Loty z Poznań do Barcelona od 79.00zł

Lipiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
155
13
14
15
16
17
18
19
129
20
21
22
23
24
25
26
129
27
28
29
30
31

Lipiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
129
13
14
15
16
17
18
19
185
20
21
22
23
24
25
26
129
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne loty do Barcelony Girony (GRO), portu oddalonego około 80km od centrum miasta. Bezpośrednie loty z Poznania do Barcelony oferuje tani przewoźnik Ryanair. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty na trasie Poznań-Barcelona liniami Ryanair zostają zawieszone. Wznowienie lotów w sezonie wiosna-lato 2018 od 25 marca. Loty dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele w godzinach 19:55-22:35. Loty powrotne z Barcelony Girony do Poznania także w czwartki i niedziele w godzinach 16:50-19:30. Skorzystaj z okazji, zarezerwuj tanie loty irlandzkiego przewoźnika Ryanair do Barcelony. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Barcelona

Kraków Barcelona od 2020-07-04 do 2020-10-27 Ryanair 53.00 zł
Warszawa Barcelona od 2020-07-06 do 2020-10-29 Ryanair 94.00 zł
Poznań Barcelona od 2020-07-01 do 2020-10-27 Ryanair 79.00 zł
Gdańsk Barcelona od 2020-07-03 do 2020-10-24 Wizz Air 125.00 zł
Katowice Barcelona od 2020-07-03 do 2020-10-25 Wizz Air 109.00 zł
Poznań Barcelona od 2020-07-03 do 2020-10-30 Wizz Air 247.00 zł
Warszawa Barcelona od 2020-07-03 do 2020-10-27 Wizz Air 109.00 zł
Wrocław Barcelona od 2020-07-01 do 2020-10-19 Ryanair 98.00 zł
Kraków Barcelona od 2020-07-03 do 2020-09-30 Wizz Air 239.00 zł

Tanie loty z Poznań do Hiszpania

2016-03-04 - 2016-04-02 159.00
2020-07-01 - 2020-10-24 108.00
2020-07-01 - 2020-10-19 159.00
2020-07-01 - 2020-10-30 264.00
2020-07-01 - 2020-10-27 79.00
2020-07-03 - 2020-10-30 247.00
2020-07-06 - 2020-08-31 199.00

Informacje o lotach Poznań - Barcelona.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-07-06 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Barcelona (BARC).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Poznań

2020-09-20 09:40 Poznań (POZ)
2020-09-21 12:10 Reus (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-20 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-21 00:10 Girona (GRO)

Podróż do

Reus

2020-09-22 16:25 Reus (GRO)
2020-09-23 13:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 20h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3843
2020-09-22 16:25 Reus (REU)
2020-09-22 17:40 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-23 09:45 Londyn (STN)
2020-09-23 12:40 Poznań (POZ)
Cena 246 zł
Lot 2

Podróż z

Poznań

2020-09-20 09:40 Poznań (POZ)
2020-09-21 12:10 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-20 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-21 00:10 Girona (GRO)

Podróż do

Barcelona

2020-09-27 07:20 Barcelona (GRO)
2020-09-27 17:15 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 8h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9811
2020-09-27 07:20 Barcelona (BCN)
2020-09-27 08:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-27 13:20 Londyn (STN)
2020-09-27 16:15 Poznań (POZ)
Cena 268 zł
Lot 3

Podróż z

Poznań

2020-09-17 01:30 Poznań (POZ)
2020-09-17 04:00 Reus (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-17 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-17 16:00 Girona (GRO)

Podróż do

Reus

2020-09-22 16:25 Reus (GRO)
2020-09-23 13:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 20h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3843
2020-09-22 16:25 Reus (REU)
2020-09-22 17:40 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-23 09:45 Londyn (STN)
2020-09-23 12:40 Poznań (POZ)
Cena 269 zł
Lot 4

Podróż z

Barcelona

2020-09-16 07:40 Barcelona (BCN)
2020-09-17 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 17h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9815
2020-09-16 19:40 Barcelona (BCN)
2020-09-16 21:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-17 09:45 Londyn (STN)
2020-09-17 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 01:10 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 00:10 Girona (GRO)
Cena 244 zł
Lot 5

Podróż z

Barcelona

2020-09-15 07:40 Barcelona (BCN)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 17h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9815
2020-09-15 19:40 Barcelona (BCN)
2020-09-15 21:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-16 09:45 Londyn (STN)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 01:10 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 00:10 Girona (GRO)
Cena 244 zł
Lot 6

Podróż z

Girona

2020-09-17 04:25 Girona (GRO)
2020-09-17 07:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2020-09-17 16:25 Girona (GRO)
2020-09-17 19:00 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 01:10 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 00:10 Girona (GRO)
Cena 251 zł
Lot 7

Podróż z

Barcelona

2020-09-16 07:40 Barcelona (BCN)
2020-09-17 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 17h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9815
2020-09-16 19:40 Barcelona (BCN)
2020-09-16 21:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-17 09:45 Londyn (STN)
2020-09-17 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 17:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 16:00 Girona (GRO)
Cena 253 zł
Lot 8

Podróż z

Barcelona

2020-09-15 07:40 Barcelona (BCN)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 17h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9815
2020-09-15 19:40 Barcelona (BCN)
2020-09-15 21:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-16 09:45 Londyn (STN)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 17:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 16:00 Girona (GRO)
Cena 253 zł
Lot 9

Podróż z

Girona

2020-09-17 04:25 Girona (GRO)
2020-09-17 07:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2020-09-17 16:25 Girona (GRO)
2020-09-17 19:00 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 17:00 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 16:00 Girona (GRO)
Cena 261 zł
Lot 10

Podróż z

Reus

2020-09-22 04:25 Reus (REU)
2020-09-23 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 20h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3843
2020-09-22 16:25 Reus (REU)
2020-09-22 17:40 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-23 09:45 Londyn (STN)
2020-09-23 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 01:10 Reus (REU)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 00:10 Girona (GRO)
Cena 260 zł
Lot 11

Podróż z

Reus

2020-09-15 04:25 Reus (REU)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 20h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3843
2020-09-15 16:25 Reus (REU)
2020-09-15 17:40 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-16 09:45 Londyn (STN)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 01:10 Reus (REU)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-27 21:40 Poznań (POZ)
2020-09-28 00:10 Girona (GRO)
Cena 260 zł
Lot 12

Podróż z

Reus

2020-09-15 04:25 Reus (REU)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 20h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3843
2020-09-15 16:25 Reus (REU)
2020-09-15 17:40 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-16 09:45 Londyn (STN)
2020-09-16 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 17:00 Reus (REU)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 16:00 Girona (GRO)
Cena 269 zł
Lot 13

Podróż z

Reus

2020-09-22 04:25 Reus (REU)
2020-09-23 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 20h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3843
2020-09-22 16:25 Reus (REU)
2020-09-22 17:40 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-23 09:45 Londyn (STN)
2020-09-23 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 17:00 Reus (REU)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2020-09-24 13:30 Poznań (POZ)
2020-09-24 16:00 Girona (GRO)
Cena 269 zł

Komentarze i oceny

4.93 / 5

15 opini
  • Polecam to połączenie przez cały rok, ale latem szczególnie wartol

    Polecam to połączenie przez cały rok, ale latem szczególnie wartol
  • a te loty sa przez cały rok czy tylko w sezonie wakacyjnym? che bym wyskoczył zima albo koło listopada, Barcelona rzeczywiście to jedno z piękniejszych miast w Europie

    a te loty sa przez cały rok czy tylko w sezonie wakacyjnym? che bym wyskoczył zima albo koło listopada, Barcelona rzeczywiście to jedno z piękniejszych miast w Europie
  • Jak większość lotów Ryanaira jest to lot do Girony około 80 km od Barcy ale polecam sie tam zatrzymać i też zwiedzić to miasto, warto więcej jest tam" prawdziwej" Hiszpanii niż w Barcelonie która jest teraz trochę "zanowoczesna" równie piękna i kocham to miasto ale Girona przy okazji to tez super sprawa

    Jak większość lotów Ryanaira jest to lot do Girony około 80 km od Barcy ale polecam sie tam zatrzymać i też zwiedzić to miasto, warto więcej jest tam" prawdziwej" Hiszpanii niż w Barcelonie która jest teraz trochę "zanowoczesna" równie piękna i kocham to miasto ale Girona przy okazji to tez super sprawa
  • Jeśli tylko uzbieram kasę na pewno skorzystam z tego połączenia, same bilety nie są tak drogie jak reszta a wiadomo coś trzeba zjeść i gdzieś mieszkać ale jest tam tak pięknie ....

    Jeśli tylko uzbieram kasę na pewno skorzystam z tego połączenia, same bilety nie są tak drogie jak reszta a wiadomo coś trzeba zjeść i gdzieś mieszkać ale jest tam tak pięknie ....
  • Teraz ogolnie wszędzie jest drogo, a fakt drożyzny w Hiszpanii niestety potwierdzam. Inaczej pewnie zarabiając w Hiszpanii kalkulowalibyśmy ceny, natomiast dla Polaków wszędzie gdzie jest EUR będzie drogo.

    Teraz ogolnie wszędzie jest drogo, a fakt drożyzny w Hiszpanii niestety potwierdzam. Inaczej pewnie zarabiając w Hiszpanii kalkulowalibyśmy ceny, natomiast dla Polaków wszędzie gdzie jest EUR będzie drogo.
  • Jeśli bym miała przeliczać wszystko to było by bez sensu, niektóre rzeczy są tańsze niektóre droższe, niektóre takie same, ciuchy np tyle samo, kosmetyki też, w restauracji to przeważnie trzeba przeliczać 1 euro na 1 zł, ale czasem trzeba odpuscić i nie myśleć co ile itp bo potem trochę żal....trzeba dostosować się i tyle

    Jeśli bym miała przeliczać wszystko to było by bez sensu, niektóre rzeczy są tańsze niektóre droższe, niektóre takie same, ciuchy np tyle samo, kosmetyki też, w restauracji to przeważnie trzeba przeliczać 1 euro na 1 zł, ale czasem trzeba odpuscić i nie myśleć co ile itp bo potem trochę żal....trzeba dostosować się i tyle