INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Warszawa - Kolonia
99.00 PLN

Loty z Warszawy do Kolonia


Promocja aktualna do 31.05.2017
WYLOT Warszawa (Polska)
od 03.05.2017
Lotnisko wylotu:
Warszawa Modlin (WAWA)
>
PRZYLOT Kolonia (Niemcy)
do 03.11.2017
Lotnisko przylotu:
Koln/Bonn Apt. (CGN)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Warszawa - Kolonia Wylot z lotniska Warszawa Modlin , przylot na lotnisko Koln/Bonn Apt.. Wyloty oraz przyloty w dniach (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W okresie wiosna – lato 2017 bezpośrednie loty z Warszawy do Kolonii oferują irlandzkie linie Ryanair. Loty z warszawskiego Modlina (WMI) startują pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Wylot z Warszawy o godz 20:15, lądowanie w Kolonii o godz 22:05. Loty powrotne z Niemiec (Kolonia) do Warszawy 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) w godzinach 18:05 - 19:50. Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty do Niemiec online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Połączenie lotnicze na trasie Warszawa - Kolonia. Wyniki dla połączenia Warszawa (WAWA) - Kolonia (CGN) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-21 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 54m / Bezpośrednio
FR 1405
2017-02-24 22:05 Warszawa (WMI)
2017-02-24 23:59 Bonn (CGN)
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 1404
2017-03-03 19:55 Bonn (CGN)
2017-03-03 22:40 Warszawa (WMI)
Propozycja 1
Cena : 281
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
1
LO 3879
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-24 23:30 Katowice (KTW)
LO
2
W6 1099
2017-02-25 10:15 Katowice (KTW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 1404
2017-03-03 19:55 Bonn (CGN)
2017-03-03 22:40 Warszawa (WAW)
Propozycja 2
Cena : 324
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 54m / Bezpośrednio
FR 1405
2017-02-24 22:05 Warszawa (WMI)
2017-02-24 23:59 Bonn (CGN)
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-03-03 06:45 Bonn (CGN)
2017-03-03 18:30 Warszawa (WMI)
1
FR 2813
2017-03-03 06:45 Bonn (CGN)
2017-03-03 07:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 2669
2017-03-03 14:15 Londyn (STN)
2017-03-03 17:30 Warszawa (WMI)
FR
Propozycja 3
Cena : 392
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 54m / Bezpośrednio
FR 1405
2017-02-24 22:05 Warszawa (WMI)
2017-02-24 23:59 Bonn (CGN)
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 30m / 1 przesiadka
2017-03-03 21:50 Bonn (CGN)
2017-03-04 16:20 Warszawa (WMI)
1
FR 2815
2017-03-03 21:50 Bonn (CGN)
2017-03-03 22:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 2281
2017-03-04 12:05 Londyn (STN)
2017-03-04 15:20 Warszawa (WMI)
FR
Propozycja 4
Cena : 392
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 54m / Bezpośrednio
FR 1405
2017-02-24 22:05 Warszawa (WMI)
2017-02-24 23:59 Bonn (CGN)
Przylot
Całkowity czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka
2017-03-03 17:00 Bonn (CGN)
2017-03-04 12:05 Warszawa (WMI)
1
FR 8518
2017-03-03 17:00 Bonn (CGN)
2017-03-03 18:25 Mediolan (BGY)
FR
2
W6 1432
2017-03-04 09:05 Mediolan (BGY)
2017-03-04 11:05 Warszawa (WAW)
W6
Propozycja 5
Cena : 326
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka
2017-02-24 18:55 Warszawa (WAW)
2017-02-25 10:15 Bonn (CGN)
1
AB 8217
2017-02-24 18:55 Warszawa (WAW)
2017-02-24 20:20 Berlin (TXL)
AB
2
AB 6497
2017-02-25 09:10 Berlin (TXL)
2017-02-25 10:15 Bonn (CGN)
AB
Przylot
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2017-03-03 16:25 Bonn (CGN)
2017-03-03 23:50 Warszawa (WAW)
1
AB 6512
2017-03-03 16:25 Bonn (CGN)
2017-03-03 17:30 Berlin (TXL)
AB
2
AB 8210
2017-03-03 21:35 Berlin (TXL)
2017-03-03 22:50 Warszawa (WAW)
AB
Propozycja 6
Cena : 960
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
1
LO 3879
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-24 23:30 Katowice (KTW)
LO
2
W6 1099
2017-02-25 10:15 Katowice (KTW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-03-03 06:45 Bonn (CGN)
2017-03-03 18:30 Warszawa (WAW)
1
FR 2813
2017-03-03 06:45 Bonn (CGN)
2017-03-03 07:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 2669
2017-03-03 14:15 Londyn (STN)
2017-03-03 17:30 Warszawa (WMI)
FR
Propozycja 7
Cena : 435
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
1
LO 3879
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-24 23:30 Katowice (KTW)
LO
2
W6 1099
2017-02-25 10:15 Katowice (KTW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 30m / 1 przesiadka
2017-03-03 21:50 Bonn (CGN)
2017-03-04 16:20 Warszawa (WAW)
1
FR 2815
2017-03-03 21:50 Bonn (CGN)
2017-03-03 22:10 Londyn (STN)
FR
2
FR 2281
2017-03-04 12:05 Londyn (STN)
2017-03-04 15:20 Warszawa (WMI)
FR
Propozycja 8
Cena : 435
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
1
LO 3879
2017-02-24 22:40 Warszawa (WAW)
2017-02-24 23:30 Katowice (KTW)
LO
2
W6 1099
2017-02-25 10:15 Katowice (KTW)
2017-02-25 12:05 Bonn (CGN)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka
2017-03-03 17:00 Bonn (CGN)
2017-03-04 12:05 Warszawa (WAW)
1
FR 8518
2017-03-03 17:00 Bonn (CGN)
2017-03-03 18:25 Mediolan (BGY)
FR
2
W6 1432
2017-03-04 09:05 Mediolan (BGY)
2017-03-04 11:05 Warszawa (WAW)
W6
Propozycja 9
Cena : 369
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka
2017-02-24 09:55 Warszawa (WAW)
2017-02-24 19:40 Bonn (CGN)
1
SK 752
2017-02-24 09:55 Warszawa (WAW)
2017-02-24 11:15 Kopenhaga (CPH)
SK
2
FR 408
2017-02-24 18:10 Kopenhaga (CPH)
2017-02-24 19:40 Bonn (CGN)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka
2017-03-03 20:10 Bonn (CGN)
2017-03-04 10:20 Warszawa (WAW)
1
FR 409
2017-03-03 20:10 Bonn (CGN)
2017-03-03 21:35 Kopenhaga (CPH)
FR
2
SK 751
2017-03-04 08:05 Kopenhaga (CPH)
2017-03-04 09:20 Warszawa (WAW)
SK
Propozycja 10
Cena : 846
Bilety lotnicze Kolonia
2017-05-02 / 2017-10-28
109.00 pln
2017-05-01 / 2017-09-29
179.00 pln
2017-05-03 / 2017-11-03
99.00 pln
2017-05-05 / 2017-10-29
345.00 pln
Tanie loty z Warszawy do Niemiec
2017-05-03 / 2017-11-03
99.00 pln
2017-05-01 / 2017-11-30
109.00 pln
2017-05-01 / 2017-09-30
199.00 pln
2015-02-04 / 2015-03-31
219.00 pln
2017-05-04 / 2018-01-31
219.00 pln
2017-05-05 / 2018-02-28
350.00 pln
2017-05-03 / 2018-02-01
380.00 pln
2017-05-01 / 2018-03-01
390.00 pln
Komentarze(1)

Loty z Warszawy do Kolonia

5.00/5 1 1

Loty z Warszawy do Kolonia

30
11.2016

30-11-2016 12:11


Konkret- loty prawie codziennie, fajne godziny, bez przesiadek, ceny do ogarnięcia

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.