Loty z Kraków do Goteborg od 56.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
130
21
22
23
164
24
25
147
26
27
210
28
29
30
227
31

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1107
21
22
23
441
24
25
224
26
27
289
28
29
30
174
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Loty z Krakowa do Goteborga liniami Ryanair


Wszystkie loty do Goteborg

Kraków Goteborg od 2019-07-04 do 2019-10-27 Ryanair 56.00 zł
Wrocław Goteborg od 2019-07-04 do 2019-10-23 Wizz Air 96.00 zł
Gdańsk Goteborg od 2019-07-04 do 2019-10-28 Wizz Air 96.00 zł
Warszawa Goteborg od 2019-07-04 do 2019-10-30 Wizz Air 96.00 zł

Tanie loty z Kraków do Szwecja

2019-07-04 - 2019-10-27 56.00
2019-07-02 - 2019-10-30 39.00
2019-07-07 - 2019-10-28 53.00

Informacje o lotach Kraków - Goteborg.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-18 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Goteborg (GOT).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2019-10-05 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-05 09:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-05 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-05 09:00 Göteborg (GOT)

Podróż do

Göteborg

2019-10-10 23:00 Göteborg (GOT)
2019-10-11 01:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-10 23:00 Göteborg (GOT)
2019-10-11 00:50 Kraków (KRK)
Cena 142 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2019-10-05 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-05 09:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-05 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-05 09:00 Göteborg (GOT)

Podróż do

Göteborg

2019-10-08 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-08 13:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-08 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-08 12:10 Kraków (KRK)
Cena 142 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2019-09-28 07:05 Kraków (KRK)
2019-09-28 09:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-09-28 07:05 Kraków (KRK)
2019-09-28 09:00 Göteborg (GOT)

Podróż do

Göteborg

2019-10-08 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-08 13:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-08 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-08 12:10 Kraków (KRK)
Cena 162 zł
Lot 4

Podróż z

Göteborg

2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-10 20:40 Kraków (KRK)
2019-10-10 23:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-10 20:40 Kraków (KRK)
2019-10-10 22:35 Göteborg (GOT)
Cena 133 zł
Lot 5

Podróż z

Göteborg

2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-08 08:00 Kraków (KRK)
2019-10-08 10:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-08 08:00 Kraków (KRK)
2019-10-08 09:55 Göteborg (GOT)
Cena 133 zł
Lot 6

Podróż z

Göteborg

2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-12 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-12 10:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-12 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-12 09:00 Göteborg (GOT)
Cena 142 zł
Lot 7

Podróż z

Göteborg

2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-01 10:20 Göteborg (GOT)
2019-10-01 12:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-05 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-05 10:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-05 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-05 09:00 Göteborg (GOT)
Cena 142 zł
Lot 8

Podróż z

Göteborg

2019-10-05 09:25 Göteborg (GOT)
2019-10-05 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-05 09:25 Göteborg (GOT)
2019-10-05 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-10 20:40 Kraków (KRK)
2019-10-10 23:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-10 20:40 Kraków (KRK)
2019-10-10 22:35 Göteborg (GOT)
Cena 142 zł
Lot 9

Podróż z

Göteborg

2019-10-05 09:25 Göteborg (GOT)
2019-10-05 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-05 09:25 Göteborg (GOT)
2019-10-05 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-08 08:00 Kraków (KRK)
2019-10-08 10:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-08 08:00 Kraków (KRK)
2019-10-08 09:55 Göteborg (GOT)
Cena 142 zł
Lot 10

Podróż z

Göteborg

2019-10-05 09:25 Göteborg (GOT)
2019-10-05 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-10-05 09:25 Göteborg (GOT)
2019-10-05 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-12 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-12 10:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-12 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-12 09:00 Göteborg (GOT)
Cena 151 zł
Lot 11

Podróż z

Göteborg

2019-09-28 09:25 Göteborg (GOT)
2019-09-28 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-09-28 09:25 Göteborg (GOT)
2019-09-28 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-08 08:00 Kraków (KRK)
2019-10-08 10:55 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-08 08:00 Kraków (KRK)
2019-10-08 09:55 Göteborg (GOT)
Cena 162 zł
Lot 12

Podróż z

Göteborg

2019-09-28 09:25 Göteborg (GOT)
2019-09-28 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-09-28 09:25 Göteborg (GOT)
2019-09-28 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-10 20:40 Kraków (KRK)
2019-10-10 23:35 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-10 20:40 Kraków (KRK)
2019-10-10 22:35 Göteborg (GOT)
Cena 162 zł
Lot 13

Podróż z

Göteborg

2019-09-28 09:25 Göteborg (GOT)
2019-09-28 11:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4011
2019-09-28 09:25 Göteborg (GOT)
2019-09-28 11:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-10-12 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-12 10:00 Göteborg (GOT)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4010
2019-10-12 07:05 Kraków (KRK)
2019-10-12 09:00 Göteborg (GOT)
Cena 171 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

4 opini
  • W Szwecji jeszcze nie miałam okazji być, chętnie się skuszę tym bardziej że jak przeglądam ofertę to naprawdę kusi :)

    W Szwecji jeszcze nie miałam okazji być, chętnie się skuszę tym bardziej że jak przeglądam ofertę to naprawdę kusi :)
  • A ja byłam nie raz i mam nadzieję że bedę, tym bardziej że bilety nie są takie drogie

    A ja byłam nie raz i mam nadzieję że bedę, tym bardziej że bilety nie są takie drogie
  • Cena w przypadku tego lotu to pojecie względne bo zmienia się i raz jest rzeczywiście bardzo tanio raz dosyć drogo ale samo połączenie jest spoko i przede wszystkim fajnie że bez żadnych przesiadek

    Cena w przypadku tego lotu to pojecie względne bo zmienia się i raz jest rzeczywiście bardzo tanio raz dosyć drogo ale samo połączenie jest spoko i przede wszystkim fajnie że bez żadnych przesiadek
  • Żadne odkrycie że na Ryanairze ceny się zmieniają kto ma szczęście ten kupi taniej kto nie ten bóli...

    Żadne odkrycie że na Ryanairze ceny się zmieniają kto ma szczęście ten kupi taniej kto nie ten bóli...