Loty z Kraków do Nottingham od 82.00zł

Październik 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
1116
17
18
316
19
20
21
767
22
23
384
24
25
166
26
27
28
29
916
30
31
239

Październik 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
990
17
18
829
19
20
21
990
22
23
829
24
25
26
27
28
29
1230
30
31
123
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Loty z Krakowa do East Midlands linie Ryanair oferują w sezonie wiosna – lato 2017 trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki). Loty realizowane są na lotnisko East Midlands położone w miejscowości Castle, obsługuje ono położone w okolicy Nottingham, Derby i Leicester. Port ten obsługuje głównie tanie linie lotnicze. Wylot z Krakowa w poniedziałki w godz 21:20 – 22:55, w środy i piątki o 07:10, lądowanie w East Midlands o godz 08:45. Loty powrotne także 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki. Zarezerwuj tani lot z Krakowa do Nottingham online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Nottingham

Warszawa Nottingham od 2019-10-04 do 2020-03-30 Ryanair 56.00 zł
Poznań Nottingham od 2013-10-18 do 2014-03-31 Ryanair 129.00 zł
Kraków Nottingham od 2019-10-01 do 2020-03-30 Ryanair 82.00 zł
Łódź Nottingham od 2019-10-03 do 2020-03-30 Ryanair 64.00 zł
Rzeszów Nottingham od 2019-10-03 do 2020-03-26 Ryanair 73.00 zł
Wrocław Nottingham od 2019-10-03 do 2020-03-28 Ryanair 56.00 zł

Tanie loty z Kraków do Wielka Brytania

2019-10-11 - 2020-04-01 97.00
2019-10-01 - 2020-03-22 119.00
2019-10-01 - 2020-03-25 89.00
2019-10-01 - 2020-03-30 82.00
2019-10-01 - 2020-03-30 199.00
2019-10-03 - 2020-03-30 82.00
2019-10-03 - 2020-03-29 126.00
2019-10-03 - 2020-03-27 99.00
2019-10-03 - 2020-03-30 195.00
2019-10-01 - 2020-03-30 225.00
2019-10-03 - 2020-03-30 215.00
2019-10-03 - 2020-03-30 205.00
2019-10-03 - 2020-03-30 195.00
2019-10-03 - 2020-03-30 82.00
2019-10-01 - 2020-03-22 89.00
2019-10-03 - 2020-03-31 139.00
2019-10-01 - 2020-03-30 82.00
2019-10-01 - 2020-03-30 139.00
2019-10-02 - 2019-11-02 96.00

Informacje o lotach Kraków - Nottingham.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-10-14 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Nottingham (EMA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2019-12-12 03:35 Kraków (KRK)
2019-12-12 05:15 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-12 15:35 Kraków (KRK)
2019-12-12 17:15 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2019-12-26 18:40 Nottingham (EMA)
2019-12-26 23:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-26 18:40 Nottingham (EMA)
2019-12-26 22:10 Kraków (KRK)
Cena 401 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2019-12-14 01:30 Kraków (KRK)
2019-12-14 03:10 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-14 13:30 Kraków (KRK)
2019-12-14 15:10 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2019-12-26 18:40 Nottingham (EMA)
2019-12-26 23:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-26 18:40 Nottingham (EMA)
2019-12-26 22:10 Kraków (KRK)
Cena 401 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2019-12-19 03:35 Kraków (KRK)
2019-12-19 05:15 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-19 15:35 Kraków (KRK)
2019-12-19 17:15 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2019-12-26 18:40 Nottingham (EMA)
2019-12-26 23:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-26 18:40 Nottingham (EMA)
2019-12-26 22:10 Kraków (KRK)
Cena 427 zł
Lot 4

Podróż z

Nottingham

2019-12-12 05:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 09:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-12 17:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 21:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-19 15:35 Kraków (KRK)
2019-12-19 18:15 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-19 15:35 Kraków (KRK)
2019-12-19 17:15 Nottingham (EMA)
Cena 301 zł
Lot 5

Podróż z

Nottingham

2019-12-14 02:00 Nottingham (EMA)
2019-12-15 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 25h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1702
2019-12-14 14:00 Nottingham (EMA)
2019-12-14 17:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-12-15 14:35 Mediolan (BGY)
2019-12-15 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-19 15:35 Kraków (KRK)
2019-12-19 18:15 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-19 15:35 Kraków (KRK)
2019-12-19 17:15 Nottingham (EMA)
Cena 320 zł
Lot 6

Podróż z

Nottingham

2019-12-12 05:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 09:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-12 17:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 21:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-23 11:55 Kraków (KRK)
2019-12-23 14:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR401
2019-12-23 11:55 Kraków (KRK)
2019-12-23 13:35 Nottingham (EMA)
Cena 330 zł
Lot 7

Podróż z

Nottingham

2019-12-12 05:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 09:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-12 17:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 21:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-12-24 09:25 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-12-24 08:25 Nottingham (EMA)
Cena 330 zł
Lot 8

Podróż z

Nottingham

2019-12-12 05:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 09:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-12 17:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 21:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-21 13:30 Kraków (KRK)
2019-12-21 16:10 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-21 13:30 Kraków (KRK)
2019-12-21 15:10 Nottingham (EMA)
Cena 349 zł
Lot 9

Podróż z

Nottingham

2019-12-14 02:00 Nottingham (EMA)
2019-12-15 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 25h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1702
2019-12-14 14:00 Nottingham (EMA)
2019-12-14 17:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-12-15 14:35 Mediolan (BGY)
2019-12-15 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-23 11:55 Kraków (KRK)
2019-12-23 14:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR401
2019-12-23 11:55 Kraków (KRK)
2019-12-23 13:35 Nottingham (EMA)
Cena 348 zł
Lot 10

Podróż z

Nottingham

2019-12-14 02:00 Nottingham (EMA)
2019-12-15 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 25h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1702
2019-12-14 14:00 Nottingham (EMA)
2019-12-14 17:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-12-15 14:35 Mediolan (BGY)
2019-12-15 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-12-24 09:25 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-24 06:45 Kraków (KRK)
2019-12-24 08:25 Nottingham (EMA)
Cena 348 zł
Lot 11

Podróż z

Nottingham

2019-12-12 05:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 09:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-12 17:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 21:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-26 16:35 Kraków (KRK)
2019-12-26 19:15 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-26 16:35 Kraków (KRK)
2019-12-26 18:15 Nottingham (EMA)
Cena 358 zł
Lot 12

Podróż z

Nottingham

2019-12-14 02:00 Nottingham (EMA)
2019-12-15 04:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 25h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1702
2019-12-14 14:00 Nottingham (EMA)
2019-12-14 17:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-12-15 14:35 Mediolan (BGY)
2019-12-15 16:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-21 13:30 Kraków (KRK)
2019-12-21 16:10 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1725
2019-12-21 13:30 Kraków (KRK)
2019-12-21 15:10 Nottingham (EMA)
Cena 368 zł
Lot 13

Podróż z

Nottingham

2019-12-12 05:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 09:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1724
2019-12-12 17:40 Nottingham (EMA)
2019-12-12 21:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-12-20 11:55 Kraków (KRK)
2019-12-20 14:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR401
2019-12-20 11:55 Kraków (KRK)
2019-12-20 13:35 Nottingham (EMA)
Cena 373 zł

Komentarze i oceny

4.93 / 5

29 opini
  • Połączenia na razie mnie nie zawiodło , zawsze punktualnie i sprawnie, polecam

    Połączenia na razie mnie nie zawiodło , zawsze punktualnie i sprawnie, polecam
  • To chyba sporadyczne sytuacje gdzie samolot ma opóźniony lot. Jeśli nie ma śnieżyc, dużych wiatrów czy burz to większość lotów jest udana. Niestety nie możemy wpłynąć na czynniki atmosferyczne. Uważam że tanie linie maja najtańsze loty i bezpośrednie nco daje im dużą przewagę odkąd weszły na rynek.

    To chyba sporadyczne sytuacje gdzie samolot ma opóźniony lot. Jeśli nie ma śnieżyc, dużych wiatrów czy burz to większość lotów jest udana. Niestety nie możemy wpłynąć na czynniki atmosferyczne. Uważam że tanie linie maja najtańsze loty i bezpośrednie nco daje im dużą przewagę odkąd weszły na rynek.
  • Na większości kierunkach po prostu nie na wyboru czy lecisz tanimi liniami i troche mniej komfortowo czy liniami regularnymi wygodnie więc po co dyskusje kupuje bilket do danego miasta a nie na dane linie

    Na większości kierunkach po prostu nie na wyboru czy lecisz tanimi liniami i troche mniej komfortowo czy liniami regularnymi wygodnie więc po co dyskusje kupuje bilket do danego miasta a nie na dane linie
  • Może nie najwygodniej ale przynajmniej bezpośrednio i tanio.

    Może nie najwygodniej ale przynajmniej bezpośrednio i tanio.
  • Z przylotem z racji pogody nie było za ciekawie, mam nadzieję ze jak będę wracała do Anglii żadna mgła nie popsuje nam szyków, choć wiadomo nie można nikogo za to winić .

    Z przylotem z racji pogody nie było za ciekawie, mam nadzieję ze jak będę wracała do Anglii żadna mgła nie popsuje nam szyków, choć wiadomo nie można nikogo za to winić .
  • Wiem co to znaczy szykować się do lotu i zastanawiać się - poleci czy nie, na szczęście wyleciałem ale z 3 godzinnym opóźnieniem, nigdy nie ma co się nastawiać na 100 bo rózne rzeczy moga się przytrafić

    Wiem co to znaczy szykować się do lotu i zastanawiać się - poleci czy nie, na szczęście wyleciałem ale z 3 godzinnym opóźnieniem, nigdy nie ma co się nastawiać na 100 bo rózne rzeczy moga się przytrafić