Loty z Kraków do Alicante od 149.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
778
15
650
16
17
608
18
654
19
20
21
596
22
526
23
24
621
25
470
26
27
28
539
29
466
30
31
457

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
993
15
550
16
17
619
18
604
19
20
21
724
22
550
23
24
651
25
617
26
27
28
617
29
621
30
31
697
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne loty z krakowskiego lotniska Balice do hiszpańskiego Alicante oferują tanie linie Ryanair. W sezonie wiosna – lato 2017 loty dostępne są cztery razy w tygodniu. Wylot z Krakowa w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 11:25 – 14:50 oraz w niedziele o godzinie 12:40 – 16:05. Loty powrotne ze słonecznej Hiszpanii do Krakowa liniami Ryanair również cztery razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele). Loty dostępne w sprzedaży online bądź telefonicznej.


Wszystkie loty do Alicante

Warszawa Alicante od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 184.00 zł
Warszawa Alicante od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 199.00 zł
Gdańsk Alicante od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 183.00 zł
Poznań Alicante od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 185.00 zł
Kraków Alicante od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 149.00 zł
Wrocław Alicante od 2022-08-01 do 2022-10-20 Ryanair 118.00 zł
Łódź Alicante od 2022-10-30 do 2023-03-30 Ryanair 208.00 zł

Tanie loty z Kraków do Hiszpania

2022-08-04 - 2022-10-24 129.00
2022-08-04 - 2022-10-31 116.00
2022-08-01 - 2022-10-28 319.00
2022-08-01 - 2022-10-20 306.00
2022-08-01 - 2022-10-21 147.00
2022-08-01 - 2022-10-21 179.00
2022-08-01 - 2022-10-25 158.00
2022-08-01 - 2022-10-28 149.00
2022-08-01 - 2022-10-21 198.00
2022-08-02 - 2022-10-28 239.00

Informacje o lotach Kraków - Alicante.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-13 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Alicante (ALC).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2022-10-24 09:05 Kraków (KRK)
2022-10-25 12:25 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-24 21:05 Kraków (KRK)
2022-10-25 00:25 Alicante (ALC)

Podróż do

Alicante

2022-10-27 16:10 Alicante (ALC)
2022-10-27 20:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 3h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9871
2022-10-27 16:10 Alicante (ALC)
2022-10-27 19:10 Kraków (KRK)
Cena 543 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2022-10-24 09:05 Kraków (KRK)
2022-10-25 12:25 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-24 21:05 Kraków (KRK)
2022-10-25 00:25 Alicante (ALC)

Podróż do

Alicante

2022-11-01 17:35 Alicante (ALC)
2022-11-01 21:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 3h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6356
2022-11-01 17:35 Alicante (ALC)
2022-11-01 20:45 Kraków (KRK)
Cena 568 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2022-10-24 09:05 Kraków (KRK)
2022-10-25 12:25 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-24 21:05 Kraków (KRK)
2022-10-25 00:25 Alicante (ALC)

Podróż do

Alicante

2022-10-29 19:00 Alicante (ALC)
2022-10-30 02:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 25m / 1 przesiadka
Vueling
VY1392
2022-10-29 19:00 Alicante (ALC)
2022-10-29 21:05 Mediolan (MXP)
Wizz Air
W65068
2022-10-29 23:35 Mediolan (MXP)
2022-10-30 01:25 Kraków (KRK)
Cena 570 zł
Lot 4

Podróż z

Alicante

2022-10-22 07:00 Alicante (ALC)
2022-10-23 01:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 25m / 1 przesiadka
Vueling
VY1392
2022-10-22 19:00 Alicante (ALC)
2022-10-22 21:05 Mediolan (MXP)
Wizz Air
W65068
2022-10-22 23:35 Mediolan (MXP)
2022-10-23 01:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 23:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 22:55 Alicante (ALC)
Cena 546 zł
Lot 5

Podróż z

Alicante

2022-10-22 07:00 Alicante (ALC)
2022-10-23 01:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 25m / 1 przesiadka
Vueling
VY1392
2022-10-22 19:00 Alicante (ALC)
2022-10-22 21:05 Mediolan (MXP)
Wizz Air
W65068
2022-10-22 23:35 Mediolan (MXP)
2022-10-23 01:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 12:10 Kraków (KRK)
2022-10-31 16:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6355
2022-10-31 12:10 Kraków (KRK)
2022-10-31 15:30 Alicante (ALC)
Cena 578 zł
Lot 6

Podróż z

Alicante

2022-10-24 06:30 Alicante (ALC)
2022-10-25 12:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9064
2022-10-24 18:30 Alicante (ALC)
2022-10-24 20:30 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2022-10-24 23:10 Mediolan (BGY)
2022-10-25 00:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 23:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 22:55 Alicante (ALC)
Cena 591 zł
Lot 7

Podróż z

Alicante

2022-10-24 06:30 Alicante (ALC)
2022-10-25 12:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9064
2022-10-24 18:30 Alicante (ALC)
2022-10-24 20:30 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2022-10-24 23:10 Mediolan (BGY)
2022-10-25 00:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 12:10 Kraków (KRK)
2022-10-31 16:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6355
2022-10-31 12:10 Kraków (KRK)
2022-10-31 15:30 Alicante (ALC)
Cena 622 zł
Lot 8

Podróż z

Alicante

2022-10-22 07:00 Alicante (ALC)
2022-10-23 01:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 25m / 1 przesiadka
Vueling
VY1392
2022-10-22 19:00 Alicante (ALC)
2022-10-22 21:05 Mediolan (MXP)
Wizz Air
W65068
2022-10-22 23:35 Mediolan (MXP)
2022-10-23 01:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-01 13:40 Kraków (KRK)
2022-11-01 18:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6355
2022-11-01 13:40 Kraków (KRK)
2022-11-01 17:00 Alicante (ALC)
Cena 629 zł
Lot 9

Podróż z

Alicante

2022-10-27 04:10 Alicante (ALC)
2022-10-27 07:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 3h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9871
2022-10-27 16:10 Alicante (ALC)
2022-10-27 19:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 12:10 Kraków (KRK)
2022-10-31 16:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6355
2022-10-31 12:10 Kraków (KRK)
2022-10-31 15:30 Alicante (ALC)
Cena 645 zł
Lot 10

Podróż z

Alicante

2022-10-20 04:10 Alicante (ALC)
2022-10-20 07:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 3h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9871
2022-10-20 16:10 Alicante (ALC)
2022-10-20 19:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 23:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 22:55 Alicante (ALC)
Cena 693 zł
Lot 11

Podróż z

Alicante

2022-10-27 04:10 Alicante (ALC)
2022-10-27 07:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 3h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9871
2022-10-27 16:10 Alicante (ALC)
2022-10-27 19:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-11-01 13:40 Kraków (KRK)
2022-11-01 18:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6355
2022-11-01 13:40 Kraków (KRK)
2022-11-01 17:00 Alicante (ALC)
Cena 694 zł
Lot 12

Podróż z

Alicante

2022-10-26 04:40 Alicante (ALC)
2022-10-26 07:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 3h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9871
2022-10-26 16:40 Alicante (ALC)
2022-10-26 19:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 23:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 22:55 Alicante (ALC)
Cena 713 zł
Lot 13

Podróż z

Alicante

2022-10-24 05:40 Alicante (ALC)
2022-10-24 08:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 3h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9871
2022-10-24 17:40 Alicante (ALC)
2022-10-24 20:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 23:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży 3h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9872
2022-10-27 19:35 Kraków (KRK)
2022-10-27 22:55 Alicante (ALC)
Cena 713 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

6 opini
  • mam nadzieje że na wakacje znowu uda mi się polecieć tym połączeniem do Hiszpanii

    mam nadzieje że na wakacje znowu uda mi się polecieć tym połączeniem do Hiszpanii
  • Śmiało można lecieć, co roku latam na wakacje tym połączeniem i uważam że to super opcja, może jedynie do czego moge się przyczepić to godziny lotów, ale nigdy nie dogodzisz wszystkim, innym pewnie pasują ja wolałbym wcześniej ale trzeba się dostosować do tego co jest :)

    Śmiało można lecieć, co roku latam na wakacje tym połączeniem i uważam że to super opcja, może jedynie do czego moge się przyczepić to godziny lotów, ale nigdy nie dogodzisz wszystkim, innym pewnie pasują ja wolałbym wcześniej ale trzeba się dostosować do tego co jest :)
  • Hiszpania jak do tej pory to mój nr 1 jeśli chodzi o wakacje, warto polecieć, w sezonie ceny sa wygórowane, z kolei poza sezonem dużo taniej ale tez większość atrakcji pozamykana

    Hiszpania jak do tej pory to mój nr 1 jeśli chodzi o wakacje, warto polecieć, w sezonie ceny sa wygórowane, z kolei poza sezonem dużo taniej ale tez większość atrakcji pozamykana
  • Pierwszy lot miałem właśnie w zimie i jakoś się nie zachwyciłem, potem poleciałęm na wakacjach i się zakochałem w tym miejscu, moje klimaty

    Pierwszy lot miałem właśnie w zimie i jakoś się nie zachwyciłem, potem poleciałęm na wakacjach i się zakochałem w tym miejscu, moje klimaty
  • Do Alicante trzeba się wybrać koniecznie, czytałem że co roku odwiedza go ponad 8 milionów pasażerów. Do zobaczenia zamek na wzgórzu, gaj palmowy, piękne plaże czy degustacja czekolady Valor w muzeum w Villajoyosa.

    Do Alicante trzeba się wybrać koniecznie, czytałem że co roku odwiedza go ponad 8 milionów pasażerów. Do zobaczenia zamek na wzgórzu, gaj palmowy, piękne plaże czy degustacja czekolady Valor w muzeum w Villajoyosa.
  • Tak, tak czytaj więcej przewodników ... :( trzeba polecieć , zobaczyć i wydać własną opinie a nie cytować jakieś utarte frazesy, jest pięknie ale każdego z osobna zachwyci coś innego

    Tak, tak czytaj więcej przewodników ... :( trzeba polecieć , zobaczyć i wydać własną opinie a nie cytować jakieś utarte frazesy, jest pięknie ale każdego z osobna zachwyci coś innego