Loty z Kraków do Rzym od 105.00zł

Sierpień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
466
26
386
27
28
336
29
386
30
426
31
691

Sierpień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
596
26
286
27
28
156
29
266
30
206
31
163
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne loty do Rzymu. Tanie linie Ryanair proponują w sezonie wiosna – lato 2017 bezpośrednie loty z Krakowa do Rzymu, na lotnisko cywilno-wojskowe noszące nazwę Rome Ciampino Airport (CIA), położone około 15km od centrum Rzymu. Loty startują z Krakowa pięć razy w tygodniu. Wyloty z Krakowa w poniedziałki, środy, piątki i niedziele o godz 15:55, lądowanie w Rzymie o godz 17:55, loty w soboty o godz 14:00-16:00. Połączenia powrotne z Rzymu do Krakowa także 5 razy w tygodniu, poniedziałki, środy, piątki i niedziele w godz 13:25 – 15:30 oraz w soboty w godz 11:30 – 13:35. Rezerwuj tanie bilety lotnicze z Krakowa do Rzymu online lub telefonicznie pod numerami infolinii 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Rzym

Warszawa Rzym od 2019-08-15 do 2019-10-28 Ryanair 99.00 zł
Kraków Rzym od 2019-08-15 do 2019-10-27 Ryanair 105.00 zł
Poznań Rzym od 2019-08-15 do 2019-10-27 Ryanair 96.00 zł
Gdańsk Rzym od 2019-08-15 do 2019-10-20 Wizz Air 199.00 zł
Katowice Rzym od 2019-08-15 do 2019-10-28 Wizz Air 96.00 zł
Warszawa Rzym od 2019-08-18 do 2019-10-28 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Rzym od 2019-08-18 do 2019-10-30 Ryanair 64.00 zł
Kraków Rzym od 2019-08-15 do 2019-11-09 Wizz Air 199.00 zł

Tanie loty z Kraków do Włochy

2019-08-18 - 2019-10-27 165.00
2019-08-18 - 2019-10-25 165.00
2019-08-15 - 2019-10-20 209.00
2019-08-15 - 2019-10-28 23.00
2019-08-18 - 2019-10-27 6.00
2019-08-15 - 2019-10-27 129.00
2019-08-18 - 2019-10-28 99.00
2019-08-16 - 2019-10-31 126.00
2019-08-18 - 2019-10-31 126.00
2019-08-18 - 2019-10-31 199.00
2019-08-15 - 2019-10-31 199.00
2019-08-18 - 2019-11-01 56.00
2019-08-19 - 2019-10-24 59.00
2019-08-15 - 2019-10-28 99.00
2019-08-15 - 2019-10-27 6.00
2019-08-15 - 2019-10-27 105.00
2019-08-15 - 2019-10-30 6.00
2019-08-15 - 2019-10-30 23.00
2019-08-15 - 2020-03-31 12.00
2019-08-15 - 2019-11-09 199.00
2019-08-17 - 2019-11-01 76.00

Informacje o lotach Kraków - Rzym.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-08-24 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Rzym (ROM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2019-11-06 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-06 11:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-06 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-06 11:00 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2019-11-09 15:10 Rzym (CIA)
2019-11-09 18:10 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W65062
2019-11-09 15:10 Rzym (FCO)
2019-11-09 17:10 Kraków (KRK)
Cena 169 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2019-11-06 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-06 11:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-06 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-06 11:00 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2019-11-13 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-13 09:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-13 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-13 08:35 Kraków (KRK)
Cena 184 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2019-11-06 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-06 11:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-06 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-06 11:00 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2019-11-14 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-14 14:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-14 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-14 13:55 Kraków (KRK)
Cena 184 zł
Lot 4

Podróż z

Rzym

2019-11-07 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-07 01:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-07 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-07 13:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-12 14:00 Kraków (KRK)
2019-11-12 17:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-12 14:00 Kraków (KRK)
2019-11-12 16:00 Rzym (CIA)
Cena 184 zł
Lot 5

Podróż z

Rzym

2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-12 14:00 Kraków (KRK)
2019-11-12 17:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-12 14:00 Kraków (KRK)
2019-11-12 16:00 Rzym (CIA)
Cena 184 zł
Lot 6

Podróż z

Rzym

2019-11-05 11:30 Rzym (CIA)
2019-11-05 01:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-05 11:30 Rzym (CIA)
2019-11-05 13:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-13 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-13 12:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-13 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-13 11:00 Rzym (CIA)
Cena 184 zł
Lot 7

Podróż z

Rzym

2019-11-05 11:30 Rzym (CIA)
2019-11-05 01:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-05 11:30 Rzym (CIA)
2019-11-05 13:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-12 14:00 Kraków (KRK)
2019-11-12 17:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-12 14:00 Kraków (KRK)
2019-11-12 16:00 Rzym (CIA)
Cena 184 zł
Lot 8

Podróż z

Rzym

2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-13 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-13 12:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-13 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-13 11:00 Rzym (CIA)
Cena 184 zł
Lot 9

Podróż z

Rzym

2019-11-07 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-07 01:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-07 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-07 13:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-13 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-13 12:00 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-13 09:00 Kraków (KRK)
2019-11-13 11:00 Rzym (CIA)
Cena 184 zł
Lot 10

Podróż z

Rzym

2019-11-07 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-07 01:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-07 11:50 Rzym (CIA)
2019-11-07 13:55 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-15 17:35 Kraków (KRK)
2019-11-15 20:35 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-15 17:35 Kraków (KRK)
2019-11-15 19:35 Rzym (CIA)
Cena 193 zł
Lot 11

Podróż z

Rzym

2019-11-05 11:30 Rzym (CIA)
2019-11-05 01:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-05 11:30 Rzym (CIA)
2019-11-05 13:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-15 17:35 Kraków (KRK)
2019-11-15 20:35 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-15 17:35 Kraków (KRK)
2019-11-15 19:35 Rzym (CIA)
Cena 193 zł
Lot 12

Podróż z

Rzym

2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-15 17:35 Kraków (KRK)
2019-11-15 20:35 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-15 17:35 Kraków (KRK)
2019-11-15 19:35 Rzym (CIA)
Cena 193 zł
Lot 13

Podróż z

Rzym

2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9662
2019-11-06 06:30 Rzym (CIA)
2019-11-06 08:35 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2019-11-11 11:15 Kraków (KRK)
2019-11-11 14:15 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9663
2019-11-11 11:15 Kraków (KRK)
2019-11-11 13:15 Rzym (CIA)
Cena 193 zł

Komentarze i oceny

4.75 / 5

4 opini
  • Dobre tanie loty na lotnisko CIA Ciampino proponuje tani przewoźnik Ryanair. Loty sa bezpośrednio, korzystałam, polecam zachwalam. Często latam do Rzymu do mojej mamy ktora tam mieszka i pracuje.

    Dobre tanie loty na lotnisko CIA Ciampino proponuje tani przewoźnik Ryanair. Loty sa bezpośrednio, korzystałam, polecam zachwalam. Często latam do Rzymu do mojej mamy ktora tam mieszka i pracuje.
  • Żałuję że nie mam nikogo za granicą, zawsze to już mieszkanie byłoby za darmo, a w dodatku pewnie i zwiedzanie miałbym zapewnione. Wieczne miasto ma swoja duszę i charakter. Zazdroszczę tym którzy byli. Ciągle nie mam odwagi żeby sie tam wybrać.

    Żałuję że nie mam nikogo za granicą, zawsze to już mieszkanie byłoby za darmo, a w dodatku pewnie i zwiedzanie miałbym zapewnione. Wieczne miasto ma swoja duszę i charakter. Zazdroszczę tym którzy byli. Ciągle nie mam odwagi żeby sie tam wybrać.
  • Ja mam rodzinkę za granicą ale tak jak do nich przylatuje to wynajmuje coś dodatkowo no ale mam małe dzieci no i nie chce nikomu robić problemu, ale plusem jest to że zawsze ktoś wyjedzie na lotnisko, poleci co gdzie zobaczyć , zjeść tak ze to na pewno lepiej

    Ja mam rodzinkę za granicą ale tak jak do nich przylatuje to wynajmuje coś dodatkowo no ale mam małe dzieci no i nie chce nikomu robić problemu, ale plusem jest to że zawsze ktoś wyjedzie na lotnisko, poleci co gdzie zobaczyć , zjeść tak ze to na pewno lepiej
  • W maju odwiedzałam Rzym z wycieczką: Wenecja, Rzym Florencja, niestety wszystko przelotem, mało zwiedzania, mam niedosyt. Tanimi liniami lepiej wybrać się indywidualnie i samemu pozwiedzać wszystko przez kilka dni.

    W maju odwiedzałam Rzym z wycieczką: Wenecja, Rzym Florencja, niestety wszystko przelotem, mało zwiedzania, mam niedosyt. Tanimi liniami lepiej wybrać się indywidualnie i samemu pozwiedzać wszystko przez kilka dni.