Loty z Rzeszów do Manchester od 65.00zł

Grudzień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
68
21
22
23
68
24
25
26
27
68
28
29
30
296
31

Grudzień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
640
24
25
26
27
78
28
29
30
78
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z rzeszowskiego lotniska do Manchester w sezonie letnim 2019 odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot w każdą środę w godzinach 12:40-14:30, oraz w niedziele wylot o 10:05 planowane lądowanie w Manchester o godzinie 11:55. Loty powrotne z Manchester do Rzeszowa także w środę o godz 08:30-12:15, oraz w niedziele o godzinie 05:55-09:40. Bilety do manchesteru w sprzedaży on line lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Manchester

Warszawa Manchester od 2020-10-06 do 2021-03-30 Ryanair 60.00 zł
Gdańsk Manchester od 2020-10-07 do 2021-03-31 Ryanair 62.00 zł
Kraków Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 78.00 zł
Wrocław Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-20 Ryanair 65.00 zł
Kraków Manchester od 2020-10-03 do 2021-03-30 EasyJet 199.00 zł
Rzeszów Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-21 Ryanair 65.00 zł
Katowice Manchester od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 48.00 zł

Tanie loty z Rzeszów do Wielka Brytania

2016-02-28 - 2016-02-29 180.00
2020-10-01 - 2021-03-21 172.00
2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-01 - 2021-03-31 48.00
2020-10-01 - 2021-03-25 67.00
2020-10-01 - 2021-03-22 67.00
2020-10-01 - 2021-03-21 65.00

Informacje o lotach Rzeszów - Manchester.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-12-05 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Manchester (MAN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Rzeszów

2021-01-31 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-01-31 12:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-01-31 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-01-31 12:35 Manchester (MAN)

Podróż do

Manchester

2021-02-07 06:45 Manchester (MAN)
2021-02-07 11:20 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3202
2021-02-07 06:45 Manchester (MAN)
2021-02-07 10:20 Rzeszów (RZE)
Cena 193 zł
Lot 2

Podróż z

Rzeszów

2021-01-31 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-01-31 12:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-01-31 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-01-31 12:35 Manchester (MAN)

Podróż do

Manchester

2021-02-10 06:40 Manchester (MAN)
2021-02-10 11:15 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3202
2021-02-10 06:40 Manchester (MAN)
2021-02-10 10:15 Rzeszów (RZE)
Cena 216 zł
Lot 3

Podróż z

Rzeszów

2021-01-31 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-01-31 12:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-01-31 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-01-31 12:35 Manchester (MAN)

Podróż do

Manchester

2021-02-08 13:35 Manchester (MAN)
2021-02-09 12:05 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 20h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3234
2021-02-08 13:35 Manchester (MAN)
2021-02-08 15:55 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W61649
2021-02-09 09:00 Eindhoven (EIN)
2021-02-09 11:05 Rzeszów (RZE)
Cena 219 zł
Lot 4

Podróż z

Manchester

2021-01-31 06:45 Manchester (MAN)
2021-01-31 10:20 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3202
2021-01-31 06:45 Manchester (MAN)
2021-01-31 10:20 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 12:35 Manchester (MAN)
Cena 195 zł
Lot 5

Podróż z

Manchester

2021-01-31 06:45 Manchester (MAN)
2021-01-31 10:20 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3202
2021-01-31 06:45 Manchester (MAN)
2021-01-31 10:20 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 13:30 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 12:30 Manchester (MAN)
Cena 195 zł
Lot 6

Podróż z

Manchester

2021-02-03 06:40 Manchester (MAN)
2021-02-03 10:15 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3202
2021-02-03 06:40 Manchester (MAN)
2021-02-03 10:15 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 12:35 Manchester (MAN)
Cena 246 zł
Lot 7

Podróż z

Manchester

2021-02-03 06:40 Manchester (MAN)
2021-02-03 10:15 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3202
2021-02-03 06:40 Manchester (MAN)
2021-02-03 10:15 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 13:30 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 12:30 Manchester (MAN)
Cena 246 zł
Lot 8

Podróż z

Manchester

2021-01-30 08:00 Manchester (MAN)
2021-01-30 07:30 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR553
2021-01-30 08:00 Manchester (MAN)
2021-01-30 08:55 Dublin (DUB)
Ryanair
FR862
2021-01-30 15:40 Dublin (DUB)
2021-01-30 19:30 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 12:35 Manchester (MAN)
Cena 271 zł
Lot 9

Podróż z

Manchester

2021-01-30 08:00 Manchester (MAN)
2021-01-30 07:30 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 10h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR553
2021-01-30 08:00 Manchester (MAN)
2021-01-30 08:55 Dublin (DUB)
Ryanair
FR862
2021-01-30 15:40 Dublin (DUB)
2021-01-30 19:30 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 13:30 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 12:30 Manchester (MAN)
Cena 271 zł
Lot 10

Podróż z

Manchester

2021-02-01 01:35 Manchester (MAN)
2021-02-02 11:05 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 20h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3234
2021-02-01 13:35 Manchester (MAN)
2021-02-01 15:55 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W61649
2021-02-02 09:00 Eindhoven (EIN)
2021-02-02 11:05 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 12:35 Manchester (MAN)
Cena 272 zł
Lot 11

Podróż z

Manchester

2021-02-05 01:35 Manchester (MAN)
2021-02-06 11:05 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 20h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3234
2021-02-05 13:35 Manchester (MAN)
2021-02-05 15:55 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W61649
2021-02-06 09:00 Eindhoven (EIN)
2021-02-06 11:05 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 13:35 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-07 10:50 Rzeszów (RZE)
2021-02-07 12:35 Manchester (MAN)
Cena 272 zł
Lot 12

Podróż z

Manchester

2021-02-01 01:35 Manchester (MAN)
2021-02-02 11:05 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 20h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3234
2021-02-01 13:35 Manchester (MAN)
2021-02-01 15:55 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W61649
2021-02-02 09:00 Eindhoven (EIN)
2021-02-02 11:05 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 13:30 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 12:30 Manchester (MAN)
Cena 272 zł
Lot 13

Podróż z

Manchester

2021-02-05 01:35 Manchester (MAN)
2021-02-06 11:05 Rzeszów (RZE)
Całkowity czas podróży 20h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3234
2021-02-05 13:35 Manchester (MAN)
2021-02-05 15:55 Eindhoven (EIN)
Wizz Air
W61649
2021-02-06 09:00 Eindhoven (EIN)
2021-02-06 11:05 Rzeszów (RZE)

Podróż do

Rzeszów

2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 13:30 Manchester (MAN)
Całkowity czas podróży 2h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3203
2021-02-10 10:45 Rzeszów (RZE)
2021-02-10 12:30 Manchester (MAN)
Cena 272 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

28 opini
  • Myślę że kto lata na tej trasie nie powinien narzekać, ja korzystam i jestem w miare zadowlony

    Myślę że kto lata na tej trasie nie powinien narzekać, ja korzystam i jestem w miare zadowlony
  • W miarę zadowolony? Czyli masz jakieś ale do tanich lotów? Ja jeszcze nie leciałem, to chętnie przeczytam opinie na co muszę uważać, co powinienem wiedzieć przed zakupem biletu.

    W miarę zadowolony? Czyli masz jakieś ale do tanich lotów? Ja jeszcze nie leciałem, to chętnie przeczytam opinie na co muszę uważać, co powinienem wiedzieć przed zakupem biletu.
  • Tanie linie maja plusy i minusy- wiadomo na wygody nie ma co się nastawiać, płaci sie za dodatkowy bagaż, za pierwszeństwo wejscia na pokład, za wybrane miejsce- ale płacisz ale nie musisz- twój wybór

    Tanie linie maja plusy i minusy- wiadomo na wygody nie ma co się nastawiać, płaci sie za dodatkowy bagaż, za pierwszeństwo wejscia na pokład, za wybrane miejsce- ale płacisz ale nie musisz- twój wybór
  • zawsze Manchester z Rzeszowa był w dobrych cenach a ostatnio to nie wiem co się porobiło, ceny wywalone w kosmos nieżle mają, no ale trudno jak trzeba leciec to nic nie poradzi sie

    zawsze Manchester z Rzeszowa był w dobrych cenach a ostatnio to nie wiem co się porobiło, ceny wywalone w kosmos nieżle mają, no ale trudno jak trzeba leciec to nic nie poradzi sie
  • NIE NARZEKAĆ TANIE LINIE ZAWSZE BYŁY NAJTAŃSZE WIĘC I TAK SĄ DUŻO NIŻSZE NIŻ REGULARNE LOTY. JA JESTEM STAŁYM KLIENTEM TANICH LINII ZAWSZE KUPUJE JE I MI PASUJĄ.

    NIE NARZEKAĆ TANIE LINIE ZAWSZE BYŁY NAJTAŃSZE WIĘC I TAK SĄ DUŻO NIŻSZE NIŻ REGULARNE LOTY. JA JESTEM STAŁYM KLIENTEM TANICH LINII ZAWSZE KUPUJE JE I MI PASUJĄ.
  • ok ale to że reklamują się jako tanie linie nie znaczy że muszą przewoźic ludzi jak bydło, same wyszły z załaożenia że maja tanie bilety więc zarabiają na ilości nie na jakości ale jakieś normy jednak trzeba spełniać, tez staram sie nie narzekać, korzystam z ich usług bo nie ma innej możliwości z Rzeszowa do Manchesteru nie polecę innaczej ( bezpośrednio) jak Ryanairem więc doceniłbym to jak by choć trochę podnieśli standard.

    ok ale to że reklamują się jako tanie linie nie znaczy że muszą przewoźic ludzi jak bydło, same wyszły z załaożenia że maja tanie bilety więc zarabiają na ilości nie na jakości ale jakieś normy jednak trzeba spełniać, tez staram sie nie narzekać, korzystam z ich usług bo nie ma innej możliwości z Rzeszowa do Manchesteru nie polecę innaczej ( bezpośrednio) jak Ryanairem więc doceniłbym to jak by choć trochę podnieśli standard.