Loty z Kraków do Lamezia Terme od 82.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty liniami Ryanair z Krakowa do Lamezii Terme. Tanie linie w sezonie letnim od 30 marca 2017 uruchamiają przeloty do słonecznych Włoch. Do Lamezii Terme wylecimy 2 razy w tygodniu w każdy czwartek oraz niedzielę. Wylot z krakowskiego lotniska o godzinie 11:15, planowane lądowanie o godz 13:25. Loty z Lamezia Terme do Krakowa również dwa razy w tygodniu w czwartki o raz w niedziele godzinach 08:40 – 10:50. Rezerwacja biletów lotniczych możliwa jest już teraz 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Lamezia Terme

Kraków Lamezia Terme od 2020-01-03 do 2020-03-30 Ryanair 82.00 zł

Tanie loty z Kraków do Włochy

2020-01-03 - 2020-03-30 165.00
2020-01-03 - 2020-03-27 165.00
2020-01-03 - 2020-03-25 209.00
2020-01-03 - 2020-03-30 73.00
2020-01-03 - 2020-03-30 82.00
2020-01-03 - 2020-03-30 129.00
2020-01-03 - 2020-03-30 152.00
2020-01-03 - 2020-03-21 89.00
2020-01-03 - 2020-03-21 119.00
2020-01-03 - 2020-03-21 199.00
2020-01-03 - 2020-03-21 199.00
2020-01-03 - 2020-03-20 91.00
2020-01-07 - 2020-03-29 43.00
2020-01-03 - 2020-03-30 99.00
2020-01-03 - 2020-03-30 107.00
2020-01-03 - 2020-03-30 105.00
2020-01-03 - 2020-03-22 48.00
2020-01-03 - 2020-03-22 73.00
2020-01-03 - 2020-03-31 113.00
2020-01-03 - 2019-11-09 199.00
2020-01-02 - 2020-03-20 269.00
2020-03-27 - 2020-10-25 89.00

Informacje o lotach Kraków - Lamezia Terme.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Lamezia Terme (SUF).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2020-04-02 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-02 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-02 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-02 09:45 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do

Lamezia Terme

2020-04-12 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-12 12:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-12 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-12 11:20 Kraków (KRK)
Cena 248 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2020-04-05 11:45 Kraków (KRK)
2020-04-05 01:55 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-05 11:45 Kraków (KRK)
2020-04-05 13:55 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do

Lamezia Terme

2020-04-12 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-12 12:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-12 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-12 11:20 Kraków (KRK)
Cena 263 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2020-04-02 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-02 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-02 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-02 09:45 Lamezia Terme (SUF)

Podróż do

Lamezia Terme

2020-04-09 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-09 13:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-09 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-09 12:20 Kraków (KRK)
Cena 314 zł
Lot 4

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 10:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Cena 292 zł
Lot 5

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-12 11:45 Kraków (KRK)
2020-04-12 14:55 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-12 11:45 Kraków (KRK)
2020-04-12 13:55 Lamezia Terme (SUF)
Cena 302 zł
Lot 6

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 10:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Cena 303 zł
Lot 7

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-15 18:20 Kraków (KRK)
2020-04-16 10:05 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 14h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2020-04-15 18:20 Kraków (KRK)
2020-04-15 20:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR5092
2020-04-16 07:20 Mediolan (BGY)
2020-04-16 09:05 Lamezia Terme (SUF)
Cena 304 zł
Lot 8

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-12 11:45 Kraków (KRK)
2020-04-12 14:55 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-12 11:45 Kraków (KRK)
2020-04-12 13:55 Lamezia Terme (SUF)
Cena 313 zł
Lot 9

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-15 18:20 Kraków (KRK)
2020-04-16 10:05 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 14h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2020-04-15 18:20 Kraków (KRK)
2020-04-15 20:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR5092
2020-04-16 07:20 Mediolan (BGY)
2020-04-16 09:05 Lamezia Terme (SUF)
Cena 315 zł
Lot 10

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-05 09:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-05 11:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-11 21:25 Kraków (KRK)
2020-04-12 14:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 16h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2020-04-11 21:25 Kraków (KRK)
2020-04-11 23:10 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR5092
2020-04-12 11:40 Mediolan (BGY)
2020-04-12 13:25 Lamezia Terme (SUF)
Cena 356 zł
Lot 11

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5144
2020-04-02 10:10 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-02 12:20 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-11 21:25 Kraków (KRK)
2020-04-12 14:25 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 16h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6877
2020-04-11 21:25 Kraków (KRK)
2020-04-11 23:10 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR5092
2020-04-12 11:40 Mediolan (BGY)
2020-04-12 13:25 Lamezia Terme (SUF)
Cena 367 zł
Lot 12

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-03 04:35 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-04 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 23h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5040
2020-04-03 16:35 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-03 18:10 Wenecja (TSF)
Ryanair
FR3038
2020-04-04 14:50 Wenecja (TSF)
2020-04-04 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 10:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Cena 368 zł
Lot 13

Podróż z

Lamezia Terme

2020-04-01 09:30 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-01 10:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 12h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5093
2020-04-01 09:30 Lamezia Terme (SUF)
2020-04-01 11:10 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2020-04-01 20:30 Mediolan (BGY)
2020-04-01 22:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 10:45 Lamezia Terme (SUF)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5145
2020-04-09 07:35 Kraków (KRK)
2020-04-09 09:45 Lamezia Terme (SUF)
Cena 378 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini