Loty z Kraków do Dusseldorf od 66.00zł

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Dusseldorf

Warszawa Dusseldorf od 2015-02-09 do 2015-04-05 Eurolot 219.00 zł
Bydgoszcz Dusseldorf od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 356.00 zł
Kraków Dusseldorf od 2020-10-27 do 2021-03-30 Ryanair 66.00 zł

Tanie loty z Kraków do Niemcy

2020-10-03 - 2021-03-31 380.00
2020-10-03 - 2021-03-21 299.00
2020-10-03 - 2021-03-18 325.00
2020-10-03 - 2021-03-31 325.00
2020-10-03 - 2021-03-25 345.00
2020-10-03 - 2021-03-18 349.00
2020-10-03 - 2021-03-21 350.00
2020-10-03 - 2021-03-30 330.00
2013-06-24 - 2013-10-01 250.00
2020-10-01 - 2021-03-30 48.00
2020-10-03 - 2021-03-25 235.00
2020-10-01 - 2021-03-25 197.00
2020-10-01 - 2021-03-30 144.00
2020-10-01 - 2021-03-30 40.00
2020-10-01 - 2021-03-29 159.00
2020-10-01 - 2021-03-29 314.00
2020-10-27 - 2021-03-30 66.00

Informacje o lotach Kraków - Dusseldorf.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-16 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Dusseldorf (DUSS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2021-03-29 04:40 Kraków (KRK)
2021-03-30 02:25 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 21h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9663
2021-03-29 16:40 Kraków (KRK)
2021-03-29 18:35 Rzym (CIA)
Ryanair
FR9671
2021-03-30 12:15 Rzym (CIA)
2021-03-30 14:25 Düsseldorf (NRN)

Podróż do

Düsseldorf

2021-04-06 16:45 Düsseldorf (NRN)
2021-04-06 23:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6241
2021-04-06 16:45 Düsseldorf (NRN)
2021-04-06 17:25 Edynburg (EDI)
Ryanair
FR6624
2021-04-06 19:15 Edynburg (EDI)
2021-04-06 22:55 Kraków (KRK)
Cena 406 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2021-03-29 04:40 Kraków (KRK)
2021-03-30 02:25 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 21h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9663
2021-03-29 16:40 Kraków (KRK)
2021-03-29 18:35 Rzym (CIA)
Ryanair
FR9671
2021-03-30 12:15 Rzym (CIA)
2021-03-30 14:25 Düsseldorf (NRN)

Podróż do

Düsseldorf

2021-04-05 14:30 Düsseldorf (NRN)
2021-04-06 01:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8723
2021-04-05 14:30 Düsseldorf (NRN)
2021-04-05 16:50 Bari (BRI)
Ryanair
FR4705
2021-04-05 18:50 Bari (BRI)
2021-04-05 20:25 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2021-04-05 23:10 Mediolan (BGY)
2021-04-06 00:50 Kraków (KRK)
Cena 419 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2021-03-29 04:40 Kraków (KRK)
2021-03-30 02:25 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 21h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9663
2021-03-29 16:40 Kraków (KRK)
2021-03-29 18:35 Rzym (CIA)
Ryanair
FR9671
2021-03-30 12:15 Rzym (CIA)
2021-03-30 14:25 Düsseldorf (NRN)

Podróż do

Düsseldorf

2021-04-09 08:45 Düsseldorf (NRN)
2021-04-09 21:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 11h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8723
2021-04-09 08:45 Düsseldorf (NRN)
2021-04-09 11:05 Bari (BRI)
Ryanair
FR4668
2021-04-09 14:10 Bari (BRI)
2021-04-09 15:45 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2021-04-09 18:25 Mediolan (BGY)
2021-04-09 20:05 Kraków (KRK)
Cena 419 zł
Lot 4

Podróż z

Düsseldorf

2021-04-01 04:55 Düsseldorf (NRN)
2021-04-02 03:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 22h 35m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2748
2021-04-01 16:55 Düsseldorf (NRN)
2021-04-01 20:40 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS23
2021-04-02 02:10 Kijów (KBP)
2021-04-02 03:25 Charków (HRK)
Ryanair
FR2653
2021-04-02 14:30 Charków (HRK)
2021-04-02 15:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-05 00:30 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 8h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-04 18:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-04 21:20 Kijów (KBP)
2021-04-04 23:30 Düsseldorf (NRN)
Cena 474 zł
Lot 5

Podróż z

Düsseldorf

2021-04-01 04:55 Düsseldorf (NRN)
2021-04-02 03:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 22h 35m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2748
2021-04-01 16:55 Düsseldorf (NRN)
2021-04-01 20:40 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS23
2021-04-02 02:10 Kijów (KBP)
2021-04-02 03:25 Charków (HRK)
Ryanair
FR2653
2021-04-02 14:30 Charków (HRK)
2021-04-02 15:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-09 00:25 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-08 15:20 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-08 21:15 Kijów (KBP)
2021-04-08 23:25 Düsseldorf (NRN)
Cena 474 zł
Lot 6

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-30 04:45 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 10:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6241
2021-03-30 16:45 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 17:25 Edynburg (EDI)
Ryanair
FR6624
2021-03-30 19:15 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-02 20:30 Kraków (KRK)
2021-04-03 19:05 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 21h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3045
2021-04-02 20:30 Kraków (KRK)
2021-04-02 22:15 Pescara (PSR)
Ryanair
FR5558
2021-04-03 16:00 Pescara (PSR)
2021-04-03 18:05 Düsseldorf (NRN)
Cena 486 zł
Lot 7

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-29 02:30 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 12:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8723
2021-03-29 14:30 Düsseldorf (NRN)
2021-03-29 16:50 Bari (BRI)
Ryanair
FR4705
2021-03-29 18:50 Bari (BRI)
2021-03-29 20:25 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2021-03-29 23:10 Mediolan (BGY)
2021-03-30 00:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-02 20:30 Kraków (KRK)
2021-04-03 19:05 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 21h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3045
2021-04-02 20:30 Kraków (KRK)
2021-04-02 22:15 Pescara (PSR)
Ryanair
FR5558
2021-04-03 16:00 Pescara (PSR)
2021-04-03 18:05 Düsseldorf (NRN)
Cena 486 zł
Lot 8

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-30 04:45 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 10:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6241
2021-03-30 16:45 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 17:25 Edynburg (EDI)
Ryanair
FR6624
2021-03-30 19:15 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-05 00:30 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 8h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-04 18:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-04 21:20 Kijów (KBP)
2021-04-04 23:30 Düsseldorf (NRN)
Cena 492 zł
Lot 9

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-30 04:45 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 10:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6241
2021-03-30 16:45 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 17:25 Edynburg (EDI)
Ryanair
FR6624
2021-03-30 19:15 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-09 00:25 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-08 15:20 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-08 21:15 Kijów (KBP)
2021-04-08 23:25 Düsseldorf (NRN)
Cena 492 zł
Lot 10

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-29 02:30 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 12:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8723
2021-03-29 14:30 Düsseldorf (NRN)
2021-03-29 16:50 Bari (BRI)
Ryanair
FR4705
2021-03-29 18:50 Bari (BRI)
2021-03-29 20:25 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2021-03-29 23:10 Mediolan (BGY)
2021-03-30 00:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-05 00:30 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 8h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-04 18:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-04 21:20 Kijów (KBP)
2021-04-04 23:30 Düsseldorf (NRN)
Cena 492 zł
Lot 11

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-29 02:30 Düsseldorf (NRN)
2021-03-30 12:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8723
2021-03-29 14:30 Düsseldorf (NRN)
2021-03-29 16:50 Bari (BRI)
Ryanair
FR4705
2021-03-29 18:50 Bari (BRI)
2021-03-29 20:25 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2021-03-29 23:10 Mediolan (BGY)
2021-03-30 00:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-09 00:25 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-08 15:20 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-08 21:15 Kijów (KBP)
2021-04-08 23:25 Düsseldorf (NRN)
Cena 492 zł
Lot 12

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-28 05:00 Düsseldorf (NRN)
2021-03-29 03:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 22h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2748
2021-03-28 17:00 Düsseldorf (NRN)
2021-03-28 20:45 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS23
2021-03-29 02:10 Kijów (KBP)
2021-03-29 03:25 Charków (HRK)
Ryanair
FR2653
2021-03-29 14:10 Charków (HRK)
2021-03-29 15:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-05 00:30 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 8h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-04 15:25 Kraków (KRK)
2021-04-04 18:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-04 21:20 Kijów (KBP)
2021-04-04 23:30 Düsseldorf (NRN)
Cena 492 zł
Lot 13

Podróż z

Düsseldorf

2021-03-28 05:00 Düsseldorf (NRN)
2021-03-29 03:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 22h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2748
2021-03-28 17:00 Düsseldorf (NRN)
2021-03-28 20:45 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS23
2021-03-29 02:10 Kijów (KBP)
2021-03-29 03:25 Charków (HRK)
Ryanair
FR2653
2021-03-29 14:10 Charków (HRK)
2021-03-29 15:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-09 00:25 Düsseldorf (NRN)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7262
2021-04-08 12:45 Kraków (KRK)
2021-04-08 15:20 Kijów (KBP)
Ryanair
FR2749
2021-04-08 21:15 Kijów (KBP)
2021-04-08 23:25 Düsseldorf (NRN)
Cena 492 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini