Loty z Poznań do Rzym od 96.00zł

Lipiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
88
09
10
11
125
12
13
14
15
125
16
17
18
103
19
20
21
22
88
23
24
25
125
26
27
28
29
88
30
31

Lipiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
151
09
10
11
215
12
13
14
15
125
16
17
18
99
19
20
21
22
125
23
24
25
99
26
27
28
29
125
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty tanimi liniami Ryanair z Poznania do Rzymu. W sezonie wiosna - lato 2017 loty zostają zawieszone, ponowne wznowienie połączeń od 29 października 2017, loty dwa razy w tygodniu w niedziele i w środy na lotnisko Giovan Battista Pastine, położone około 15km na południowy wschód od Rzymu. Loty powrotne relacji Rzym-Poznań także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele). Promocyjne loty z Poznania do Rzymu online bądź pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu


Wszystkie loty do Rzym

Warszawa Rzym od 2020-07-01 do 2020-10-19 Ryanair 99.00 zł
Kraków Rzym od 2020-07-01 do 2020-10-19 Ryanair 105.00 zł
Poznań Rzym od 2020-07-01 do 2020-10-19 Ryanair 96.00 zł
Gdańsk Rzym od 2020-07-03 do 2020-10-27 Wizz Air 199.00 zł
Katowice Rzym od 2020-07-03 do 2020-10-19 Wizz Air 93.00 zł
Warszawa Rzym od 2020-07-03 do 2020-10-19 Wizz Air 93.00 zł
Wrocław Rzym od 2020-07-01 do 2020-10-24 Ryanair 101.00 zł
Kraków Rzym od 2020-07-03 do 2020-09-30 Wizz Air 199.00 zł

Tanie loty z Poznań do Włochy

2020-07-03 - 2020-10-25 159.00
2020-07-01 - 2020-10-19 96.00

Informacje o lotach Poznań - Rzym.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-07-06 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Rzym (ROM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Poznań

2020-09-12 02:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 04:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-12 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 16:30 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2020-09-19 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-19 15:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-19 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-19 14:00 Poznań (POZ)
Cena 233 zł
Lot 2

Podróż z

Poznań

2020-09-09 06:20 Poznań (POZ)
2020-09-09 08:25 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-09 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-09 20:25 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2020-09-19 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-19 15:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-19 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-19 14:00 Poznań (POZ)
Cena 233 zł
Lot 3

Podróż z

Poznań

2020-09-09 06:20 Poznań (POZ)
2020-09-09 08:25 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-09 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-09 20:25 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2020-09-16 20:50 Rzym (CIA)
2020-09-16 23:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-16 20:50 Rzym (CIA)
2020-09-16 22:55 Poznań (POZ)
Cena 254 zł
Lot 4

Podróż z

Rzym

2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 02:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 14:00 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-16 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-16 21:25 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-16 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-16 20:25 Rzym (CIA)
Cena 233 zł
Lot 5

Podróż z

Rzym

2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 02:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 14:00 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-12 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 17:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-12 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 16:30 Rzym (CIA)
Cena 233 zł
Lot 6

Podróż z

Rzym

2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 02:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 14:00 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-19 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-19 17:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-19 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-19 16:30 Rzym (CIA)
Cena 233 zł
Lot 7

Podróż z

Rzym

2020-09-09 08:50 Rzym (CIA)
2020-09-09 10:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-09 20:50 Rzym (CIA)
2020-09-09 22:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-16 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-16 21:25 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-16 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-16 20:25 Rzym (CIA)
Cena 254 zł
Lot 8

Podróż z

Rzym

2020-09-09 08:50 Rzym (CIA)
2020-09-09 10:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-09 20:50 Rzym (CIA)
2020-09-09 22:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-12 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 17:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-12 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 16:30 Rzym (CIA)
Cena 254 zł
Lot 9

Podróż z

Rzym

2020-09-09 08:50 Rzym (CIA)
2020-09-09 10:55 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-09 20:50 Rzym (CIA)
2020-09-09 22:55 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-19 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-19 17:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-19 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-19 16:30 Rzym (CIA)
Cena 254 zł
Lot 10

Podróż z

Rzym

2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 02:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 14:00 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-17 08:10 Poznań (POZ)
2020-09-18 00:50 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 15h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2337
2020-09-17 08:10 Poznań (POZ)
2020-09-17 09:15 Londyn (STN)
Ryanair
FR3004
2020-09-17 20:25 Londyn (STN)
2020-09-17 23:50 Rzym (CIA)
Cena 293 zł
Lot 11

Podróż z

Rzym

2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 02:00 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7172
2020-09-05 11:55 Rzym (CIA)
2020-09-05 14:00 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-16 08:00 Poznań (POZ)
2020-09-16 18:35 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 9h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2337
2020-09-16 08:00 Poznań (POZ)
2020-09-16 09:05 Londyn (STN)
Ryanair
FR3072
2020-09-16 14:10 Londyn (STN)
2020-09-16 17:35 Rzym (CIA)
Cena 310 zł
Lot 12

Podróż z

Rzym

2020-09-08 06:20 Rzym (CIA)
2020-09-09 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 18h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3003
2020-09-08 18:20 Rzym (CIA)
2020-09-08 19:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-09 09:45 Londyn (STN)
2020-09-09 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-12 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 17:30 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-12 14:25 Poznań (POZ)
2020-09-12 16:30 Rzym (CIA)
Cena 312 zł
Lot 13

Podróż z

Rzym

2020-09-08 06:20 Rzym (CIA)
2020-09-09 12:40 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 18h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3003
2020-09-08 18:20 Rzym (CIA)
2020-09-08 19:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2020-09-09 09:45 Londyn (STN)
2020-09-09 12:40 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2020-09-16 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-16 21:25 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7171
2020-09-16 18:20 Poznań (POZ)
2020-09-16 20:25 Rzym (CIA)
Cena 312 zł

Komentarze i oceny

4.91 / 5

11 opini
  • Moim marzeniem były odwiedziny Rzymu, od kiedy są tanie linie ziściło się to w 100%. Rzym i lot zaliczony, zdjęcia wywołane a wspomnienia pozostały. Dziękuję za skorzystanie z tanich lotów - teraz mogę śmiało napisać że prawie na każdą kieszeń.

    Moim marzeniem były odwiedziny Rzymu, od kiedy są tanie linie ziściło się to w 100%. Rzym i lot zaliczony, zdjęcia wywołane a wspomnienia pozostały. Dziękuję za skorzystanie z tanich lotów - teraz mogę śmiało napisać że prawie na każdą kieszeń.
  • To faktycznie piękne miasto. Miałam okazje być tam na wycieczce. Kosztowało mnie to trochę, bo wybrałam " odlotowy Rzym" z wylotem z Katowic, a tu patrzę takie dobre ceny. Gdybym wcześniej była kumata to sama zorganizowałabym sobie ten wyjazd.

    To faktycznie piękne miasto. Miałam okazje być tam na wycieczce. Kosztowało mnie to trochę, bo wybrałam " odlotowy Rzym" z wylotem z Katowic, a tu patrzę takie dobre ceny. Gdybym wcześniej była kumata to sama zorganizowałabym sobie ten wyjazd.
  • Połączenie które zawsze wychodzi w przystępnej cenie - polecam

    Połączenie które zawsze wychodzi w przystępnej cenie - polecam
  • Ryanair mimo swej niezbyt fajnej opinii jak dla mnie spisuje się ok, przedewszystkim ważne że loty sa bezpośrednie i tanie , lot trwa niedługo więc śmiało można latać

    Ryanair mimo swej niezbyt fajnej opinii jak dla mnie spisuje się ok, przedewszystkim ważne że loty sa bezpośrednie i tanie , lot trwa niedługo więc śmiało można latać
  • Wiadomo że są to tanie linie i fakt faktem bez szału ale każdy ma prawo wyboru albo płaci mniej i nie narzeka albo bóli więcej za bilet i się cieszy że ma wygode przez 2 godziny lotu

    Wiadomo że są to tanie linie i fakt faktem bez szału ale każdy ma prawo wyboru albo płaci mniej i nie narzeka albo bóli więcej za bilet i się cieszy że ma wygode przez 2 godziny lotu
  • Czyli co jak płace mało to nie mogę wymagać przyzwoitych warunków- nie mówię o luksusach tylko normalnych warunkach

    Czyli co jak płace mało to nie mogę wymagać przyzwoitych warunków- nie mówię o luksusach tylko normalnych warunkach