Loty z Kraków do Cagliari od 68.00zł

Grudzień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
121
20
21
22
105
23
24
25
26
121
27
28
29
228
30
31

Grudzień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
73
20
21
22
103
23
24
25
26
73
27
28
29
120
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Cagliari to włoskie miasto położone na południowym wybrzeżu Sardynii. Jest to jeden z popularniejszych kurortów Morza Śródziemnego. 6 km od miasta znajduję się port lotniczy, bezpośrednie połączenia na to lotnisko z Krakowa oferują linie Ryanair. Loty w sezonie wiosna - lato 2017 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z krakowskich Balic w środy o godzinach 21:25 – 23:55, w niedziele loty w godz 17:00- 19:30. Loty powrotne z Cagliari do Krakowa także dwa razy w tygodniu w środy w godz 18:30 – 21:00 i w niedziele o godz 14:05- 16:35. Rezerwuj tanie loty do Cagliari online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Cagliari

Warszawa Cagliari od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 69.00 zł
Kraków Cagliari od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 68.00 zł
Wrocław Cagliari od 2020-10-01 do 2021-03-28 Ryanair 48.00 zł

Tanie loty z Kraków do Włochy

2020-10-03 - 2021-03-30 165.00
2020-10-03 - 2021-03-21 165.00
2020-10-01 - 2021-03-20 209.00
2020-10-01 - 2021-03-30 139.00
2020-10-01 - 2021-03-30 164.00
2020-10-01 - 2021-03-30 129.00
2020-10-01 - 2021-03-30 172.00
2020-10-03 - 2021-03-29 159.00
2020-10-03 - 2021-03-29 139.00
2020-10-01 - 2021-03-29 199.00
2020-10-01 - 2021-03-29 199.00
2020-10-01 - 2021-03-26 230.00
2020-10-05 - 2021-03-24 43.00
2020-10-01 - 2021-03-30 99.00
2020-10-01 - 2021-03-30 68.00
2020-10-01 - 2021-03-30 105.00
2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-01 - 2021-03-18 70.00
2020-10-03 - 2021-03-24 199.00
2020-10-03 - 2021-03-26 269.00
2020-10-03 - 2021-03-31 99.00

Informacje o lotach Kraków - Cagliari.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-12-02 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Cagliari (CAG).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2021-02-27 12:50 Kraków (KRK)
2021-02-27 03:15 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-02-27 12:50 Kraków (KRK)
2021-02-27 15:15 Cagliari (CAG)

Podróż do

Cagliari

2021-03-02 14:05 Cagliari (CAG)
2021-03-02 17:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-03-02 14:05 Cagliari (CAG)
2021-03-02 16:25 Kraków (KRK)
Cena 356 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2021-02-27 12:50 Kraków (KRK)
2021-02-27 03:15 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-02-27 12:50 Kraków (KRK)
2021-02-27 15:15 Cagliari (CAG)

Podróż do

Cagliari

2021-03-06 09:55 Cagliari (CAG)
2021-03-06 13:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-03-06 09:55 Cagliari (CAG)
2021-03-06 12:15 Kraków (KRK)
Cena 356 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2021-03-02 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-02 01:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-03-02 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-02 13:35 Cagliari (CAG)

Podróż do

Cagliari

2021-03-06 09:55 Cagliari (CAG)
2021-03-06 13:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-03-06 09:55 Cagliari (CAG)
2021-03-06 12:15 Kraków (KRK)
Cena 356 zł
Lot 4

Podróż z

Cagliari

2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-09 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-09 14:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-03-09 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-09 13:35 Cagliari (CAG)
Cena 299 zł
Lot 5

Podróż z

Cagliari

2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-02 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-02 14:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-03-02 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-02 13:35 Cagliari (CAG)
Cena 299 zł
Lot 6

Podróż z

Cagliari

2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-06 12:50 Kraków (KRK)
2021-03-06 16:15 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-03-06 12:50 Kraków (KRK)
2021-03-06 15:15 Cagliari (CAG)
Cena 329 zł
Lot 7

Podróż z

Cagliari

2021-02-23 02:05 Cagliari (CAG)
2021-02-23 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-23 14:05 Cagliari (CAG)
2021-02-23 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-02 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-02 14:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-03-02 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-02 13:35 Cagliari (CAG)
Cena 356 zł
Lot 8

Podróż z

Cagliari

2021-03-02 02:05 Cagliari (CAG)
2021-03-02 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-03-02 14:05 Cagliari (CAG)
2021-03-02 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-09 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-09 14:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-03-09 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-09 13:35 Cagliari (CAG)
Cena 356 zł
Lot 9

Podróż z

Cagliari

2021-02-23 02:05 Cagliari (CAG)
2021-02-23 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-23 14:05 Cagliari (CAG)
2021-02-23 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-09 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-09 14:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7305
2021-03-09 11:10 Kraków (KRK)
2021-03-09 13:35 Cagliari (CAG)
Cena 356 zł
Lot 10

Podróż z

Cagliari

2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-05 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-05 18:00 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 4h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2021-03-05 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-05 14:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR4877
2021-03-05 15:35 Mediolan (BGY)
2021-03-05 17:00 Cagliari (CAG)
Cena 385 zł
Lot 11

Podróż z

Cagliari

2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-07 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-07 18:45 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 5h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2021-03-07 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-07 14:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR7748
2021-03-07 16:20 Mediolan (BGY)
2021-03-07 17:45 Cagliari (CAG)
Cena 385 zł
Lot 12

Podróż z

Cagliari

2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-05 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-05 22:35 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 9h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2021-03-05 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-05 14:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR7748
2021-03-05 20:10 Mediolan (BGY)
2021-03-05 21:35 Cagliari (CAG)
Cena 385 zł
Lot 13

Podróż z

Cagliari

2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7304
2021-02-27 09:55 Cagliari (CAG)
2021-02-27 12:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-03-08 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-08 23:55 Cagliari (CAG)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2021-03-08 12:20 Kraków (KRK)
2021-03-08 14:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR7748
2021-03-08 21:30 Mediolan (BGY)
2021-03-08 22:55 Cagliari (CAG)
Cena 385 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

20 opini
  • Im bliżej wakacji tym drożej. A ja myślałam że będę miała włoskie wakacje w bardzo niskiej cenie. A to wcale tanio nie wyjdzie jak zaczynam kalkulować. Dlaczego na wakacje ceny nie spadają, przecież powinny linie iść na rękę pasażerowi a nie utrudniać.

    Im bliżej wakacji tym drożej. A ja myślałam że będę miała włoskie wakacje w bardzo niskiej cenie. A to wcale tanio nie wyjdzie jak zaczynam kalkulować. Dlaczego na wakacje ceny nie spadają, przecież powinny linie iść na rękę pasażerowi a nie utrudniać.
  • No jak są takie kierunki na tanich liniach lotniczych to można myśleć o wakacjach i samemu coś wykombinować niekoniecznie z biurem podrózy

    No jak są takie kierunki na tanich liniach lotniczych to można myśleć o wakacjach i samemu coś wykombinować niekoniecznie z biurem podrózy
  • no taki kierunek na Ryanairze to dla mnie tez było zaskoczenie- pozytywne, nie weim czy mi się uda skorzystać ale bardzo bym chciała

    no taki kierunek na Ryanairze to dla mnie tez było zaskoczenie- pozytywne, nie weim czy mi się uda skorzystać ale bardzo bym chciała
  • Mnie nie dziwi ten kierunek wogóle, w całej Europie tanie linie lataj praktycznie na każde lotnisko, u nas w Pl do tej port głownie do Anglii, Irlandii były loty ale jak widać wszystko się zmienia, ludzie latają nie tylko do pracy ale na wakacje także

    Mnie nie dziwi ten kierunek wogóle, w całej Europie tanie linie lataj praktycznie na każde lotnisko, u nas w Pl do tej port głownie do Anglii, Irlandii były loty ale jak widać wszystko się zmienia, ludzie latają nie tylko do pracy ale na wakacje także
  • Te loty raz są raz nie więc trzeba korzystać póki można, bo naprwade jak się uda kupić bilet taniej to warto

    Te loty raz są raz nie więc trzeba korzystać póki można, bo naprwade jak się uda kupić bilet taniej to warto
  • loty pojawiaja się w okresie letnim co chyba jest logiczne bo wtedy większość ludzi lata na wakacje, wiadomo zdarza się że i w ciągu roku komuś się zamarzy taka podróż, ja korzystam w okresie letnim tylko dużo wcześniej wykupuje bilet żeby taniej było

    loty pojawiaja się w okresie letnim co chyba jest logiczne bo wtedy większość ludzi lata na wakacje, wiadomo zdarza się że i w ciągu roku komuś się zamarzy taka podróż, ja korzystam w okresie letnim tylko dużo wcześniej wykupuje bilet żeby taniej było