Loty z Kraków do Birmingham od 40.00zł

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
186
23
24
230
25
26
27
230
28
29
186
30

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
153
23
24
287
25
26
27
244
28
29
137
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Port lotniczy Birmingham oddalony jest o 13 km od miasta. Bezpośrednie loty z krakowskiego lotniska Balice dostępne są w sezonie wiosna – lato 2017 w środy i w niedziele. Wylot z Krakowa w środę o godzinie 13:45, planowane lądowanie w Birmingham o godzinie 15:20, natomiast lot w niedziele odbywa się w godzinach 20:55 – 22:30. Loty powrotne z Birmingham do Krakowa także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) wylot w środy 09:45 – 13:20 , w niedziele o godzinie 16:35, planowany przylot do Krakowa o godzinie 20:30. Rezerwuj tanie loty do Birmingham online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Birmingham

Kraków Birmingham od 2021-09-11 do 2022-04-10 Ryanair 40.00 zł
Warszawa Birmingham od 2021-09-02 do 2022-03-31 Wizz Air 99.00 zł
Poznań Birmingham od 2021-09-02 do 2022-03-28 Wizz Air 109.00 zł
Wrocław Birmingham od 2021-09-02 do 2022-03-28 Wizz Air 119.00 zł
Warszawa Birmingham od 2021-09-01 do 2022-03-27 Ryanair 79.00 zł
Gdańsk Birmingham od 2021-09-01 do 2022-03-30 Ryanair 48.00 zł
Katowice Birmingham od 2021-09-01 do 2022-03-27 Ryanair 45.00 zł
Bydgoszcz Birmingham od 2021-09-01 do 2022-03-31 Ryanair 48.00 zł
Kraków Birmingham od 2021-09-02 do 2022-03-31 Wizz Air 209.00 zł
Poznań Birmingham od 2021-09-02 do 2022-03-21 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Kraków do Wielka Brytania

2021-09-11 - 2022-04-10 40.00
2021-09-01 - 2022-03-31 45.00
2021-09-01 - 2022-03-28 48.00
2021-09-01 - 2022-03-27 48.00
2021-09-02 - 2022-03-27 199.00
2021-09-01 - 2022-03-27 28.00
2021-09-02 - 2022-03-29 99.00
2021-09-02 - 2022-03-30 99.00
2021-09-02 - 2022-03-27 195.00
2021-09-02 - 2022-03-27 225.00
2021-09-02 - 2022-03-27 215.00
2021-09-02 - 2022-03-27 205.00
2021-09-02 - 2022-03-27 195.00
2021-09-01 - 2022-03-27 28.00
2021-09-01 - 2022-03-31 89.00
2021-09-01 - 2022-03-29 139.00
2021-09-01 - 2022-03-27 45.00
2021-09-01 - 2022-03-27 139.00
2021-09-02 - 2022-03-31 209.00
2021-10-31 - 2022-03-30 112.00

Informacje o lotach Kraków - Birmingham.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-21 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Birmingham (BHX).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2021-11-26 06:15 Kraków (KRK)
2021-11-26 08:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-11-26 06:15 Kraków (KRK)
2021-11-26 08:00 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2021-11-29 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-29 11:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1465
2021-11-29 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-29 10:25 Kraków (KRK)
Cena 133 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2021-11-26 06:15 Kraków (KRK)
2021-11-26 08:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-11-26 06:15 Kraków (KRK)
2021-11-26 08:00 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2021-11-29 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-29 13:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65018
2021-11-29 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-29 12:00 Kraków (KRK)
Cena 152 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2021-11-20 10:15 Kraków (KRK)
2021-11-20 11:55 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1466
2021-11-20 10:15 Kraków (KRK)
2021-11-20 11:55 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2021-11-29 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-29 11:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1465
2021-11-29 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-29 10:25 Kraków (KRK)
Cena 176 zł
Lot 4

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65018
2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-12-03 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-03 09:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-12-03 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-03 08:00 Birmingham (BHX)
Cena 131 zł
Lot 5

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1465
2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-12-03 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-03 09:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-12-03 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-03 08:00 Birmingham (BHX)
Cena 143 zł
Lot 6

Podróż z

Birmingham

2021-11-24 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-24 12:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65018
2021-11-24 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-24 12:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-12-03 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-03 09:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-12-03 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-03 08:00 Birmingham (BHX)
Cena 179 zł
Lot 7

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1465
2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-11-27 10:15 Kraków (KRK)
2021-11-27 12:55 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1466
2021-11-27 10:15 Kraków (KRK)
2021-11-27 11:55 Birmingham (BHX)
Cena 188 zł
Lot 8

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65018
2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-11-27 10:15 Kraków (KRK)
2021-11-27 12:55 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1466
2021-11-27 10:15 Kraków (KRK)
2021-11-27 11:55 Birmingham (BHX)
Cena 192 zł
Lot 9

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65018
2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-12-01 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-01 09:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-12-01 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-01 08:00 Birmingham (BHX)
Cena 201 zł
Lot 10

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1465
2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-12-01 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-01 09:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-12-01 06:15 Kraków (KRK)
2021-12-01 08:00 Birmingham (BHX)
Cena 213 zł
Lot 11

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65018
2021-11-22 08:35 Birmingham (BHX)
2021-11-22 12:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-11-29 06:15 Kraków (KRK)
2021-11-29 09:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65017
2021-11-29 06:15 Kraków (KRK)
2021-11-29 08:00 Birmingham (BHX)
Cena 221 zł
Lot 12

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1465
2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-12-03 20:20 Kraków (KRK)
2021-12-03 23:00 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1466
2021-12-03 20:20 Kraków (KRK)
2021-12-03 22:00 Birmingham (BHX)
Cena 225 zł
Lot 13

Podróż z

Birmingham

2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1465
2021-11-22 07:00 Birmingham (BHX)
2021-11-22 10:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-12-04 10:15 Kraków (KRK)
2021-12-04 12:55 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1466
2021-12-04 10:15 Kraków (KRK)
2021-12-04 11:55 Birmingham (BHX)
Cena 225 zł

Komentarze i oceny

4.94 / 5

17 opini
  • Mimo że Ryanair ma chyba najgorszą opinie to ja korzystam długo z ich usług i nie narzekam, przemawia za mną cena

    Mimo że Ryanair ma chyba najgorszą opinie to ja korzystam długo z ich usług i nie narzekam, przemawia za mną cena
  • Każdy narzeka na Ryanaira a i tak nim latają bo nie maja wyboru, więc nie ma co gadać :)

    Każdy narzeka na Ryanaira a i tak nim latają bo nie maja wyboru, więc nie ma co gadać :)
  • Osłabiają mnie dostępne godziny lotów, tylko wieczorne, to głupi pomysł, mogłoby być chociaż tak że jeden dzień ranne połączenie a drugi wieczorne, to byłby wybór, a w tym przypadku same nocne mnie nie urządzają.

    Osłabiają mnie dostępne godziny lotów, tylko wieczorne, to głupi pomysł, mogłoby być chociaż tak że jeden dzień ranne połączenie a drugi wieczorne, to byłby wybór, a w tym przypadku same nocne mnie nie urządzają.
  • Nigdy nie dogodzisz wszystkim , jedni wola rano drudzy wieczorem, najlepsza opcja byłaby gdyby Ryanair w jeden dzień leciał rano , w drugi wieczorem i każdy wtedy może się dostosować, choć i tak bedą co niektórzy narzekać

    Nigdy nie dogodzisz wszystkim , jedni wola rano drudzy wieczorem, najlepsza opcja byłaby gdyby Ryanair w jeden dzień leciał rano , w drugi wieczorem i każdy wtedy może się dostosować, choć i tak bedą co niektórzy narzekać
  • Nigdy wszystkim nie dogodzisz, godziny lotów są jakie są i po co kombinować, Ryanairem latam juz od dłuzego czasu i z reguły jestem zadowolona

    Nigdy wszystkim nie dogodzisz, godziny lotów są jakie są i po co kombinować, Ryanairem latam juz od dłuzego czasu i z reguły jestem zadowolona
  • Troche sie ciągnie ten remont lotniska, przez to troche trudno się połapać skąd się startuje, gdzie ląduje, poza tym wszystko ok, mam nadziej że jak skończą to będzie pięknie

    Troche sie ciągnie ten remont lotniska, przez to troche trudno się połapać skąd się startuje, gdzie ląduje, poza tym wszystko ok, mam nadziej że jak skończą to będzie pięknie