INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Kraków - Sztokholm
56 PLN

Loty z Krakowa do Sztokholmu


Promocja aktualna do 31.01.2017
WYLOT Kraków (Polska)
od 20.01.2017
Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)
>
PRZYLOT Sztokholm (Szwecja)
do 31.08.2017
Lotnisko przylotu:
Stockholm-Skavsta (STO)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Kraków - Sztokholm Wylot z lotniska Kraków Balice , przylot na lotnisko Stockholm-Skavsta. Wyloty oraz przyloty w dniach (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek) .

Cztery razy w tygodniu w sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele bezpośrednie loty z Krakowa do Sztokholmu, miasta w środkowej części wschodniego wybrzeża półwyspu Skandynawskiego, zamieszkałego przez ponad 1 mln mieszkańców proponuje tani przewoźnik Ryanair o godz 09:05-10:55. Loty powrotne ze Sztokholmu także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) o godz 06:50-08:40. Rezerwuj promocyjny bilet lotniczy z Krakowa na lotnisko Sztokholm Skavsta, drugiego co do wielkości portu w Szwecji online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Połączenie lotnicze na trasie Kraków - Sztokholm. Wyniki dla połączenia Kraków (KRK) - Sztokholm (STO) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-22 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9716
2017-02-12 09:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 10:55 Sztokholm (NYO)
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9715
2017-02-19 06:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 09:40 Kraków (KRK)
Propozycja 1
Cena : 200
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-02-12 21:05 Kraków (KRK)
2017-02-13 07:50 Sztokholm (NYO)
1
LO 3922
2017-02-12 21:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 22:00 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1501
2017-02-13 06:10 Warszawa (WAW)
2017-02-13 07:50 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9715
2017-02-19 06:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 09:40 Kraków (KRK)
Propozycja 2
Cena : 233
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka
2017-02-12 18:20 Kraków (KRK)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
1
LO 3502
2017-02-12 18:20 Kraków (KRK)
2017-02-12 19:40 Gdańsk (GDN)
LO
2
W6 1731
2017-02-13 06:00 Gdańsk (GDN)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9715
2017-02-19 06:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 09:40 Kraków (KRK)
Propozycja 3
Cena : 250
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
1
FR 7151
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 18:15 Gdańsk (GDN)
FR
2
W6 1731
2017-02-13 06:00 Gdańsk (GDN)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9715
2017-02-19 06:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 09:40 Kraków (KRK)
Propozycja 4
Cena : 220
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 30m / 1 przesiadka
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-13 17:35 Sztokholm (NYO)
1
FR 7151
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 18:15 Gdańsk (GDN)
FR
2
FR 8319
2017-02-13 16:20 Gdańsk (GDN)
2017-02-13 17:35 Sztokholm (NYO)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9715
2017-02-19 06:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 09:40 Kraków (KRK)
Propozycja 5
Cena : 225
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9716
2017-02-12 09:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 10:55 Sztokholm (NYO)
Przylot
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka
2017-02-19 10:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 17:40 Kraków (KRK)
1
FR 8320
2017-02-19 10:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 12:05 Gdańsk (GDN)
FR
2
FR 7150
2017-02-19 15:30 Gdańsk (GDN)
2017-02-19 16:40 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 6
Cena : 264
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
1
FR 7151
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 18:15 Gdańsk (GDN)
FR
2
W6 1731
2017-02-13 06:00 Gdańsk (GDN)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka
2017-02-19 10:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 17:40 Kraków (KRK)
1
FR 8320
2017-02-19 10:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 12:05 Gdańsk (GDN)
FR
2
FR 7150
2017-02-19 15:30 Gdańsk (GDN)
2017-02-19 16:40 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 7
Cena : 284
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 30m / 1 przesiadka
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-13 17:35 Sztokholm (NYO)
1
FR 7151
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 18:15 Gdańsk (GDN)
FR
2
FR 8319
2017-02-13 16:20 Gdańsk (GDN)
2017-02-13 17:35 Sztokholm (NYO)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka
2017-02-19 10:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 17:40 Kraków (KRK)
1
FR 8320
2017-02-19 10:50 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 12:05 Gdańsk (GDN)
FR
2
FR 7150
2017-02-19 15:30 Gdańsk (GDN)
2017-02-19 16:40 Kraków (KRK)
FR
Propozycja 8
Cena : 289
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 9716
2017-02-12 09:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 10:55 Sztokholm (NYO)
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka
2017-02-19 17:05 Sztokholm (NYO)
2017-02-20 11:05 Kraków (KRK)
1
W6 1734
2017-02-19 17:05 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 18:10 Gdańsk (GDN)
W6
2
LO 3503
2017-02-20 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-20 10:05 Kraków (KRK)
LO
Propozycja 9
Cena : 267
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
1
FR 7151
2017-02-12 17:05 Kraków (KRK)
2017-02-12 18:15 Gdańsk (GDN)
FR
2
W6 1731
2017-02-13 06:00 Gdańsk (GDN)
2017-02-13 07:10 Sztokholm (NYO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka
2017-02-19 17:05 Sztokholm (NYO)
2017-02-20 11:05 Kraków (KRK)
1
W6 1734
2017-02-19 17:05 Sztokholm (NYO)
2017-02-19 18:10 Gdańsk (GDN)
W6
2
LO 3503
2017-02-20 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-20 10:05 Kraków (KRK)
LO
Propozycja 10
Cena : 287
Bilety lotnicze Sztokholm
2017-01-04 / 2017-09-30
99.00 pln
2017-01-02 / 2017-08-31
99.00 pln
2017-01-03 / 2017-09-08
99.00 pln
2017-01-10 / 2017-09-01
149.00 pln
2017-01-03 / 2017-08-01
99.00 pln
2017-01-02 / 2017-09-30
79.00 pln
2017-01-17 / 2017-09-30
59.00 pln
2017-01-17 / 2017-08-31
59.00 pln
Tanie loty z Krakowa do Szwecji
2017-01-17 / 2017-08-31
59.00 pln
2014-05-03 / 2014-10-15
159.00 pln
Komentarze(2)

Loty z Krakowa do Sztokholmu

5.00/5 2 2

Loty z Krakowa do Sztokholmu

08
09.2014

08-09-2014 17:09


Polecam każdemu lot Ryanairem z Krakowa, szybko i przede wszystkim tanio dużo fajnych promocyjnych cen. Tak trzymać !

Ocena:
5

Loty z Krakowa do Sztokholmu

06
11.2015

06-11-2015 13:11


Jeśli chodzi o ten kierunek to ceny rzeczywiście fajne, nie przepadam za lotami Ryanairem ale mimo wszystko myślę że warto spróbować

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.