Loty z Poznań do Birmingham od 199.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
333
21
22
23
300
24
25
26
27
346
28
29
30
287
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
222
21
22
23
110
24
25
26
27
110
28
29
30
110
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Birmingham

Kraków Birmingham od 2022-08-11 do 2022-11-07 Ryanair 117.00 zł
Warszawa Birmingham od 2022-08-02 do 2022-10-28 Wizz Air 149.00 zł
Poznań Birmingham od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 109.00 zł
Wrocław Birmingham od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 269.00 zł
Warszawa Birmingham od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 79.00 zł
Gdańsk Birmingham od 2022-08-01 do 2022-10-20 Ryanair 75.00 zł
Katowice Birmingham od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 162.00 zł
Bydgoszcz Birmingham od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 98.00 zł
Kraków Birmingham od 2022-08-02 do 2022-10-28 Wizz Air 209.00 zł
Poznań Birmingham od 2022-08-02 do 2022-10-24 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Poznań do Wielka Brytania

2013-10-18 - 2014-03-31 129.00
2022-08-02 - 2022-10-20 99.00
2022-08-02 - 2022-10-21 109.00
2022-08-01 - 2022-10-28 106.00
2022-08-01 - 2022-10-21 58.00
2022-08-01 - 2022-10-21 99.00
2022-08-01 - 2022-10-20 58.00
2022-08-02 - 2022-10-21 149.00
2022-08-02 - 2022-10-21 129.00
2022-08-02 - 2022-10-24 199.00
2022-08-01 - 2022-10-21 58.00
2022-08-01 - 2022-10-28 58.00

Informacje o lotach Poznań - Birmingham.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-19 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Birmingham (BHX).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Poznań

2022-10-30 05:45 Poznań (POZ)
2022-10-30 07:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-10-30 05:45 Poznań (POZ)
2022-10-30 07:10 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2022-11-06 07:35 Birmingham (BHX)
2022-11-06 11:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-11-06 07:35 Birmingham (BHX)
2022-11-06 10:40 Poznań (POZ)
Cena 214 zł
Lot 2

Podróż z

Poznań

2022-11-03 03:45 Poznań (POZ)
2022-11-03 05:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-03 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-03 17:10 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2022-11-06 07:35 Birmingham (BHX)
2022-11-06 11:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-11-06 07:35 Birmingham (BHX)
2022-11-06 10:40 Poznań (POZ)
Cena 246 zł
Lot 3

Podróż z

Poznań

2022-10-30 05:45 Poznań (POZ)
2022-10-30 07:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-10-30 05:45 Poznań (POZ)
2022-10-30 07:10 Birmingham (BHX)

Podróż do

Birmingham

2022-11-10 17:35 Birmingham (BHX)
2022-11-10 21:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-11-10 17:35 Birmingham (BHX)
2022-11-10 20:40 Poznań (POZ)
Cena 252 zł
Lot 4

Podróż z

Birmingham

2022-11-03 05:35 Birmingham (BHX)
2022-11-03 08:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-11-03 17:35 Birmingham (BHX)
2022-11-03 20:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 18:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 17:10 Birmingham (BHX)
Cena 235 zł
Lot 5

Podróż z

Birmingham

2022-10-30 07:35 Birmingham (BHX)
2022-10-30 10:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-10-30 07:35 Birmingham (BHX)
2022-10-30 10:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 18:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 17:10 Birmingham (BHX)
Cena 250 zł
Lot 6

Podróż z

Birmingham

2022-11-03 05:35 Birmingham (BHX)
2022-11-03 08:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-11-03 17:35 Birmingham (BHX)
2022-11-03 20:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 08:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 07:10 Birmingham (BHX)
Cena 251 zł
Lot 7

Podróż z

Birmingham

2022-10-30 07:35 Birmingham (BHX)
2022-10-30 10:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-10-30 07:35 Birmingham (BHX)
2022-10-30 10:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 08:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 07:10 Birmingham (BHX)
Cena 266 zł
Lot 8

Podróż z

Birmingham

2022-10-29 02:20 Birmingham (BHX)
2022-10-29 05:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-10-29 14:20 Birmingham (BHX)
2022-10-29 17:25 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 18:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 17:10 Birmingham (BHX)
Cena 283 zł
Lot 9

Podróż z

Birmingham

2022-10-29 02:20 Birmingham (BHX)
2022-10-29 05:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5074
2022-10-29 14:20 Birmingham (BHX)
2022-10-29 17:25 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 08:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 07:10 Birmingham (BHX)
Cena 300 zł
Lot 10

Podróż z

Birmingham

2022-11-01 08:25 Birmingham (BHX)
2022-11-01 02:35 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 5h 10m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61322
2022-11-01 08:25 Birmingham (BHX)
2022-11-01 11:50 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3943
2022-11-01 13:35 Warszawa (WAW)
2022-11-01 14:35 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 18:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 17:10 Birmingham (BHX)
Cena 454 zł
Lot 11

Podróż z

Birmingham

2022-11-01 08:25 Birmingham (BHX)
2022-11-01 02:35 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 5h 10m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61322
2022-11-01 08:25 Birmingham (BHX)
2022-11-01 11:50 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3943
2022-11-01 13:35 Warszawa (WAW)
2022-11-01 14:35 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 08:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 07:10 Birmingham (BHX)
Cena 472 zł
Lot 12

Podróż z

Birmingham

2022-10-30 01:25 Birmingham (BHX)
2022-10-30 07:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Aer Lingus
EI267
2022-10-30 13:25 Birmingham (BHX)
2022-10-30 14:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1974
2022-10-30 16:30 Dublin (DUB)
2022-10-30 19:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 18:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-10 15:45 Poznań (POZ)
2022-11-10 17:10 Birmingham (BHX)
Cena 607 zł
Lot 13

Podróż z

Birmingham

2022-10-30 01:25 Birmingham (BHX)
2022-10-30 07:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Aer Lingus
EI267
2022-10-30 13:25 Birmingham (BHX)
2022-10-30 14:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR1974
2022-10-30 16:30 Dublin (DUB)
2022-10-30 19:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 08:10 Birmingham (BHX)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5073
2022-11-06 05:45 Poznań (POZ)
2022-11-06 07:10 Birmingham (BHX)
Cena 625 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini