Loty z Kraków do Leeds od 82.00zł

Listopad 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
202
29
148
30
118

Listopad 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
212
29
137
30
150
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Port lotniczy Less Bradford nosi nazwę od dwóch miejscowości pomiędzy którymi jest położony. Bezpośrednie loty z Krakowa do Leeds liniami Ryanair w sezonie wiosna – lato 2017 dostępne są cztery razy w tygodniu we wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Wylot z Krakowa we wtorki , soboty i niedziele o godz 18:10, lądowanie w Leeds o godz 19:45, natomiast loty w czwartki o godzinie 10:35 – 10:10. Loty relacji Leeds-Kraków także cztery razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty, niedziele). Rezerwacja tanich lotów 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie pod numerami infolinii.


Wszystkie loty do Leeds

Warszawa Leeds od 2022-11-15 do 2023-03-26 Ryanair 98.00 zł
Wrocław Leeds od 2022-11-15 do 2023-03-26 Ryanair 68.00 zł
Gdańsk Leeds od 2022-11-15 do 2023-03-26 Ryanair 68.00 zł
Kraków Leeds od 2022-11-15 do 2023-03-26 Ryanair 82.00 zł
Poznań Leeds od 2022-11-15 do 2023-03-28 Ryanair 78.00 zł
Gdańsk Leeds od 2022-11-14 do 2023-03-31 Wizz Air 91.00 zł
Kraków Leeds od 2022-11-14 do 2023-03-23 Wizz Air 129.00 zł
Katowice Leeds od 2022-11-14 do 2023-03-30 Wizz Air 114.00 zł
Wrocław Leeds od 2022-11-14 do 2023-03-31 Wizz Air 91.00 zł
Warszawa Leeds od 2022-11-14 do 2023-03-31 Wizz Air 199.00 zł

Tanie loty z Kraków do Wielka Brytania

2022-11-25 - 2023-04-07 109.00
2022-11-15 - 2023-03-28 123.00
2022-11-15 - 2023-03-26 98.00
2022-11-15 - 2023-03-26 114.00
2022-11-14 - 2023-03-26 199.00
2022-11-15 - 2023-03-26 98.00
2022-11-14 - 2023-03-27 559.00
2022-11-14 - 2023-03-27 99.00
2022-11-14 - 2023-03-26 195.00
2022-11-14 - 2023-03-26 225.00
2022-11-14 - 2023-03-26 215.00
2022-11-14 - 2023-03-26 205.00
2022-11-14 - 2023-03-26 195.00
2022-11-15 - 2023-03-26 82.00
2022-11-15 - 2023-03-28 89.00
2022-11-15 - 2023-03-27 139.00
2022-11-15 - 2023-03-26 114.00
2022-11-15 - 2023-03-26 139.00
2022-11-14 - 2023-03-28 129.00
2022-11-15 - 2023-03-27 101.00
2022-11-14 - 2023-03-23 129.00

Informacje o lotach Kraków - Leeds.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-11-26 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Leeds (LBA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 11:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 11:25 Leeds (LBA)

Podróż do

Leeds

2023-02-27 08:10 Leeds (LBA)
2023-02-27 12:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65014
2023-02-27 08:10 Leeds (LBA)
2023-02-27 11:35 Kraków (KRK)
Cena 283 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 11:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 11:25 Leeds (LBA)

Podróż do

Leeds

2023-02-28 15:40 Leeds (LBA)
2023-02-28 20:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-28 15:40 Leeds (LBA)
2023-02-28 19:05 Kraków (KRK)
Cena 302 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 11:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 11:25 Leeds (LBA)

Podróż do

Leeds

2023-03-01 06:00 Leeds (LBA)
2023-03-01 10:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-03-01 06:00 Leeds (LBA)
2023-03-01 09:25 Kraków (KRK)
Cena 373 zł
Lot 4

Podróż z

Leeds

2023-02-21 03:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 07:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-21 15:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 19:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 08:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65013
2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 07:25 Leeds (LBA)
Cena 320 zł
Lot 5

Podróż z

Leeds

2023-02-21 03:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 07:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-21 15:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 19:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 12:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 11:25 Leeds (LBA)
Cena 325 zł
Lot 6

Podróż z

Leeds

2023-02-22 06:00 Leeds (LBA)
2023-02-22 09:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-22 06:00 Leeds (LBA)
2023-02-22 09:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 08:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65013
2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 07:25 Leeds (LBA)
Cena 348 zł
Lot 7

Podróż z

Leeds

2023-02-22 06:00 Leeds (LBA)
2023-02-22 09:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-22 06:00 Leeds (LBA)
2023-02-22 09:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 12:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 11:25 Leeds (LBA)
Cena 352 zł
Lot 8

Podróż z

Leeds

2023-02-20 08:10 Leeds (LBA)
2023-02-20 11:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65014
2023-02-20 08:10 Leeds (LBA)
2023-02-20 11:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 08:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65013
2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 07:25 Leeds (LBA)
Cena 364 zł
Lot 9

Podróż z

Leeds

2023-02-21 03:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 07:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-21 15:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 19:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 12:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-02-22 09:50 Kraków (KRK)
2023-02-22 11:25 Leeds (LBA)
Cena 369 zł
Lot 10

Podróż z

Leeds

2023-02-20 08:10 Leeds (LBA)
2023-02-20 11:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65014
2023-02-20 08:10 Leeds (LBA)
2023-02-20 11:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 12:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 11:25 Leeds (LBA)
Cena 384 zł
Lot 11

Podróż z

Leeds

2023-02-18 05:25 Leeds (LBA)
2023-02-18 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-18 17:25 Leeds (LBA)
2023-02-18 20:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 08:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65013
2023-02-24 05:50 Kraków (KRK)
2023-02-24 07:25 Leeds (LBA)
Cena 386 zł
Lot 12

Podróż z

Leeds

2023-02-18 05:25 Leeds (LBA)
2023-02-18 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-18 17:25 Leeds (LBA)
2023-02-18 20:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 12:25 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-03-01 09:50 Kraków (KRK)
2023-03-01 11:25 Leeds (LBA)
Cena 391 zł
Lot 13

Podróż z

Leeds

2023-02-21 03:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 07:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2332
2023-02-21 15:40 Leeds (LBA)
2023-02-21 19:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2023-02-28 19:30 Kraków (KRK)
2023-02-28 22:05 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2333
2023-02-28 19:30 Kraków (KRK)
2023-02-28 21:05 Leeds (LBA)
Cena 423 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

5 opini
  • Latam od czasu do czasu na tej trasie. Zauważyłam że ceny są duzo wyższe w okolicach świąt i wakacji, więc kupuje bilety poza sezonem unikając w ten sposób zbyt drogich biletów.

    Latam od czasu do czasu na tej trasie. Zauważyłam że ceny są duzo wyższe w okolicach świąt i wakacji, więc kupuje bilety poza sezonem unikając w ten sposób zbyt drogich biletów.
  • No ale właśnie najwięcej ludzi lata w tym okresie -wakacyjnym i świątecznym więc linie celowo dają wtedy największe ceny, choć i na te daty jak się chce to można upolować fajne ceny ale rzeczywiście dużo wcześniej

    No ale właśnie najwięcej ludzi lata w tym okresie -wakacyjnym i świątecznym więc linie celowo dają wtedy największe ceny, choć i na te daty jak się chce to można upolować fajne ceny ale rzeczywiście dużo wcześniej
  • Niby logiczne ale jednak troche żal, właśnie na wakacje ludzie chcieli by wyhaczyć dobre ceny a tu nie koniecznie się da

    Niby logiczne ale jednak troche żal, właśnie na wakacje ludzie chcieli by wyhaczyć dobre ceny a tu nie koniecznie się da
  • Wiadomo że każdy chce zarobić jak najwięcej linie też, a wakacje /święta to najlepszy okres dla nich więc korzystają

    Wiadomo że każdy chce zarobić jak najwięcej linie też, a wakacje /święta to najlepszy okres dla nich więc korzystają
  • Ale fajnie by było jak by właśnie w ten czas bilety były jak najtańsze, wiadomo że każdy liczy na największe promocję właśnie wtedy

    Ale fajnie by było jak by właśnie w ten czas bilety były jak najtańsze, wiadomo że każdy liczy na największe promocję właśnie wtedy