INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Warszawa - Bolonia
59.00 PLN

Loty z Warszawy do Bolonii


Promocja aktualna do 31.08.2017
WYLOT Warszawa (Polska)
od 06.08.2017
Lotnisko wylotu:
Warszawa Modlin (WAWA)
>
PRZYLOT Bolonia (Włochy)
do 30.03.2018
Lotnisko przylotu:
Guglielmo Marconi (BLQ)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Warszawa - Bolonia Wylot z lotniska Warszawa Modlin , przylot na lotnisko Guglielmo Marconi. Wyloty oraz przyloty w dniach (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bolonia to miasto położone w północnych Włoszech, pomiędzy rzeką Pad a pasmem górskim Apeniny. 6 km od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy. Bezpośrednie połączenia na to lotnisko z Warszawy Modlin (WMI) oferują linie Ryanair. Loty na tej trasie w okresie wiosna – lato 2017 realizowane są trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wylot z Warszawy o godz 12:40, lądowanie w Bolonii o godz 14:4. Loty powrotne z Bolonii do Warszawy także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach 10:15 -12:15. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów z Warszawy do Bolonii 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Połączenie lotnicze na trasie Warszawa - Bolonia. Wyniki dla połączenia Warszawa (WAWA) - Bolonia (BLQ) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-20 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5718
2017-02-10 15:50 Warszawa (WMI)
2017-02-10 17:55 Bolonia (BLQ)
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5717
2017-02-17 13:20 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 16:25 Warszawa (WMI)
Propozycja 1
Cena : 301
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5718
2017-02-10 15:50 Warszawa (WMI)
2017-02-10 17:55 Bolonia (BLQ)
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 07:30 Warszawa (WMI)
1
W6 1160
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 18:30 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3880
2017-02-18 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-18 06:30 Warszawa (WAW)
LO
Propozycja 2
Cena : 307
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 20m / 1 przesiadka
2017-02-10 22:45 Warszawa (WAW)
2017-02-11 09:05 Bolonia (BLQ)
1
LO 3911
2017-02-10 22:45 Warszawa (WAW)
2017-02-10 23:40 Kraków (KRK)
LO
2
FR 4322
2017-02-11 07:20 Kraków (KRK)
2017-02-11 09:05 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5717
2017-02-17 13:20 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 16:25 Warszawa (WAW)
Propozycja 3
Cena : 371
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 30m / 1 przesiadka
2017-02-10 20:40 Warszawa (WMI)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
1
FR 1056
2017-02-10 20:40 Warszawa (WMI)
2017-02-10 22:50 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 4862
2017-02-11 12:30 Bruksela (CRL)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5717
2017-02-17 13:20 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 16:25 Warszawa (WMI)
Propozycja 4
Cena : 326
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka
2017-02-10 06:00 Warszawa (WAW)
2017-02-10 23:20 Bolonia (BLQ)
1
W6 1351
2017-02-10 06:00 Warszawa (WAW)
2017-02-10 08:30 Paryż (BVA)
W6
2
FR 4304
2017-02-10 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-10 23:20 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5717
2017-02-17 13:20 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 16:25 Warszawa (WAW)
Propozycja 5
Cena : 351
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 40m / 1 przesiadka
2017-02-10 18:30 Warszawa (WAW)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
1
W6 1381
2017-02-10 18:30 Warszawa (WAW)
2017-02-10 20:40 Bruksela (CRL)
W6
2
FR 4862
2017-02-11 12:30 Bruksela (CRL)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5717
2017-02-17 13:20 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 16:25 Warszawa (WAW)
Propozycja 6
Cena : 296
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 30m / 1 przesiadka
2017-02-10 20:40 Warszawa (WMI)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
1
FR 1056
2017-02-10 20:40 Warszawa (WMI)
2017-02-10 22:50 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 4862
2017-02-11 12:30 Bruksela (CRL)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 07:30 Warszawa (WMI)
1
W6 1160
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 18:30 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3880
2017-02-18 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-18 06:30 Warszawa (WAW)
LO
Propozycja 7
Cena : 332
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka
2017-02-10 06:00 Warszawa (WAW)
2017-02-10 23:20 Bolonia (BLQ)
1
W6 1351
2017-02-10 06:00 Warszawa (WAW)
2017-02-10 08:30 Paryż (BVA)
W6
2
FR 4304
2017-02-10 21:40 Paryż (BVA)
2017-02-10 23:20 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 07:30 Warszawa (WAW)
1
W6 1160
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 18:30 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3880
2017-02-18 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-18 06:30 Warszawa (WAW)
LO
Propozycja 8
Cena : 357
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 40m / 1 przesiadka
2017-02-10 18:30 Warszawa (WAW)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
1
W6 1381
2017-02-10 18:30 Warszawa (WAW)
2017-02-10 20:40 Bruksela (CRL)
W6
2
FR 4862
2017-02-11 12:30 Bruksela (CRL)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 07:30 Warszawa (WAW)
1
W6 1160
2017-02-17 16:50 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 18:30 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3880
2017-02-18 05:35 Katowice (KTW)
2017-02-18 06:30 Warszawa (WAW)
LO
Propozycja 9
Cena : 302
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 40m / 1 przesiadka
2017-02-10 18:30 Warszawa (WAW)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
1
W6 1381
2017-02-10 18:30 Warszawa (WAW)
2017-02-10 20:40 Bruksela (CRL)
W6
2
FR 4862
2017-02-11 12:30 Bruksela (CRL)
2017-02-11 14:10 Bolonia (BLQ)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka
2017-02-17 10:15 Bolonia (BLQ)
2017-02-18 00:10 Warszawa (WAW)
1
FR 4863
2017-02-17 10:15 Bolonia (BLQ)
2017-02-17 12:05 Bruksela (CRL)
FR
2
W6 1382
2017-02-17 21:15 Bruksela (CRL)
2017-02-17 23:10 Warszawa (WAW)
W6
Propozycja 10
Cena : 371
Bilety lotnicze Bolonia
2017-08-02 / 2018-02-28
129.00 pln
2017-08-01 / 2018-03-30
59.00 pln
2017-08-03 / 2018-04-03
99.00 pln
2017-08-02 / 2018-03-30
99.00 pln
Tanie loty z Warszawy do Włoch
2017-08-01 / 2018-03-30
59.00 pln
2017-08-01 / 2018-03-29
99.00 pln
2017-08-03 / 2018-03-29
99.00 pln
2017-08-02 / 2018-03-30
99.00 pln
2017-08-01 / 2018-03-29
109.00 pln
2017-08-01 / 2018-05-01
109.00 pln
2017-08-02 / 2018-03-30
129.00 pln
2017-08-01 / 2018-03-30
159.00 pln
2017-08-03 / 2018-04-01
159.00 pln
2017-08-02 / 2018-04-04
179.00 pln
2017-08-04 / 2018-03-30
179.00 pln
2017-08-01 / 2018-03-30
199.00 pln
2017-08-02 / 2018-04-01
239.00 pln
2017-08-04 / 2018-04-06
239.00 pln
2017-08-02 / 2018-03-30
279.00 pln
Komentarze(23)

Loty z Warszawy do Bolonii

4.96/5 23 23

Loty z Warszawy do Bolonii

15
04.2014

15-04-2014 11:04


Czy Ryanair już zawsze będzie latał do Bolonii z Modlina? Nie mogę przeżałować że z Okęcia zabrali tanie loty. Bardzo mi odpowiadały a teraz kolejna podróż na obrzeża. Za daleko to lotnisko od centrum i przez to wiele kombinacji.

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

20
05.2014

20-05-2014 10:05


Z tego co sie orientuje to w najbliższym czasie na pewno zosatje, mi tez jest nie po drodze do Modlina ale z drugiej strony czasem łatwiej sie ogarnąc na takim małym lotnisku jak jest mało lotów , chocaiz z tego co wiem Wizzair został na Okęciu tylko Ryanaira przeniełsi-żal

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

23
06.2014

23-06-2014 12:06


Z tego co wiem z dworca głównego można bez problemów sie dostać do Modlina więć nie jest żel tylko dodatkowo czas trzeba stracić, ale wszystko jest do ogarnięcia

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

06
10.2014

06-10-2014 12:10


Jak sie ktos wybiera do Włoch w okolice Bolonii to to połączenie szczerze polecam

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

13
10.2014

13-10-2014 13:10


Wszystko spoko., pięknie tylko żeby nie to lotnisko w Modlinie, dojazd beznadziejny, strata czasu, z Okęcia było dużo , dużo lepiej, sam lot i połaczenie ok.

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

30
10.2014

30-10-2014 13:10


Ja też odejmuje gwiazdke za lotnisko w Modlinie zupełnie nie po drodze jak dla mnie :(

Ocena:
4

Loty z Warszawy do Bolonii

04
11.2014

04-11-2014 15:11


Lotnisko jak lotnisko fakt nie jest to to samo co Okęcie ale przez to pewnie ceny sa niższe, jak by Ryanair miał płacić więcej za główne lotnisko to dał by wyższe ceny biletów, taka jest polityka tanich linii

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

19
11.2014

19-11-2014 10:11


Nie przepadam za lotami w okresie jesiennym , nigdy nie wiadomo jak nas zaskoczy pogoda, mgły często moga pokrzyżować szyki, mam nadzieje że nic nie stanie na przeszkodzie mojego lotu

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

24
03.2015

24-03-2015 12:03


Jedyne co by mi się marzy na tej trasie to żeby wylot z Polski był wcześniej rano a powrót w nocy, wtedy bym mogła latać choćby na jeden dzień, pozałatwiać sprawy, zjeść obiad z rodziną ...nie zawsze mogę wziąć wolne na kilka dni i to blokuje mi drogę

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

30
03.2015

30-03-2015 13:03


jak zwykle przed świętami i po ceny kosmiczne, a ja do końca nie wiedziałem czy lecę czy nie, teraz troche żal tyle za bilet płacić ale trudno, bywało drożej.

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

09
04.2015

09-04-2015 11:04


Myślę że pomału trzeba rozglądnąć się za biletami na wakacje jak sie chce coś zaoszczędzić, bo wiadomo jak jest na Ryanairze

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

13
05.2015

13-05-2015 13:05


Nie przepadam za lotniskiem w Bolonii, ale samo połączenie jest ok

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

24
06.2015

24-06-2015 13:06


Jak się jeszcze nadarzy okazja to śmiało polecę bez zastanawiania się, chyba że ceny będa kosmiczne ale z tego co widzę to utrzymują się na w miare równym poziomie

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

20
07.2015

20-07-2015 11:07


Nie przepadam za lotami samolotem, chyba zawsze będę czuł strach ale jak mam do wyboru tłuc się samochodem to wole już lecieć , dwie godzinki jakos przeżyje

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

13
10.2015

13-10-2015 12:10


Niby wcześniej jeżdziłam autobusem ale teraz to już tylko samolotem i nie wyobrażam sobie innaczej

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

12
04.2016

12-04-2016 14:04


Wiadomo że wcześniej tylko autokary wchodziły w grę . pracuje we Włoszech od dawna i wiem jak było ale teraz jak są tzw tanie linie to nawet nie sprawdzam busów/autokarów szkoda mi czasu i kasy bo czasem jest tak drożej

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

24
05.2016

24-05-2016 11:05


Duże ułatwienie z tymi samolotami, fajnie że jest takie połączenie, a jeśli chodzi o bagaż to nawet wole jak są limity bo tak to każdy "przywieź mi to , tamto kup " a wiadomo nie zawsze miałam ochotę obładowana jechać, a teraz koniec nie ma miejsca i każdy rozumnie :)

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

04
07.2016

04-07-2016 12:07


Teraz wszystko co chcesz kupić jest w Polsce, nie ma co obładowaną lecieć, drobne pamiątki i tyle, bagaż i tak mam zawsze wypchany wiec nie ma co przeciążać

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

09
08.2016

09-08-2016 13:08


Nie lecę z myślą o zakupach ale i tak zawsze wracam obładowana że ledwo zamykam walizkę, szkoda ze bezpłatny jest tylko 10mkilowy bagaż

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

18
10.2016

18-10-2016 14:10


Ja sobie chwale te opcje ze kto chce bagaż to musi dokupić , latam tak ze to 10 kg bezpłatne w zupełności mi starczy więc po co mam przepłacać za coś z czego nie skorzystam

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

30
11.2016

30-11-2016 12:11


Wiadomo każdy ma inne potrzeby jedni się spakują w mały bagaż inni nie, ale rzeczywiście lepiej że jest opcja że kto chce to za to płaci

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

17
02.2017

17-02-2017 13:02


Jak na loty do Bolonii to ceny są ok, choć nie mam nić przeciwko tańszym biletom, wiadomo

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Bolonii

13
07.2017

13-07-2017 13:07


Do cen nie ma co sie przyczepić, wiadomo że za darmo nikt ci nic nie da, latam i nie narzekam bo za dobrze pamiętam czasy gdy tylko autokary były na tej trasie

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.