Loty z Łódź do Nottingham od 175.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Region East Midlands należy do jednego z dziewięciu w Anglii. Jego stolicą jest Nottingham. Posiada międzynarodowy port lotniczy East Midlands Airport, z usług którego korzystają tanie linie lotnicze Easyjet czy Ryanair. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty z Łodzi do East Midlands odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot w poniedziałek w godzinach 09:55-11:25 i w piątek w godzinach 15:25-16:55. Loty na trasie Londyn-Łódź także w poniedziałki (06:05-09:30) i w piątki (11:35-15:00). Sprzedaż biletów do East Midlands online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Nottingham

Warszawa Nottingham od 2022-08-04 do 2022-10-23 Ryanair 311.00 zł
Poznań Nottingham od 2013-10-18 do 2014-03-31 Ryanair 129.00 zł
Kraków Nottingham od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 108.00 zł
Łódź Nottingham od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 175.00 zł
Rzeszów Nottingham od 2022-08-01 do 2022-10-25 Ryanair 159.00 zł
Wrocław Nottingham od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 118.00 zł

Tanie loty z Łódź do Wielka Brytania

2016-01-03 - 2016-09-01 250.00
2014-06-05 - 2014-06-07 129.00
2022-08-01 - 2022-10-21 175.00
2022-08-01 - 2022-10-20 118.00
2022-08-02 - 2022-10-21 99.00

Informacje o lotach Łódź - Nottingham.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-13 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Łódź (LCJ) - Nottingham (EMA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Łódź

2022-11-11 07:25 Łódź (LCJ)
2022-11-12 10:55 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 16h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1979
2022-11-11 19:25 Łódź (LCJ)
2022-11-11 21:20 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5437
2022-11-12 09:55 Dublin (DUB)
2022-11-12 10:55 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2022-11-18 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-18 20:00 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5438
2022-11-18 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-18 10:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-18 15:20 Dublin (DUB)
2022-11-18 19:00 Łódź (LCJ)
Cena 906 zł
Lot 2

Podróż z

Łódź

2022-11-06 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-06 11:25 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 13h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1979
2022-11-06 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-06 12:25 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5759
2022-11-06 22:25 Dublin (DUB)
2022-11-06 23:25 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2022-11-12 21:30 Nottingham (EMA)
2022-11-13 11:05 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 11h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5758
2022-11-12 21:30 Nottingham (EMA)
2022-11-12 22:35 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-13 06:25 Dublin (DUB)
2022-11-13 10:05 Łódź (LCJ)
Cena 913 zł
Lot 3

Podróż z

Łódź

2022-11-09 10:20 Łódź (LCJ)
2022-11-09 09:00 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 11h 40m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2469
2022-11-09 10:20 Łódź (LCJ)
2022-11-09 11:40 Londyn (STN)
RK
RK225
2022-11-09 15:30 Londyn (STN)
2022-11-09 16:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR536
2022-11-09 20:00 Dublin (DUB)
2022-11-09 21:00 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2022-11-18 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-18 20:00 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5438
2022-11-18 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-18 10:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-18 15:20 Dublin (DUB)
2022-11-18 19:00 Łódź (LCJ)
Cena 968 zł
Lot 4

Podróż z

Nottingham

2022-11-05 09:30 Nottingham (EMA)
2022-11-06 10:05 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 11h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5758
2022-11-05 21:30 Nottingham (EMA)
2022-11-05 22:35 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-06 06:25 Dublin (DUB)
2022-11-06 10:05 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-11 19:25 Łódź (LCJ)
2022-11-12 11:55 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 16h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1979
2022-11-11 19:25 Łódź (LCJ)
2022-11-11 21:20 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5437
2022-11-12 09:55 Dublin (DUB)
2022-11-12 10:55 Nottingham (EMA)
Cena 748 zł
Lot 5

Podróż z

Nottingham

2022-11-05 09:30 Nottingham (EMA)
2022-11-06 10:05 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 11h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5758
2022-11-05 21:30 Nottingham (EMA)
2022-11-05 22:35 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-06 06:25 Dublin (DUB)
2022-11-06 10:05 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-13 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-14 00:25 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 13h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1979
2022-11-13 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-13 12:25 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5759
2022-11-13 22:25 Dublin (DUB)
2022-11-13 23:25 Nottingham (EMA)
Cena 880 zł
Lot 6

Podróż z

Nottingham

2022-11-07 07:20 Nottingham (EMA)
2022-11-07 09:15 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 12h 55m / 2 przesiadka
Ryanair
FR5723
2022-11-07 07:20 Nottingham (EMA)
2022-11-07 10:45 Kraków (KRK)
Ryanair
FR6877
2022-11-07 14:45 Kraków (KRK)
2022-11-07 16:30 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR9890
2022-11-07 19:25 Mediolan (BGY)
2022-11-07 21:15 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-13 10:15 Łódź (LCJ)
2022-11-13 23:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 13h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2469
2022-11-13 10:15 Łódź (LCJ)
2022-11-13 11:35 Londyn (STN)
Ryanair
FR4196
2022-11-13 14:00 Londyn (STN)
2022-11-13 16:50 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR5748
2022-11-13 21:25 Mediolan (BGY)
2022-11-13 22:35 Nottingham (EMA)
Cena 915 zł
Lot 7

Podróż z

Nottingham

2022-11-07 07:20 Nottingham (EMA)
2022-11-07 09:15 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 12h 55m / 2 przesiadka
Ryanair
FR5723
2022-11-07 07:20 Nottingham (EMA)
2022-11-07 10:45 Kraków (KRK)
Ryanair
FR6877
2022-11-07 14:45 Kraków (KRK)
2022-11-07 16:30 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR9890
2022-11-07 19:25 Mediolan (BGY)
2022-11-07 21:15 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-12 09:40 Łódź (LCJ)
2022-11-12 22:05 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 12h 25m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2469
2022-11-12 09:40 Łódź (LCJ)
2022-11-12 11:00 Londyn (STN)
Ryanair
FR2738
2022-11-12 13:00 Londyn (STN)
2022-11-12 15:50 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR5748
2022-11-12 19:55 Mediolan (BGY)
2022-11-12 21:05 Nottingham (EMA)
Cena 916 zł
Lot 8

Podróż z

Nottingham

2022-11-04 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-04 07:00 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5438
2022-11-04 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-04 10:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-04 15:20 Dublin (DUB)
2022-11-04 19:00 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-16 10:20 Łódź (LCJ)
2022-11-16 22:00 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 11h 40m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2469
2022-11-16 10:20 Łódź (LCJ)
2022-11-16 11:40 Londyn (STN)
RK
RK225
2022-11-16 15:30 Londyn (STN)
2022-11-16 16:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR536
2022-11-16 20:00 Dublin (DUB)
2022-11-16 21:00 Nottingham (EMA)
Cena 920 zł
Lot 9

Podróż z

Nottingham

2022-11-04 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-04 07:00 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5438
2022-11-04 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-04 10:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-04 15:20 Dublin (DUB)
2022-11-04 19:00 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-13 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-14 00:25 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 13h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1979
2022-11-13 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-13 12:25 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5759
2022-11-13 22:25 Dublin (DUB)
2022-11-13 23:25 Nottingham (EMA)
Cena 960 zł
Lot 10

Podróż z

Nottingham

2022-11-11 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-11 07:00 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5438
2022-11-11 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-11 10:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-11 15:20 Dublin (DUB)
2022-11-11 19:00 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-16 10:20 Łódź (LCJ)
2022-11-16 22:00 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 11h 40m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2469
2022-11-16 10:20 Łódź (LCJ)
2022-11-16 11:40 Londyn (STN)
RK
RK225
2022-11-16 15:30 Londyn (STN)
2022-11-16 16:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR536
2022-11-16 20:00 Dublin (DUB)
2022-11-16 21:00 Nottingham (EMA)
Cena 1115 zł
Lot 11

Podróż z

Nottingham

2022-11-11 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-11 07:00 Łódź (LCJ)
Całkowity czas podróży 8h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5438
2022-11-11 09:40 Nottingham (EMA)
2022-11-11 10:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1978
2022-11-11 15:20 Dublin (DUB)
2022-11-11 19:00 Łódź (LCJ)

Podróż do

Łódź

2022-11-13 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-14 00:25 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 13h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1979
2022-11-13 10:30 Łódź (LCJ)
2022-11-13 12:25 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5759
2022-11-13 22:25 Dublin (DUB)
2022-11-13 23:25 Nottingham (EMA)
Cena 1157 zł

Komentarze i oceny

4.80 / 5

5 opini
  • Co jest ważne jak się szuka dobrego lotu, przede wszystkim sugerujemy się ceną, czy lot jest bezpośredni, ile bagażu, jaka obsługa. Czy Ryanair spełnia te wymogi??? Odpowiadam, że wszystkie.

    Co jest ważne jak się szuka dobrego lotu, przede wszystkim sugerujemy się ceną, czy lot jest bezpośredni, ile bagażu, jaka obsługa. Czy Ryanair spełnia te wymogi??? Odpowiadam, że wszystkie.
  • Wiesz czasem jeszcze co niektórzy licza na szampana na pokładzie i folele z masażem , no ale za 200- 300 zł to chyba się nie da:)

    Wiesz czasem jeszcze co niektórzy licza na szampana na pokładzie i folele z masażem , no ale za 200- 300 zł to chyba się nie da:)
  • Podobno za korzystanie z toalety tanie linie chcą kasować opłatę, a co dopiero za szampana :D

    Podobno za korzystanie z toalety tanie linie chcą kasować opłatę, a co dopiero za szampana :D
  • Ludzie skąd wy takie informacje macie, wiadomo że Ryanair to tanie linie z założenia ale żeby za toaletę płacić to pierwsze słyszę...nie przesadzajcie

    Ludzie skąd wy takie informacje macie, wiadomo że Ryanair to tanie linie z założenia ale żeby za toaletę płacić to pierwsze słyszę...nie przesadzajcie
  • Linie jak każde inne, wiadomo że chcą zarobić ile mogą no i co się dziwić, takie czasy, ale wole tak niż płacić na innych liniach gruby hajs to tez nie jest fajnie

    Linie jak każde inne, wiadomo że chcą zarobić ile mogą no i co się dziwić, takie czasy, ale wole tak niż płacić na innych liniach gruby hajs to tez nie jest fajnie