Loty z Kraków do Liverpool od 139.00zł

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
234
12
13
130
14
15
166
16
82
17
18
107
19
20
113
21
22
82
23
82
24
25
26
27
194
28
29
326
30
275
31

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
549
12
13
646
14
15
646
16
549
17
18
646
19
20
704
21
22
918
23
918
24
25
26
27
593
28
29
550
30
497
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie połączenia z krakowskiego lotniska Balice na angielski port lotniczy Liverpool oferują m.in. linie Ryanair. Port ten obsługuje gównie tanie linie lotnicze oraz ruch czarterowy, oddalone jest od centrum miasta o 12 km. W okresie wiosna – lato 2017 linie Ryanair oferują loty trzy razy w tygodniu; poniedziałki, środy i piątki. Wyloty z Krakowa o godz 18:00, lądowanie w Liverpoolu o godz 19:45. Loty powrotne relacji Liverpool-Kraków także 3 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) o godz 07:00 – 10:35. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach 7 dni w tygodniu telefonicznie pod numerami infolinii lub online.


Wszystkie loty do Liverpool

Warszawa Liverpool od 2019-11-10 do 2020-04-04 Ryanair 79.00 zł
Lublin Liverpool od 2014-06-01 do 2014-06-03 Ryanair 89.00 zł
Lublin Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-27 Wizz Air 769.00 zł
Kraków Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-30 EasyJet 205.00 zł
Kraków Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-31 Ryanair 139.00 zł
Łódź Liverpool od 2014-06-05 do 2014-06-07 Ryanair 129.00 zł
Poznań Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-25 Ryanair 65.00 zł
Szczecin Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-25 Ryanair 48.00 zł
Gdańsk Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 96.00 zł
Katowice Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 126.00 zł
Warszawa Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-30 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Liverpool od 2019-11-05 do 2020-03-22 Ryanair 65.00 zł

Tanie loty z Kraków do Wielka Brytania

2019-11-15 - 2020-04-01 97.00
2019-11-05 - 2020-03-22 119.00
2019-11-05 - 2020-03-25 89.00
2019-11-05 - 2020-03-30 82.00
2019-11-05 - 2020-03-30 199.00
2019-11-05 - 2020-03-30 82.00
2019-11-05 - 2020-03-29 126.00
2019-11-05 - 2020-03-27 99.00
2019-11-05 - 2020-03-30 195.00
2019-11-05 - 2020-03-30 225.00
2019-11-05 - 2020-03-30 215.00
2019-11-05 - 2020-03-30 205.00
2019-11-05 - 2020-03-30 195.00
2019-11-05 - 2020-03-30 82.00
2019-11-05 - 2020-03-22 89.00
2019-11-05 - 2020-03-31 139.00
2019-11-05 - 2020-03-30 82.00
2019-11-05 - 2020-03-30 139.00
2019-10-02 - 2019-11-02 96.00

Informacje o lotach Kraków - Liverpool.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-09 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Liverpool (LPL).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2020-02-14 06:50 Kraków (KRK)
2020-02-14 05:05 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2724
2020-02-14 06:50 Kraków (KRK)
2020-02-14 08:40 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR4208
2020-02-14 16:10 Kopenhaga (CPH)
2020-02-14 17:05 Liverpool (LPL)

Podróż do

Liverpool

2020-02-17 14:20 Liverpool (LPL)
2020-02-17 23:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4207
2020-02-17 14:20 Liverpool (LPL)
2020-02-17 17:15 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR2725
2020-02-17 20:25 Kopenhaga (CPH)
2020-02-17 22:15 Kraków (KRK)
Cena 279 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2020-02-12 07:30 Kraków (KRK)
2020-02-12 09:40 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 15h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR9716
2020-02-12 07:30 Kraków (KRK)
2020-02-12 09:20 Sztokholm (NYO)
Wizz Air
W61734
2020-02-12 17:20 Sztokholm (NYO)
2020-02-12 18:25 Gdańsk (GDN)
Wizz Air
W61611
2020-02-12 20:10 Gdańsk (GDN)
2020-02-12 21:40 Liverpool (LPL)

Podróż do

Liverpool

2020-02-17 14:20 Liverpool (LPL)
2020-02-17 23:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4207
2020-02-17 14:20 Liverpool (LPL)
2020-02-17 17:15 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR2725
2020-02-17 20:25 Kopenhaga (CPH)
2020-02-17 22:15 Kraków (KRK)
Cena 305 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2020-02-14 10:10 Kraków (KRK)
2020-02-14 12:00 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-14 10:10 Kraków (KRK)
2020-02-14 12:00 Liverpool (LPL)

Podróż do

Liverpool

2020-02-17 14:20 Liverpool (LPL)
2020-02-17 23:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4207
2020-02-17 14:20 Liverpool (LPL)
2020-02-17 17:15 Kopenhaga (CPH)
Ryanair
FR2725
2020-02-17 20:25 Kopenhaga (CPH)
2020-02-17 22:15 Kraków (KRK)
Cena 322 zł
Lot 4

Podróż z

Liverpool

2020-02-09 08:25 Liverpool (LPL)
2020-02-10 04:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 19h 15m / 2 przesiadka
Ryanair
FR4043
2020-02-09 20:25 Liverpool (LPL)
2020-02-09 23:55 Warszawa (WMI)
Ryanair
FR7022
2020-02-10 06:55 Warszawa (WMI)
2020-02-10 08:45 Oslo (TRF)
Ryanair
FR8507
2020-02-10 14:40 Oslo (TRF)
2020-02-10 16:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 14:30 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 13:30 Liverpool (LPL)
Cena 366 zł
Lot 5

Podróż z

Liverpool

2020-02-09 08:25 Liverpool (LPL)
2020-02-10 04:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 19h 15m / 2 przesiadka
Ryanair
FR4043
2020-02-09 20:25 Liverpool (LPL)
2020-02-09 23:55 Warszawa (WMI)
Ryanair
FR7022
2020-02-10 06:55 Warszawa (WMI)
2020-02-10 08:45 Oslo (TRF)
Ryanair
FR8507
2020-02-10 14:40 Oslo (TRF)
2020-02-10 16:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-16 11:00 Kraków (KRK)
2020-02-16 13:45 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U27252
2020-02-16 11:00 Kraków (KRK)
2020-02-16 12:45 Liverpool (LPL)
Cena 376 zł
Lot 6

Podróż z

Liverpool

2020-02-09 08:25 Liverpool (LPL)
2020-02-10 04:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 19h 15m / 2 przesiadka
Ryanair
FR4043
2020-02-09 20:25 Liverpool (LPL)
2020-02-09 23:55 Warszawa (WMI)
Ryanair
FR7022
2020-02-10 06:55 Warszawa (WMI)
2020-02-10 08:45 Oslo (TRF)
Ryanair
FR8507
2020-02-10 14:40 Oslo (TRF)
2020-02-10 16:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-16 11:20 Kraków (KRK)
2020-02-16 14:10 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-16 11:20 Kraków (KRK)
2020-02-16 13:10 Liverpool (LPL)
Cena 381 zł
Lot 7

Podróż z

Liverpool

2020-02-11 06:40 Liverpool (LPL)
2020-02-12 08:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 12h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61312
2020-02-11 18:40 Liverpool (LPL)
2020-02-11 22:10 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3903
2020-02-12 07:30 Warszawa (WAW)
2020-02-12 08:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-18 12:15 Kraków (KRK)
2020-02-18 19:00 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
LOT - Polish Airlines
LO3908
2020-02-18 12:15 Kraków (KRK)
2020-02-18 13:10 Warszawa (WAW)
Wizz Air
W61311
2020-02-18 16:10 Warszawa (WAW)
2020-02-18 18:00 Liverpool (LPL)
Cena 389 zł
Lot 8

Podróż z

Liverpool

2020-02-10 07:00 Liverpool (LPL)
2020-02-11 05:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 21h 0m / 2 przesiadka
OE
OE115
2020-02-10 19:00 Liverpool (LPL)
2020-02-10 22:20 Wiedeń (VIE)
OE
OE148
2020-02-11 11:20 Wiedeń (VIE)
2020-02-11 13:10 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W65076
2020-02-11 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-11 17:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 14:30 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 13:30 Liverpool (LPL)
Cena 386 zł
Lot 9

Podróż z

Liverpool

2020-02-12 10:10 Liverpool (LPL)
2020-02-13 02:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 14h 55m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61612
2020-02-12 22:10 Liverpool (LPL)
2020-02-13 01:25 Gdańsk (GDN)
Wizz Air
W61731
2020-02-13 06:15 Gdańsk (GDN)
2020-02-13 07:30 Sztokholm (NYO)
Ryanair
FR9715
2020-02-13 12:15 Sztokholm (NYO)
2020-02-13 14:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 14:30 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 13:30 Liverpool (LPL)
Cena 396 zł
Lot 10

Podróż z

Liverpool

2020-02-12 10:10 Liverpool (LPL)
2020-02-13 04:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 16h 50m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61612
2020-02-12 22:10 Liverpool (LPL)
2020-02-13 01:25 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR8510
2020-02-13 09:45 Gdańsk (GDN)
2020-02-13 11:20 Oslo (TRF)
Ryanair
FR8507
2020-02-13 14:00 Oslo (TRF)
2020-02-13 16:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 14:30 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 13:30 Liverpool (LPL)
Cena 395 zł
Lot 11

Podróż z

Liverpool

2020-02-11 09:30 Liverpool (LPL)
2020-02-12 06:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 20h 25m / 2 przesiadka
Wizz Air
W63312
2020-02-11 21:30 Liverpool (LPL)
2020-02-12 02:30 Kluż-Napoka (CLJ)
Wizz Air
W63361
2020-02-12 07:25 Kluż-Napoka (CLJ)
2020-02-12 08:45 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR4926
2020-02-12 17:20 Dortmund (DTM)
2020-02-12 18:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 14:30 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 13:30 Liverpool (LPL)
Cena 399 zł
Lot 12

Podróż z

Liverpool

2020-02-10 07:00 Liverpool (LPL)
2020-02-11 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 20h 25m / 2 przesiadka
OE
OE115
2020-02-10 19:00 Liverpool (LPL)
2020-02-10 22:20 Wiedeń (VIE)
OE
OE318
2020-02-11 07:25 Wiedeń (VIE)
2020-02-11 08:45 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2020-02-11 14:35 Mediolan (BGY)
2020-02-11 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 14:30 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9647
2020-02-17 11:40 Kraków (KRK)
2020-02-17 13:30 Liverpool (LPL)
Cena 401 zł
Lot 13

Podróż z

Liverpool

2020-02-12 10:10 Liverpool (LPL)
2020-02-13 04:00 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 16h 50m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61612
2020-02-12 22:10 Liverpool (LPL)
2020-02-13 01:25 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR8510
2020-02-13 09:45 Gdańsk (GDN)
2020-02-13 11:20 Oslo (TRF)
Ryanair
FR8507
2020-02-13 14:00 Oslo (TRF)
2020-02-13 16:00 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-02-16 11:00 Kraków (KRK)
2020-02-16 13:45 Liverpool (LPL)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
EasyJet
U27252
2020-02-16 11:00 Kraków (KRK)
2020-02-16 12:45 Liverpool (LPL)
Cena 406 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

4 opini
  • Ponoć Ryanair przydziela automatycznie miejsca w samolocie, zobaczymy czy to cos pomoże czy dalej ludzie będa sie pchać jak hołota

    Ponoć Ryanair przydziela automatycznie miejsca w samolocie, zobaczymy czy to cos pomoże czy dalej ludzie będa sie pchać jak hołota
  • Dla mnie Liverpool to jedno z fajniejszych miast w Europie, jak się znajdzie bilet w dobrej cenie to warto go odwiedzić

    Dla mnie Liverpool to jedno z fajniejszych miast w Europie, jak się znajdzie bilet w dobrej cenie to warto go odwiedzić
  • Ja znam kilka lepszych miejsc ale Liverpool jest rzeczywiście w czołówce, lubie tam wracać.

    Ja znam kilka lepszych miejsc ale Liverpool jest rzeczywiście w czołówce, lubie tam wracać.
  • Miasto super, ludzie wyluzowani, nie leże tam i nie odpoczywam tylko ciężko pracuje ale przynajmniej wiem za ile i po co, do Polski przylatuje z przyjemnością, tęsknie i wiem że tu wrócę, a tam jestem na chwile ale póki co nie mam wyboru i latam Ryanairem

    Miasto super, ludzie wyluzowani, nie leże tam i nie odpoczywam tylko ciężko pracuje ale przynajmniej wiem za ile i po co, do Polski przylatuje z przyjemnością, tęsknie i wiem że tu wrócę, a tam jestem na chwile ale póki co nie mam wyboru i latam Ryanairem