Loty z Kraków do Dublin od 174.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
967
31
716

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1351
31
856
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie wiosna – lato 2017 tanie linie Ryanair oferują codziennie bezpośrednie loty z Krakowa do Dublina. Wylot z Krakowa o godzinie 21:10 lądowanie w Dublinie o godzinie 23:10, dodatkowo w piątki i niedziele drugi lot w ciągu dnia o godzinie 11:40 – 13:40. Loty realizowane są z krakowskich Balic na port lotniczy Dublin. Lotnisko to oddalone jest o 10 km od centrum miasta i jest to największy port lotniczy w Irlandii. Rezerwacja tanich biletów lotniczych z Krakowa do Dublina 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Dublin

Warszawa Dublin od 2020-01-06 do 2020-10-22 Ryanair 87.00 zł
Warszawa Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-28 Aer Lingus 369.00 zł
Lublin Dublin od 2020-01-08 do 2020-10-24 Ryanair 68.00 zł
Gdańsk Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-27 Ryanair 82.00 zł
Katowice Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-28 Ryanair 137.00 zł
Kraków Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-24 Ryanair 174.00 zł
Łódź Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-27 Ryanair 91.00 zł
Poznań Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-27 Ryanair 82.00 zł
Rzeszów Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-24 Ryanair 82.00 zł
Szczecin Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-19 Ryanair 48.00 zł
Wrocław Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-19 Ryanair 82.00 zł
Bydgoszcz Dublin od 2020-01-03 do 2020-10-27 Ryanair 48.00 zł

Tanie loty z Kraków do Irlandia

2020-01-03 - 2020-10-24 167.00
2020-01-03 - 2020-10-24 174.00

Informacje o lotach Kraków - Dublin.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-29 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Dublin (DUB).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2020-03-31 07:55 Kraków (KRK)
2020-03-31 04:05 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2433
2020-03-31 07:55 Kraków (KRK)
2020-03-31 09:20 Londyn (STN)
Ryanair
FR225
2020-03-31 14:40 Londyn (STN)
2020-03-31 16:05 Dublin (DUB)

Podróż do

Dublin

2020-04-12 07:25 Dublin (DUB)
2020-04-12 18:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 9h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR202
2020-04-12 07:25 Dublin (DUB)
2020-04-12 08:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2434
2020-04-12 14:25 Londyn (STN)
2020-04-12 17:40 Kraków (KRK)
Cena 383 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2020-03-31 07:05 Kraków (KRK)
2020-03-31 04:35 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65001
2020-03-31 07:05 Kraków (KRK)
2020-03-31 08:40 Londyn (LTN)
Ryanair
FR338
2020-03-31 15:15 Londyn (LTN)
2020-03-31 16:35 Dublin (DUB)

Podróż do

Dublin

2020-04-14 20:50 Dublin (DUB)
2020-04-15 01:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1901
2020-04-14 20:50 Dublin (DUB)
2020-04-15 00:45 Kraków (KRK)
Cena 405 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2020-04-03 09:25 Kraków (KRK)
2020-04-03 11:25 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 3h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2024
2020-04-03 09:25 Kraków (KRK)
2020-04-03 11:25 Dublin (DUB)

Podróż do

Dublin

2020-04-14 22:55 Dublin (DUB)
2020-04-15 14:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 13h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR298
2020-04-14 22:55 Dublin (DUB)
2020-04-15 00:15 Londyn (STN)
Ryanair
FR2432
2020-04-15 09:45 Londyn (STN)
2020-04-15 13:00 Kraków (KRK)
Cena 406 zł
Lot 4

Podróż z

Dublin

2020-03-31 08:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1901
2020-03-31 20:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 00:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-08 07:05 Kraków (KRK)
2020-04-08 17:35 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65001
2020-04-08 07:05 Kraków (KRK)
2020-04-08 08:40 Londyn (LTN)
Ryanair
FR338
2020-04-08 15:15 Londyn (LTN)
2020-04-08 16:35 Dublin (DUB)
Cena 314 zł
Lot 5

Podróż z

Dublin

2020-03-31 05:30 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR211
2020-03-31 17:30 Dublin (DUB)
2020-03-31 18:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2436
2020-03-31 21:25 Londyn (STN)
2020-04-01 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-08 07:05 Kraków (KRK)
2020-04-08 17:35 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65001
2020-04-08 07:05 Kraków (KRK)
2020-04-08 08:40 Londyn (LTN)
Ryanair
FR338
2020-04-08 15:15 Londyn (LTN)
2020-04-08 16:35 Dublin (DUB)
Cena 322 zł
Lot 6

Podróż z

Dublin

2020-03-31 08:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1901
2020-03-31 20:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 00:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-08 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-08 13:30 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 5h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2433
2020-04-08 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-08 09:20 Londyn (STN)
Ryanair
FR2371
2020-04-08 11:05 Londyn (STN)
2020-04-08 12:30 Dublin (DUB)
Cena 330 zł
Lot 7

Podróż z

Dublin

2020-03-31 08:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1901
2020-03-31 20:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 00:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 15:00 Kraków (KRK)
2020-04-07 21:55 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2435
2020-04-07 15:00 Kraków (KRK)
2020-04-07 16:25 Londyn (STN)
Ryanair
FR212
2020-04-07 19:30 Londyn (STN)
2020-04-07 20:55 Dublin (DUB)
Cena 330 zł
Lot 8

Podróż z

Dublin

2020-03-31 08:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1901
2020-03-31 20:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 00:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-07 17:05 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2433
2020-04-07 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-07 09:20 Londyn (STN)
Ryanair
FR225
2020-04-07 14:40 Londyn (STN)
2020-04-07 16:05 Dublin (DUB)
Cena 330 zł
Lot 9

Podróż z

Dublin

2020-03-31 05:30 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR211
2020-03-31 17:30 Dublin (DUB)
2020-03-31 18:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2436
2020-03-31 21:25 Londyn (STN)
2020-04-01 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-08 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-08 13:30 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 5h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2433
2020-04-08 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-08 09:20 Londyn (STN)
Ryanair
FR2371
2020-04-08 11:05 Londyn (STN)
2020-04-08 12:30 Dublin (DUB)
Cena 338 zł
Lot 10

Podróż z

Dublin

2020-03-31 05:30 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR211
2020-03-31 17:30 Dublin (DUB)
2020-03-31 18:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2436
2020-03-31 21:25 Londyn (STN)
2020-04-01 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 15:00 Kraków (KRK)
2020-04-07 21:55 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2435
2020-04-07 15:00 Kraków (KRK)
2020-04-07 16:25 Londyn (STN)
Ryanair
FR212
2020-04-07 19:30 Londyn (STN)
2020-04-07 20:55 Dublin (DUB)
Cena 338 zł
Lot 11

Podróż z

Dublin

2020-03-31 05:30 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR211
2020-03-31 17:30 Dublin (DUB)
2020-03-31 18:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2436
2020-03-31 21:25 Londyn (STN)
2020-04-01 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-07 17:05 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2433
2020-04-07 07:55 Kraków (KRK)
2020-04-07 09:20 Londyn (STN)
Ryanair
FR225
2020-04-07 14:40 Londyn (STN)
2020-04-07 16:05 Dublin (DUB)
Cena 338 zł
Lot 12

Podróż z

Dublin

2020-03-31 08:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1901
2020-03-31 20:50 Dublin (DUB)
2020-04-01 00:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 06:45 Kraków (KRK)
2020-04-07 15:25 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 8h 40m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65017
2020-04-07 06:45 Kraków (KRK)
2020-04-07 08:20 Birmingham (BHX)
Ryanair
FR665
2020-04-07 13:15 Birmingham (BHX)
2020-04-07 14:25 Dublin (DUB)
Cena 348 zł
Lot 13

Podróż z

Dublin

2020-03-31 05:30 Dublin (DUB)
2020-04-01 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR211
2020-03-31 17:30 Dublin (DUB)
2020-03-31 18:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2436
2020-03-31 21:25 Londyn (STN)
2020-04-01 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-07 06:45 Kraków (KRK)
2020-04-07 15:25 Dublin (DUB)
Całkowity czas podróży 8h 40m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65017
2020-04-07 06:45 Kraków (KRK)
2020-04-07 08:20 Birmingham (BHX)
Ryanair
FR665
2020-04-07 13:15 Birmingham (BHX)
2020-04-07 14:25 Dublin (DUB)
Cena 357 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

16 opini
  • Kto korzystał ten wie że szału nie ma , ale wyboru także nie zabardzo

    Kto korzystał ten wie że szału nie ma , ale wyboru także nie zabardzo
  • Na kierunku Dublin zawsze są wysokie ceny, nie spotkałem się jak do tej pory z lotami w promocyjnych cenach. Pułap zawsze powyzżj 300zł, przynajmniej w datach którymi byłem zainteresowany.

    Na kierunku Dublin zawsze są wysokie ceny, nie spotkałem się jak do tej pory z lotami w promocyjnych cenach. Pułap zawsze powyzżj 300zł, przynajmniej w datach którymi byłem zainteresowany.
  • Już myślałem ze sobie odpuszczę w tym roku lot ale na szczeście udało mi się trafic na dobra cenę i lecę....

    Już myślałem ze sobie odpuszczę w tym roku lot ale na szczeście udało mi się trafic na dobra cenę i lecę....
  • 300 za bilet do Dublina ? porównaj ile musiałbyś wydać na benzynę , prom itp, nie wspominając o straconym czasie, więc to chyba nie az tak drogo

    300 za bilet do Dublina ? porównaj ile musiałbyś wydać na benzynę , prom itp, nie wspominając o straconym czasie, więc to chyba nie az tak drogo
  • Przeciez wszystkie bilety nie kosztują 300 zł, raz trafisz za 200 raz musiałem 1000 wywalić, i nie mów że zależy kiedy kupujesz bo to wiem tylko nie zawsze można wszystko zaplanować.

    Przeciez wszystkie bilety nie kosztują 300 zł, raz trafisz za 200 raz musiałem 1000 wywalić, i nie mów że zależy kiedy kupujesz bo to wiem tylko nie zawsze można wszystko zaplanować.
  • Właśnie o to chodzi w tanich lotach, nie ma jednej ceny na ten sam lot, jedni płaca więcej drudzy mniej, ja to lubie

    Właśnie o to chodzi w tanich lotach, nie ma jednej ceny na ten sam lot, jedni płaca więcej drudzy mniej, ja to lubie