Loty z Kraków do Dortmund od 39.00zł

Wrzesień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
849
23
832
24
25
1066
26
27
1066
28
29
503
30
849

Wrzesień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
1075
23
1075
24
25
1075
26
27
507
28
29
245
30
206
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Loty liniami Ryanair z krakowskiego lotniska w sezonie wiosna – lato 2017 realizowane są cztery razy w tygodniu. Bezpośrednie loty odbywają się we wtorki,czwartki i soboty w godzinach 13:55 – 15:40 i niedziele w godzinach 18:50 – 20:35. Loty z krakowskich Balic na niemiecki port lotniczy Dortmund, oddalony od miasta o 16 km. Loty powrotne z Dortmundu do Krakowa 4 razy w tygodniu we wtorki,czwartki, soboty i niedziele. Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Dortmundu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Dortmund

Kraków Dortmund od 2019-09-15 do 2019-10-27 Ryanair 39.00 zł
Warszawa Dortmund od 2019-09-15 do 2019-10-20 Wizz Air 199.00 zł
Poznań Dortmund od 2019-09-15 do 2019-10-29 Wizz Air 229.00 zł
Szczytno Dortmund od 2019-09-15 do 2019-10-23 Wizz Air 96.00 zł
Gdańsk Dortmund od 2019-09-15 do 2019-10-20 Wizz Air 96.00 zł
Katowice Dortmund od 2019-09-16 do 2019-10-27 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Dortmund od 2019-09-16 do 2019-10-20 Wizz Air 76.00 zł

Tanie loty z Kraków do Niemcy

2019-09-16 - 2019-10-23 380.00
2019-09-15 - 2019-10-25 299.00
2019-09-16 - 2019-10-26 325.00
2019-09-16 - 2019-10-23 325.00
2019-09-15 - 2019-10-30 345.00
2019-09-16 - 2019-10-29 349.00
2019-09-15 - 2019-10-25 350.00
2019-09-15 - 2019-10-28 330.00
2013-06-24 - 2013-10-01 250.00
2019-09-15 - 2019-10-27 39.00
2019-09-16 - 2019-10-30 235.00
2019-09-16 - 2019-10-30 39.00
2019-09-16 - 2019-10-27 39.00
2019-09-16 - 2019-10-28 39.00
2019-09-16 - 2019-10-31 159.00
2019-09-16 - 2019-10-31 64.00

Informacje o lotach Kraków - Dortmund.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-09-21 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Dortmund (DTM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2019-11-17 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-17 08:30 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-17 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-17 08:30 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2019-11-24 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-24 11:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-24 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-24 10:30 Kraków (KRK)
Cena 99 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2019-11-22 03:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 04:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-22 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 16:55 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2019-11-24 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-24 11:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-24 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-24 10:30 Kraków (KRK)
Cena 99 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2019-11-17 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-17 08:30 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-17 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-17 08:30 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2019-11-27 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-27 19:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-27 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-27 18:55 Kraków (KRK)
Cena 114 zł
Lot 4

Podróż z

Dortmund

2019-11-18 05:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 06:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-18 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 18:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-25 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-25 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-25 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-25 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 99 zł
Lot 5

Podróż z

Dortmund

2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-22 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-22 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 99 zł
Lot 6

Podróż z

Dortmund

2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-25 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-25 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-25 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-25 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 99 zł
Lot 7

Podróż z

Dortmund

2019-11-18 05:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 06:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-18 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 18:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-22 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-22 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 99 zł
Lot 8

Podróż z

Dortmund

2019-11-20 05:20 Dortmund (DTM)
2019-11-20 06:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-20 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-20 18:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-22 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-22 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-22 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 114 zł
Lot 9

Podróż z

Dortmund

2019-11-20 05:20 Dortmund (DTM)
2019-11-20 06:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-20 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-20 18:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-25 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-25 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-25 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-25 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 114 zł
Lot 10

Podróż z

Dortmund

2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-24 09:30 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-24 08:30 Dortmund (DTM)
Cena 119 zł
Lot 11

Podróż z

Dortmund

2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-17 08:55 Dortmund (DTM)
2019-11-17 10:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-27 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-27 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-27 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-27 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 119 zł
Lot 12

Podróż z

Dortmund

2019-11-18 05:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 06:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-18 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 18:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-27 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-27 17:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-27 15:10 Kraków (KRK)
2019-11-27 16:55 Dortmund (DTM)
Cena 119 zł
Lot 13

Podróż z

Dortmund

2019-11-18 05:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 06:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4926
2019-11-18 17:20 Dortmund (DTM)
2019-11-18 18:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-24 09:30 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4925
2019-11-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-11-24 08:30 Dortmund (DTM)
Cena 119 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

10 opini
  • Szybko i bezpiecznie no i tanio

    Szybko i bezpiecznie no i tanio
  • Fajne połączenie , korzystam stosunkowo często i jestem zadowolona

    Fajne połączenie , korzystam stosunkowo często i jestem zadowolona
  • Wbrew pozorom nie ma dużo lotów do Niemiec, dobrze że przynajmniej to jako tako sie utrzymuje.

    Wbrew pozorom nie ma dużo lotów do Niemiec, dobrze że przynajmniej to jako tako sie utrzymuje.
  • Rzeczywiście dostanie się czasem do Niemiec graniczy z cudem i jest to jedyne połaczenie które akurat mnie ratuje

    Rzeczywiście dostanie się czasem do Niemiec graniczy z cudem i jest to jedyne połaczenie które akurat mnie ratuje
  • Nie przesadzajmy że tak ciężko dostać do Niemiec, zwłaszcza z Krakowa jest dużo połączeń, korzystam i to często głownie Air Berlinem ale i Ryanairem się zdarza

    Nie przesadzajmy że tak ciężko dostać do Niemiec, zwłaszcza z Krakowa jest dużo połączeń, korzystam i to często głownie Air Berlinem ale i Ryanairem się zdarza
  • Nie jest źle, przede wszystkim punktualnie i bez przesiadek, ja jestem zadowlony

    Nie jest źle, przede wszystkim punktualnie i bez przesiadek, ja jestem zadowlony