propozycja 1
Cena : 330
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
FR 3699
2017-01-25 06:55 Kraków (KRK)
2017-01-25 09:15 Paryż (BVA)
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
FR 3698
2017-02-01 09:40 Paryż (BVA)
2017-02-01 12:50 Kraków (KRK)
Propozycja 2
Cena : 175
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
FR 3699
2017-01-25 06:55 Kraków (KRK)
2017-01-25 09:15 Paryż (BVA)
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
U2 3815
2017-02-01 07:30 Paryż (BVA)
2017-02-01 10:45 Kraków (KRK)
Propozycja 3
Cena : 337
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
U2 3816
2017-01-25 10:10 Kraków (KRK)
2017-01-25 12:30 Paryż (CDG)
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
FR 3698
2017-02-01 09:40 Paryż (CDG)
2017-02-01 12:50 Kraków (KRK)
Propozycja 4
Cena : 251
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka
2017-01-25 12:35 Kraków (KRK)
2017-01-25 21:05 Paryż (BVA)
1
FR 6877
2017-01-25 12:35 Kraków (KRK)
2017-01-25 14:25 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4235
2017-01-25 19:20 Mediolan (BGY)
2017-01-25 21:05 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
FR 3698
2017-02-01 09:40 Paryż (BVA)
2017-02-01 12:50 Kraków (KRK)
Propozycja 5
Cena : 253
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-01-25 09:05 Kraków (KRK)
2017-01-25 19:05 Paryż (BVA)
1
FR 9716
2017-01-25 09:05 Kraków (KRK)
2017-01-25 10:55 Sztokholm (NYO)
FR
2
FR 9503
2017-01-25 16:40 Sztokholm (NYO)
2017-01-25 19:05 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
FR 3698
2017-02-01 09:40 Paryż (BVA)
2017-02-01 12:50 Kraków (KRK)
Propozycja 6
Cena : 243
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
FR 3699
2017-01-25 06:55 Kraków (KRK)
2017-01-25 09:15 Paryż (BVA)
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-01 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-02 12:20 Kraków (KRK)
1
FR 4304
2017-02-01 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-01 23:20 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4321
2017-02-02 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-02 11:20 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 7
Cena : 258
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
U2 3816
2017-01-25 10:10 Kraków (KRK)
2017-01-25 12:30 Paryż (CDG)
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-01 21:40 Paryż (CDG)
2017-02-02 12:20 Kraków (KRK)
1
FR 4304
2017-02-01 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-01 23:20 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4321
2017-02-02 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-02 11:20 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 8
Cena : 335
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka
2017-01-25 12:35 Kraków (KRK)
2017-01-25 21:05 Paryż (BVA)
1
FR 6877
2017-01-25 12:35 Kraków (KRK)
2017-01-25 14:25 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4235
2017-01-25 19:20 Mediolan (BGY)
2017-01-25 21:05 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-01 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-02 12:20 Kraków (KRK)
1
FR 4304
2017-02-01 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-01 23:20 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4321
2017-02-02 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-02 11:20 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 9
Cena : 337
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-01-25 09:05 Kraków (KRK)
2017-01-25 19:05 Paryż (BVA)
1
FR 9716
2017-01-25 09:05 Kraków (KRK)
2017-01-25 10:55 Sztokholm (NYO)
FR
2
FR 9503
2017-01-25 16:40 Sztokholm (NYO)
2017-01-25 19:05 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-01 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-02 12:20 Kraków (KRK)
1
FR 4304
2017-02-01 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-01 23:20 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 4321
2017-02-02 09:30 Bolonia (BLQ)
2017-02-02 11:20 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 10
Cena : 327
Bilety lotnicze Paryż
2017-06-03 / 2018-03-31
195.00 pln
2017-06-01 / 2018-03-29
99.00 pln
2017-06-02 / 2017-10-31
149.00 pln
2017-06-01 / 2017-10-21
99.00 pln
2017-06-02 / 2017-10-30
99.00 pln
2017-06-01 / 2017-11-30
79.00 pln
2017-06-02 / 2018-03-24
74.00 pln
2017-06-03 / 2017-10-28
79.00 pln
2016-11-02 / 2016-11-14
299.00 pln
2017-06-01 / 2017-12-31
199.00 pln
Tanie loty z Krakowa do Francji
2017-06-02 / 2018-03-24
74.00 pln
2017-06-02 / 2017-10-29
74.00 pln
2017-06-01 / 2018-03-24
179.00 pln
2017-06-03 / 2018-03-31
195.00 pln
2017-06-01 / 2018-03-27
245.00 pln
Komentarze(2)

Loty z Krakowa do Paryża

5.00/5 2 2

Loty z Krakowa do Paryża

30
01.2014

30-01-2014 12:01


Mieszkam już bardzo długo w Paryżu, pracuje i wracam co jakiś czas do Polski. Najtańszą opcja są tanie linie Ryanair. Latam z lotniska poza centrum BVA za bardzo niskie ceny. Dużo taniej wychodzi niż autokarem i czas lotu krótki. Polecam.

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Paryża

15
12.2016

15-12-2016 13:12


Kurka szkoda tylko ze to nie na główne lotnisko poza tym wszystko jest ok

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.