Loty z Kraków do Gdańsk od 39.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
105
23
24
105
25
26
140
27
28
29
188
30
31
140

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
140
23
24
188
25
26
105
27
28
29
188
30
31
105
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Tani przewoźnik Ryanair w sezonie wiosna - lato 2017 oferuje połączenia krajowe, bezpośrednie przeloty z Krakowa do Gdańska. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki. Wyloty z Krakowa o godz 20:35 , lądowanie w Gdańsku o godz 21:50. Loty powrotne z Gdańska do Krakowa dwa razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) w godz 22:15 – 23:25. Możliwa rezerwacja 7 dni w tygodniu online lub telefoniczna.


Wszystkie loty do Gdańsk

Warszawa Gdańsk od 2019-07-04 do 2019-10-30 LOT - Polish Airlines 169.00 zł
Wrocław Gdańsk od 2015-02-07 do 2015-04-05 Eurolot 195.00 zł
Kraków Gdańsk od 2015-02-09 do 2015-04-06 Eurolot 195.00 zł
Lublin Gdańsk od 2015-02-07 do 2015-04-03 Eurolot 149.00 zł
Kraków Gdańsk od 2019-07-02 do 2019-10-30 Ryanair 39.00 zł
Wrocław Gdańsk od 2019-07-02 do 2019-10-30 Ryanair 39.00 zł
Warszawa Gdańsk od 2019-07-04 do 2019-10-30 Ryanair 85.00 zł

Tanie loty z Kraków do Polska

2019-07-04 - 2019-10-24 159.00
2015-02-09 - 2015-04-06 195.00
2019-07-02 - 2019-10-30 39.00
2019-07-04 - 2019-11-01 99.00

Informacje o lotach Kraków - Gdańsk.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-20 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Gdańsk (GDN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2019-10-09 09:50 Kraków (KRK)
2019-10-09 11:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-09 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-09 23:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-10-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-17 01:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-17 00:40 Kraków (KRK)
Cena 93 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2019-10-14 09:50 Kraków (KRK)
2019-10-14 11:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-14 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-14 23:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-10-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-17 01:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-17 00:40 Kraków (KRK)
Cena 111 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2019-10-11 09:50 Kraków (KRK)
2019-10-11 11:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-11 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-11 23:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-10-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-17 01:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-17 00:40 Kraków (KRK)
Cena 111 zł
Lot 4

Podróż z

Gdańsk

2019-10-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-09 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-16 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-17 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-16 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-16 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 93 zł
Lot 5

Podróż z

Gdańsk

2019-10-11 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-12 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-11 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-12 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-16 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-17 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-16 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-16 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 111 zł
Lot 6

Podróż z

Gdańsk

2019-10-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-09 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-21 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-22 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-21 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-21 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 111 zł
Lot 7

Podróż z

Gdańsk

2019-10-11 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-12 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-11 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-12 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-21 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-22 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-21 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-21 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 128 zł
Lot 8

Podróż z

Gdańsk

2019-10-14 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-15 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-14 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-15 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-16 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-17 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-16 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-16 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 134 zł
Lot 9

Podróż z

Gdańsk

2019-10-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-09 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-18 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-19 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-18 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-18 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 149 zł
Lot 10

Podróż z

Gdańsk

2019-10-14 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-15 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-14 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-15 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-21 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-22 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-21 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-21 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 151 zł
Lot 11

Podróż z

Gdańsk

2019-10-11 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-12 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-11 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-12 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-18 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-19 00:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR237
2019-10-18 21:50 Kraków (KRK)
2019-10-18 23:05 Gdańsk (GDN)
Cena 166 zł
Lot 12

Podróż z

Gdańsk

2019-10-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-09 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-15 13:55 Kraków (KRK)
2019-10-15 21:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 6h 20m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65033
2019-10-15 13:55 Kraków (KRK)
2019-10-15 16:10 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2019-10-15 18:45 Oslo (OSL)
2019-10-15 20:15 Gdańsk (GDN)
Cena 167 zł
Lot 13

Podróż z

Gdańsk

2019-10-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR238
2019-10-09 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-10-10 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-22 13:55 Kraków (KRK)
2019-10-22 21:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 6h 20m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65033
2019-10-22 13:55 Kraków (KRK)
2019-10-22 16:10 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2019-10-22 18:45 Oslo (OSL)
2019-10-22 20:15 Gdańsk (GDN)
Cena 167 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

8 opini
  • Cieszę się, że będą dodatkowe loty krajowe. Widać że każdy może je wprowadzić, a nie liczyć na łaskę LOTu, który nie błyszczy cenami i w dodatku ma przesiadkę w Warszawie. Słyszałam że na razie Ryanair wprowadza bezpośrednie loty na okres wakacyjny.

    Cieszę się, że będą dodatkowe loty krajowe. Widać że każdy może je wprowadzić, a nie liczyć na łaskę LOTu, który nie błyszczy cenami i w dodatku ma przesiadkę w Warszawie. Słyszałam że na razie Ryanair wprowadza bezpośrednie loty na okres wakacyjny.
  • w końcu się doczekaliśmy krajówek na tanich liniach i to jeszcze w takich cenach, mam nadzeieje ze to połaczenie Ryanair długo bedzie mieć w swojej ofercie

    w końcu się doczekaliśmy krajówek na tanich liniach i to jeszcze w takich cenach, mam nadzeieje ze to połaczenie Ryanair długo bedzie mieć w swojej ofercie
  • Dawno już powinny być te połączenia, zagraniczne loty są ważne ale krajówki to podstawa, szkoda

    Dawno już powinny być te połączenia, zagraniczne loty są ważne ale krajówki to podstawa, szkoda
  • Elegancko, takie krajówki to powinna byc norma, raz dwa i jest się na miejscu, a bilet tańszy niż za benzynę by trzeba dać

    Elegancko, takie krajówki to powinna byc norma, raz dwa i jest się na miejscu, a bilet tańszy niż za benzynę by trzeba dać
  • Nie wiedziałam że są takie połączenia, tera na pewno z niego skorzystam

    Nie wiedziałam że są takie połączenia, tera na pewno z niego skorzystam
  • Jeśli jeszcze będę się wybierała nad morze to tylko samolotem, lata tłukliśmy się samochodem cała rodziną, potem odsypianie drogi itp ...o nie samolotem godzinkę i na miejscu, wypoczęci, potem z Gdańska autobusy , pociągi sa wszędzie i raz dwa jestem nad naszym morzem

    Jeśli jeszcze będę się wybierała nad morze to tylko samolotem, lata tłukliśmy się samochodem cała rodziną, potem odsypianie drogi itp ...o nie samolotem godzinkę i na miejscu, wypoczęci, potem z Gdańska autobusy , pociągi sa wszędzie i raz dwa jestem nad naszym morzem