Loty z Kraków do Porto od 146.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
695
20
21
22
489
23
24
25
26
580
27
28
29
597
30
31

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
825
20
21
22
706
23
24
25
26
706
27
28
29
723
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Loty z Krakowa do Porto liniami Ryanair. W sezonie letnim połączenia od 27 marca 2017 z Krakowa dwa razy w tygodniu w poniedziałki w godz 12:15 – 14:50 i piątki o godz 12:00, lądowanie w Porto o godz 14:35. Loty powrotne z Porto (OPO) dwa razy w tygodniu w poniedziałki w godz 07:15 – 11:50 oraz piątki o godz 07:00, planowane lądowanie w krakowskich Balicach o godz 11:35. Promocyjne loty do Portugalii (Porto) online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Porto

Warszawa Porto od 2019-07-02 do 2019-10-20 Wizz Air 156.00 zł
Kraków Porto od 2019-07-02 do 2019-10-30 Ryanair 146.00 zł
Warszawa Porto od 2019-07-02 do 2019-10-30 Ryanair 179.00 zł
Wrocław Porto od 2019-07-04 do 2019-10-28 Wizz Air 146.00 zł
Katowice Porto od 2019-07-02 do 2019-10-28 Wizz Air 226.00 zł

Tanie loty z Kraków do Portugalia

2019-07-02 - 2019-10-30 146.00
2019-07-02 - 2019-10-27 218.00

Informacje o lotach Kraków - Porto.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-17 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Porto (OPO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 03:40 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6729
2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 11:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1386
2019-09-19 14:15 Bruksela (CRL)
2019-09-19 15:40 Porto (OPO)

Podróż do

Porto

2019-09-24 07:30 Porto (OPO)
2019-09-25 00:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 15h 25m / 2 przesiadka
Ryanair
FR4584
2019-09-24 07:30 Porto (OPO)
2019-09-24 10:20 Barcelona (BCN)
Ryanair
FR9111
2019-09-24 12:20 Barcelona (BCN)
2019-09-24 14:05 Turyn (TRN)
Wizz Air
W65064
2019-09-24 22:00 Turyn (TRN)
2019-09-24 23:55 Kraków (KRK)
Cena 418 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 03:40 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6729
2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 11:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1386
2019-09-19 14:15 Bruksela (CRL)
2019-09-19 15:40 Porto (OPO)

Podróż do

Porto

2019-09-26 15:35 Porto (OPO)
2019-09-27 02:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 8h 40m / 1 przesiadka
W9
W98114
2019-09-26 15:35 Porto (OPO)
2019-09-26 17:40 Londyn (LTN)
Wizz Air
W65004
2019-09-26 21:50 Londyn (LTN)
2019-09-27 01:15 Kraków (KRK)
Cena 448 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 03:40 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6729
2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 11:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1386
2019-09-19 14:15 Bruksela (CRL)
2019-09-19 15:40 Porto (OPO)

Podróż do

Porto

2019-09-21 10:25 Porto (OPO)
2019-09-21 21:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 9h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1387
2019-09-21 10:25 Porto (OPO)
2019-09-21 13:50 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6728
2019-09-21 18:25 Bruksela (CRL)
2019-09-21 20:25 Kraków (KRK)
Cena 463 zł
Lot 4

Podróż z

Porto

2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 06:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 9h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4703
2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 10:55 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-09-18 16:15 Mediolan (BGY)
2019-09-18 18:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 16:40 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6729
2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 11:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1386
2019-09-19 14:15 Bruksela (CRL)
2019-09-19 15:40 Porto (OPO)
Cena 489 zł
Lot 5

Podróż z

Porto

2019-09-12 09:25 Porto (OPO)
2019-09-13 03:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 17h 0m / 2 przesiadka
Ryanair
FR5485
2019-09-12 21:25 Porto (OPO)
2019-09-12 23:40 Madryt (MAD)
Ryanair
FR5462
2019-09-13 08:10 Madryt (MAD)
2019-09-13 10:30 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6728
2019-09-13 13:25 Bruksela (CRL)
2019-09-13 15:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 16:40 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6729
2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 11:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1386
2019-09-19 14:15 Bruksela (CRL)
2019-09-19 15:40 Porto (OPO)
Cena 490 zł
Lot 6

Podróż z

Porto

2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 05:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8344
2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 10:00 Londyn (STN)
Ryanair
FR2434
2019-09-19 13:45 Londyn (STN)
2019-09-19 17:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-24 07:00 Kraków (KRK)
2019-09-24 22:40 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 15h 40m / 3 przesiadka
Ryanair
FR2696
2019-09-24 07:00 Kraków (KRK)
2019-09-24 08:20 Berlin (TXL)
Ryanair
FR278
2019-09-24 10:50 Berlin (TXL)
2019-09-24 13:25 Palma de Mallorca (PMI)
V7
V73970
2019-09-24 17:55 Palma de Mallorca (PMI)
2019-09-24 19:15 Tuluza (TLS)
Ryanair
FR1988
2019-09-24 21:00 Tuluza (TLS)
2019-09-24 21:40 Porto (OPO)
Cena 489 zł
Lot 7

Podróż z

Porto

2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 06:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 9h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4703
2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 10:55 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-09-18 16:15 Mediolan (BGY)
2019-09-18 18:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-26 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-26 15:45 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65001
2019-09-26 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-26 09:00 Londyn (LTN)
W9
W98113
2019-09-26 12:25 Londyn (LTN)
2019-09-26 14:45 Porto (OPO)
Cena 508 zł
Lot 8

Podróż z

Porto

2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 06:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 9h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4703
2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 10:55 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-09-18 16:15 Mediolan (BGY)
2019-09-18 18:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-24 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-24 17:00 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65001
2019-09-24 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-24 09:00 Londyn (LTN)
W9
W98113
2019-09-24 13:45 Londyn (LTN)
2019-09-24 16:00 Porto (OPO)
Cena 509 zł
Lot 9

Podróż z

Porto

2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 05:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8344
2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 10:00 Londyn (STN)
Ryanair
FR2434
2019-09-19 13:45 Londyn (STN)
2019-09-19 17:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-24 07:00 Kraków (KRK)
2019-09-24 22:00 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 15h 0m / 3 przesiadka
Ryanair
FR2696
2019-09-24 07:00 Kraków (KRK)
2019-09-24 08:20 Berlin (TXL)
Ryanair
FR278
2019-09-24 10:50 Berlin (TXL)
2019-09-24 13:25 Palma de Mallorca (PMI)
Ryanair
FR2054
2019-09-24 15:15 Palma de Mallorca (PMI)
2019-09-24 16:50 Madryt (MAD)
Ryanair
FR5484
2019-09-24 20:40 Madryt (MAD)
2019-09-24 21:00 Porto (OPO)
Cena 507 zł
Lot 10

Podróż z

Porto

2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 06:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 9h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4703
2019-09-18 07:25 Porto (OPO)
2019-09-18 10:55 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2019-09-18 16:15 Mediolan (BGY)
2019-09-18 18:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-24 07:55 Kraków (KRK)
2019-09-24 21:45 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 13h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2433
2019-09-24 07:55 Kraków (KRK)
2019-09-24 09:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR8347
2019-09-24 18:20 Londyn (STN)
2019-09-24 20:45 Porto (OPO)
Cena 515 zł
Lot 11

Podróż z

Porto

2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 05:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8344
2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 10:00 Londyn (STN)
Ryanair
FR2434
2019-09-19 13:45 Londyn (STN)
2019-09-19 17:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-26 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-26 15:45 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65001
2019-09-26 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-26 09:00 Londyn (LTN)
W9
W98113
2019-09-26 12:25 Londyn (LTN)
2019-09-26 14:45 Porto (OPO)
Cena 520 zł
Lot 12

Podróż z

Porto

2019-09-17 07:30 Porto (OPO)
2019-09-17 11:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 15h 25m / 2 przesiadka
Ryanair
FR4584
2019-09-17 07:30 Porto (OPO)
2019-09-17 10:20 Barcelona (BCN)
Ryanair
FR9111
2019-09-17 12:20 Barcelona (BCN)
2019-09-17 14:05 Turyn (TRN)
Wizz Air
W65064
2019-09-17 22:00 Turyn (TRN)
2019-09-17 23:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 16:40 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 6h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6729
2019-09-19 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-19 11:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1386
2019-09-19 14:15 Bruksela (CRL)
2019-09-19 15:40 Porto (OPO)
Cena 516 zł
Lot 13

Podróż z

Porto

2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 05:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8344
2019-09-19 07:35 Porto (OPO)
2019-09-19 10:00 Londyn (STN)
Ryanair
FR2434
2019-09-19 13:45 Londyn (STN)
2019-09-19 17:10 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-09-24 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-24 17:00 Porto (OPO)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Wizz Air
W65001
2019-09-24 07:25 Kraków (KRK)
2019-09-24 09:00 Londyn (LTN)
W9
W98113
2019-09-24 13:45 Londyn (LTN)
2019-09-24 16:00 Porto (OPO)
Cena 520 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

1 opini
  • Super że na Ryanairze weszło to połączenie, jeszcze chwile na loty trzeba poczekać ale bilety już w sprzedaży więc można taniej kupić a to połączenie moim zdaniem to super pomysł

    Super że na Ryanairze weszło to połączenie, jeszcze chwile na loty trzeba poczekać ale bilety już w sprzedaży więc można taniej kupić a to połączenie moim zdaniem to super pomysł