Loty z Poznań do Luqa od 68.00zł

Luty 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Luty 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty Ryanair z Poznania na Maltę. W okresie jesienno-zimowym 2017/2018 tani przewoźnik oferuje przeloty z Poznania na Maltę raz w tygodniu. Planowany wylot w poniedziałki z Poznania o godz 19:45 przylot na Maltę o godz. 22:35. Loty powrotne także w poniedziałki w godzinach 16:25-19:20. Rezerwuj tani bilet lotniczy linii Ryanair na przelot Poznań - Malta już dzisiaj 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Luqa

Wrocław Luqa od 2020-10-06 do 2021-03-30 Ryanair 58.00 zł
Gdańsk Luqa od 2020-10-03 do 2021-03-20 Wizz Air 199.00 zł
Warszawa Luqa od 2020-10-03 do 2021-03-20 Wizz Air 139.00 zł
Poznań Luqa od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 68.00 zł
Katowice Luqa od 2020-10-03 do 2021-03-21 Wizz Air 119.00 zł
Gdańsk Luqa od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 124.00 zł
Kraków Luqa od 2020-10-01 do 2021-03-22 Ryanair 78.00 zł

Tanie loty z Poznań do Malta

2020-10-01 - 2021-03-25 68.00

Informacje o lotach Poznań - Luqa.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-02-28 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Luqa (MLA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Poznań

2021-05-24 06:50 Poznań (POZ)
2021-05-24 09:40 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5226
2021-05-24 18:50 Poznań (POZ)
2021-05-24 21:40 Malta (MLA)

Podróż do

Malta

2021-05-31 22:05 Malta (MLA)
2021-06-01 01:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-31 22:05 Malta (MLA)
2021-06-01 00:50 Poznań (POZ)
Cena 307 zł
Lot 2

Podróż z

Poznań

2021-05-24 06:50 Poznań (POZ)
2021-05-24 09:40 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5226
2021-05-24 18:50 Poznań (POZ)
2021-05-24 21:40 Malta (MLA)

Podróż do

Malta

2021-06-04 17:10 Malta (MLA)
2021-06-04 20:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-06-04 17:10 Malta (MLA)
2021-06-04 19:55 Poznań (POZ)
Cena 311 zł
Lot 3

Podróż z

Poznań

2021-05-25 02:10 Poznań (POZ)
2021-05-26 04:25 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 26h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4034
2021-05-25 14:10 Poznań (POZ)
2021-05-25 15:55 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR7324
2021-05-26 14:30 Mediolan (BGY)
2021-05-26 16:25 Malta (MLA)

Podróż do

Malta

2021-05-31 22:05 Malta (MLA)
2021-06-01 01:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-31 22:05 Malta (MLA)
2021-06-01 00:50 Poznań (POZ)
Cena 383 zł
Lot 4

Podróż z

Malta

2021-05-24 10:05 Malta (MLA)
2021-05-25 12:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-24 22:05 Malta (MLA)
2021-05-25 00:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-06-04 13:55 Poznań (POZ)
2021-06-04 17:45 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5226
2021-06-04 13:55 Poznań (POZ)
2021-06-04 16:45 Malta (MLA)
Cena 439 zł
Lot 5

Podróż z

Malta

2021-05-28 05:10 Malta (MLA)
2021-05-28 07:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-28 17:10 Malta (MLA)
2021-05-28 19:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-06-04 13:55 Poznań (POZ)
2021-06-04 17:45 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5226
2021-06-04 13:55 Poznań (POZ)
2021-06-04 16:45 Malta (MLA)
Cena 439 zł
Lot 6

Podróż z

Malta

2021-05-24 10:05 Malta (MLA)
2021-05-25 12:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-24 22:05 Malta (MLA)
2021-05-25 00:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-06-03 19:10 Poznań (POZ)
2021-06-04 15:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 19h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2808
2021-06-03 19:10 Poznań (POZ)
2021-06-03 20:25 Billund (BLL)
Ryanair
FR7792
2021-06-04 11:35 Billund (BLL)
2021-06-04 14:55 Malta (MLA)
Cena 439 zł
Lot 7

Podróż z

Malta

2021-05-28 05:10 Malta (MLA)
2021-05-28 07:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-28 17:10 Malta (MLA)
2021-05-28 19:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-06-03 19:10 Poznań (POZ)
2021-06-04 15:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 19h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2808
2021-06-03 19:10 Poznań (POZ)
2021-06-03 20:25 Billund (BLL)
Ryanair
FR7792
2021-06-04 11:35 Billund (BLL)
2021-06-04 14:55 Malta (MLA)
Cena 439 zł
Lot 8

Podróż z

Malta

2021-05-24 10:05 Malta (MLA)
2021-05-25 12:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-24 22:05 Malta (MLA)
2021-05-25 00:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-05-30 16:55 Poznań (POZ)
2021-05-31 15:20 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 21h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2808
2021-05-30 16:55 Poznań (POZ)
2021-05-30 18:10 Billund (BLL)
Ryanair
FR7792
2021-05-31 11:00 Billund (BLL)
2021-05-31 14:20 Malta (MLA)
Cena 439 zł
Lot 9

Podróż z

Malta

2021-05-28 05:10 Malta (MLA)
2021-05-28 07:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-28 17:10 Malta (MLA)
2021-05-28 19:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-05-30 16:55 Poznań (POZ)
2021-05-31 15:20 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 21h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2808
2021-05-30 16:55 Poznań (POZ)
2021-05-30 18:10 Billund (BLL)
Ryanair
FR7792
2021-05-31 11:00 Billund (BLL)
2021-05-31 14:20 Malta (MLA)
Cena 439 zł
Lot 10

Podróż z

Malta

2021-05-28 05:10 Malta (MLA)
2021-05-28 07:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-28 17:10 Malta (MLA)
2021-05-28 19:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-05-31 18:50 Poznań (POZ)
2021-05-31 22:40 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5226
2021-05-31 18:50 Poznań (POZ)
2021-05-31 21:40 Malta (MLA)
Cena 485 zł
Lot 11

Podróż z

Malta

2021-05-24 10:05 Malta (MLA)
2021-05-25 12:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-24 22:05 Malta (MLA)
2021-05-25 00:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-05-31 18:50 Poznań (POZ)
2021-05-31 22:40 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5226
2021-05-31 18:50 Poznań (POZ)
2021-05-31 21:40 Malta (MLA)
Cena 485 zł
Lot 12

Podróż z

Malta

2021-05-28 05:10 Malta (MLA)
2021-05-28 07:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-28 17:10 Malta (MLA)
2021-05-28 19:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-05-29 07:30 Poznań (POZ)
2021-05-30 10:05 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 25h 35m / 2 przesiadka
Ryanair
FR6705
2021-05-29 07:30 Poznań (POZ)
2021-05-29 10:40 Odessa (ODS)
Wizz Air
W63883
2021-05-29 20:35 Odessa (ODS)
2021-05-29 22:10 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR7794
2021-05-30 07:15 Bolonia (BLQ)
2021-05-30 09:05 Malta (MLA)
Cena 519 zł
Lot 13

Podróż z

Malta

2021-05-24 10:05 Malta (MLA)
2021-05-25 12:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5227
2021-05-24 22:05 Malta (MLA)
2021-05-25 00:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2021-05-29 07:30 Poznań (POZ)
2021-05-30 10:05 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 25h 35m / 2 przesiadka
Ryanair
FR6705
2021-05-29 07:30 Poznań (POZ)
2021-05-29 10:40 Odessa (ODS)
Wizz Air
W63883
2021-05-29 20:35 Odessa (ODS)
2021-05-29 22:10 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR7794
2021-05-30 07:15 Bolonia (BLQ)
2021-05-30 09:05 Malta (MLA)
Cena 519 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

9 opini
  • Szkoda że w zimię nie ma tego połączenia, chętnie bym skorzystał, ciekawe czy juz teraz warto kupić bilety na wiosne czy jeszcze będą jakieś roszady w cenach?

    Szkoda że w zimię nie ma tego połączenia, chętnie bym skorzystał, ciekawe czy juz teraz warto kupić bilety na wiosne czy jeszcze będą jakieś roszady w cenach?
  • Z doświadczenia powiem ze jak ktos chce na wakacje lecieć to już teraz warto obserwować ceny i jak są ok to kupować

    Z doświadczenia powiem ze jak ktos chce na wakacje lecieć to już teraz warto obserwować ceny i jak są ok to kupować
  • Teraz jest dobry okres na wyszukanie fajnych połaczeń na wakacje , o ile nie za późno , szczególnie na kierunki takie jak Malta gdzie w wakacje jet spore zaintersowanie tymi lotami

    Teraz jest dobry okres na wyszukanie fajnych połaczeń na wakacje , o ile nie za późno , szczególnie na kierunki takie jak Malta gdzie w wakacje jet spore zaintersowanie tymi lotami
  • Brzmi ciekawie i zachęcająco, czy ktoś kto korzystal z tego połączenia może się wypowiedzieć ?

    Brzmi ciekawie i zachęcająco, czy ktoś kto korzystal z tego połączenia może się wypowiedzieć ?
  • Co mam się wypowiedzieć, całą wycieczkę opowiedzieć miejsce piękne, jak masz kasę i czas pakuj się i jedź i sam sprawdź

    Co mam się wypowiedzieć, całą wycieczkę opowiedzieć miejsce piękne, jak masz kasę i czas pakuj się i jedź i sam sprawdź
  • Przepiękne miejsce, mógłbym tam mieszkać cały rok, polecam jak tylko was stać na bilety na pewno nie pożałujecie

    Przepiękne miejsce, mógłbym tam mieszkać cały rok, polecam jak tylko was stać na bilety na pewno nie pożałujecie