Loty z Kraków do Bruksela od 48.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
197
30
197
31
537

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
925
30
542
31
1144
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie wiosna – lato 2017 bezpośrednie loty z krakowskiego lotniska Balice do stolicy Belgii oferują tanie linie Ryanair. Połączenie do Brukseli na lotnisko Charleroi oddalone o 46 km od centrum miasta odbywa się sześc razy w tygodniu. Wylot z Krakowa w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i niedziele w godzinach 08:55 wylot, 10:55 planowane lądowanie. Loty powrotne z Brukseli do Krakowa także sześc razy w tygodniu w godzinach 06:30 – 08:30.


Wszystkie loty do Bruksela

Warszawa Bruksela od 2020-01-06 do 2020-10-22 Ryanair 59.00 zł
Gdańsk Bruksela od 2020-01-03 do 2020-10-27 Wizz Air 59.00 zł
Kraków Bruksela od 2020-01-03 do 2020-10-24 Ryanair 48.00 zł
Warszawa Bruksela od 2020-01-03 do 2020-10-24 Wizz Air 69.00 zł
Wrocław Bruksela od 2020-01-07 do 2020-10-23 Ryanair 45.00 zł

Tanie loty z Kraków do Belgia

2020-01-03 - 2020-10-24 48.00

Informacje o lotach Kraków - Bruksela.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-28 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bruksela (BRUK).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2020-04-02 07:30 Kraków (KRK)
2020-04-02 09:30 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6729
2020-04-02 07:30 Kraków (KRK)
2020-04-02 09:30 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2020-04-12 10:30 Bruksela (CRL)
2020-04-12 13:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6863
2020-04-12 10:30 Bruksela (BRU)
2020-04-12 12:35 Kraków (KRK)
Cena 265 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2020-03-30 07:10 Kraków (KRK)
2020-03-30 09:15 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-03-30 07:10 Kraków (KRK)
2020-03-30 09:15 Bruksela (BRU)

Podróż do

Bruksela

2020-04-12 10:30 Bruksela (BRU)
2020-04-12 13:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6863
2020-04-12 10:30 Bruksela (BRU)
2020-04-12 12:35 Kraków (KRK)
Cena 265 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2020-04-01 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-01 09:15 Bruksela (BRU)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-01 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-01 09:15 Bruksela (BRU)

Podróż do

Bruksela

2020-04-12 10:30 Bruksela (BRU)
2020-04-12 13:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6863
2020-04-12 10:30 Bruksela (BRU)
2020-04-12 12:35 Kraków (KRK)
Cena 265 zł
Lot 4

Podróż z

Bruksela

2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 07:30 Kraków (KRK)
2020-04-07 10:30 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6729
2020-04-07 07:30 Kraków (KRK)
2020-04-07 09:30 Bruksela (CRL)
Cena 161 zł
Lot 5

Podróż z

Bruksela

2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-08 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-08 10:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-08 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-08 09:15 Bruksela (BRU)
Cena 161 zł
Lot 6

Podróż z

Bruksela

2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-06 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-06 10:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-06 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-06 09:15 Bruksela (BRU)
Cena 172 zł
Lot 7

Podróż z

Bruksela

2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 02:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 14:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 07:30 Kraków (KRK)
2020-04-07 10:30 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6729
2020-04-07 07:30 Kraków (KRK)
2020-04-07 09:30 Bruksela (CRL)
Cena 181 zł
Lot 8

Podróż z

Bruksela

2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 02:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 14:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-08 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-08 10:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-08 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-08 09:15 Bruksela (BRU)
Cena 181 zł
Lot 9

Podróż z

Bruksela

2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 02:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 14:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-06 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-06 10:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-06 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-06 09:15 Bruksela (BRU)
Cena 192 zł
Lot 10

Podróż z

Bruksela

2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-13 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-13 10:15 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-13 07:10 Kraków (KRK)
2020-04-13 09:15 Bruksela (BRU)
Cena 217 zł
Lot 11

Podróż z

Bruksela

2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-12 08:00 Kraków (KRK)
2020-04-12 11:05 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-12 08:00 Kraków (KRK)
2020-04-12 10:05 Bruksela (BRU)
Cena 217 zł
Lot 12

Podróż z

Bruksela

2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-31 09:55 Bruksela (CRL)
2020-03-31 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-08 12:10 Kraków (KRK)
2020-04-08 15:10 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6729
2020-04-08 12:10 Kraków (KRK)
2020-04-08 14:10 Bruksela (CRL)
Cena 230 zł
Lot 13

Podróż z

Bruksela

2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 02:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6728
2020-03-30 12:20 Bruksela (CRL)
2020-03-30 14:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-12 08:00 Kraków (KRK)
2020-04-12 11:05 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6862
2020-04-12 08:00 Kraków (KRK)
2020-04-12 10:05 Bruksela (BRU)
Cena 237 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

10 opini
  • nie jaram sie tymi liniami ale ogólnie nie narzekam, cieszę sie że mam dzieki nim możliwość tanio kupic bilet i lecec czesto do/z Brukseli

    nie jaram sie tymi liniami ale ogólnie nie narzekam, cieszę sie że mam dzieki nim możliwość tanio kupic bilet i lecec czesto do/z Brukseli
  • Ryanair to nie ekskluzywne linie, same podają sie za tanie linie więc jak ktoś liczy na luksusy i szampana na pokładzie to nie tym razem, ale bądzmy rozsadni jak kupujesz bilet za 150 to się ciesz a nie narzekaj

    Ryanair to nie ekskluzywne linie, same podają sie za tanie linie więc jak ktoś liczy na luksusy i szampana na pokładzie to nie tym razem, ale bądzmy rozsadni jak kupujesz bilet za 150 to się ciesz a nie narzekaj
  • za 150m bilet to chyba dawno kupowałeś teraz troche więcej trzeba dać ale i tak nie wychodzi tak dużo jak na samolot

    za 150m bilet to chyba dawno kupowałeś teraz troche więcej trzeba dać ale i tak nie wychodzi tak dużo jak na samolot
  • Ceny się zmieniają w zależności od sezonu i od terminu zakupu biletu, można taniej , można drożej, nie ma co uogólniać

    Ceny się zmieniają w zależności od sezonu i od terminu zakupu biletu, można taniej , można drożej, nie ma co uogólniać
  • Jeśli chodzi o Brukselę to i tak mają w miarę stabilne ceny prze cały rok, pewnie dlatego że loty sa dostępne cały sezon no i są praktycznie codziennie, ja latam sporadycznie na tej trasie ale podoba się to że kiedy "wymyśle" że lecę to bez problemu można kupić bilet bez wydawania nie wiadomo ile kasy i lecieć :)

    Jeśli chodzi o Brukselę to i tak mają w miarę stabilne ceny prze cały rok, pewnie dlatego że loty sa dostępne cały sezon no i są praktycznie codziennie, ja latam sporadycznie na tej trasie ale podoba się to że kiedy "wymyśle" że lecę to bez problemu można kupić bilet bez wydawania nie wiadomo ile kasy i lecieć :)
  • Ja niestety muszę latać często, taka praca, na początku mi sie podobało ale teraz mam już przesyt samolotów, lotnisk, hoteli, całe szczęscie że przynajmniej te bilety nie są takie drogie bo jak bym jeszcze musiała bólić nie wiadomo ile to jżz bym całkiem miała dosyć

    Ja niestety muszę latać często, taka praca, na początku mi sie podobało ale teraz mam już przesyt samolotów, lotnisk, hoteli, całe szczęscie że przynajmniej te bilety nie są takie drogie bo jak bym jeszcze musiała bólić nie wiadomo ile to jżz bym całkiem miała dosyć