Loty z Warszawa do Bruksela od 58.00zł

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
286
22
86
23
39
24
101
25
39
26
386
27
152
28
39
29
39
30
39
31
39

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
286
22
189
23
316
24
417
25
281
26
316
27
189
28
153
29
504
30
226
31
186
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty w warszawskiego lotniska Modlin do stolicy Belgii Brukseli oferują tanie linie Ryanair. Loty odbywają się siedem razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku linia Ryanair oferuje dwa połączenia w ciągu dnia w godzinach 09:25 – 11:20 oraz 20:50 – 22:45, lot w sobotę w godz 09:25 – 11:20, natomiast w niedziele połączenie odbywa się o godzinie 20:50- 22:45. Loty powrotne również od poniedziałku do niedzieli w godzinach 06:55 – 09:00 oraz 18:30 – 20:35.


Wszystkie loty do Bruksela

Warszawa Bruksela od 2019-04-04 do 2019-10-30 Ryanair 58.00 zł
Gdańsk Bruksela od 2019-04-01 do 2019-10-20 Wizz Air 59.00 zł
Kraków Bruksela od 2019-04-01 do 2019-10-30 Ryanair 65.00 zł
Warszawa Bruksela od 2019-04-01 do 2019-10-30 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Bruksela od 2019-04-05 do 2019-10-31 Ryanair 36.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Belgia

2019-04-04 - 2019-10-30 58.00
2019-04-01 - 2019-10-30 96.00

Informacje o lotach Warszawa - Bruksela.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-05-20 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bruksela (BRUK).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2019-07-30 07:35 Warszawa (WAW)
2019-07-30 09:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61381
2019-07-30 19:35 Warszawa (WAW)
2019-07-30 21:40 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2019-08-05 07:55 Bruksela (CRL)
2019-08-05 10:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1057
2019-08-05 07:55 Bruksela (CRL)
2019-08-05 09:50 Warszawa (WMI)
Cena 146 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2019-07-30 07:35 Warszawa (WAW)
2019-07-30 09:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61381
2019-07-30 19:35 Warszawa (WAW)
2019-07-30 21:40 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2019-08-08 19:30 Bruksela (CRL)
2019-08-08 22:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1057
2019-08-08 19:30 Bruksela (CRL)
2019-08-08 21:25 Warszawa (WMI)
Cena 146 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2019-07-30 07:35 Warszawa (WAW)
2019-07-30 09:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61381
2019-07-30 19:35 Warszawa (WAW)
2019-07-30 21:40 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2019-08-08 19:20 Bruksela (CRL)
2019-08-08 22:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-08-08 19:20 Bruksela (CRL)
2019-08-08 21:15 Warszawa (WMI)
Cena 146 zł
Lot 4

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 07:20 Bruksela (CRL)
2019-07-30 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-07-30 19:20 Bruksela (CRL)
2019-07-30 21:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-08-01 19:35 Warszawa (WMI)
2019-08-01 22:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61381
2019-08-01 19:35 Warszawa (WAW)
2019-08-01 21:40 Bruksela (CRL)
Cena 149 zł
Lot 5

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-01 19:35 Warszawa (WAW)
2019-08-01 22:40 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61381
2019-08-01 19:35 Warszawa (WAW)
2019-08-01 21:40 Bruksela (CRL)
Cena 146 zł
Lot 6

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-07 21:15 Warszawa (WAW)
2019-08-08 00:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-08-07 21:15 Warszawa (WMI)
2019-08-07 23:20 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł
Lot 7

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-08 21:40 Warszawa (WAW)
2019-08-09 00:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-08-08 21:40 Warszawa (WMI)
2019-08-08 23:45 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł
Lot 8

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-08 21:50 Warszawa (WAW)
2019-08-09 00:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1058
2019-08-08 21:50 Warszawa (WMI)
2019-08-08 23:55 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł
Lot 9

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-01 21:40 Warszawa (WAW)
2019-08-02 00:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-08-01 21:40 Warszawa (WMI)
2019-08-01 23:45 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł
Lot 10

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-01 21:50 Warszawa (WAW)
2019-08-02 00:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1058
2019-08-01 21:50 Warszawa (WMI)
2019-08-01 23:55 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł
Lot 11

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-06 21:40 Warszawa (WAW)
2019-08-07 00:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-08-06 21:40 Warszawa (WMI)
2019-08-06 23:45 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł
Lot 12

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-07 10:15 Warszawa (WAW)
2019-08-07 13:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1058
2019-08-07 10:15 Warszawa (WMI)
2019-08-07 12:20 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł
Lot 13

Podróż z

Bruksela

2019-07-30 10:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61382
2019-07-30 22:15 Bruksela (CRL)
2019-07-31 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-08-02 21:40 Warszawa (WAW)
2019-08-03 00:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-08-02 21:40 Warszawa (WMI)
2019-08-02 23:45 Bruksela (CRL)
Cena 153 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

15 opini
  • Studiuje w Brukseli. Często korzystam z lotów tanich linii. Trzeba tylko pamiętać, żeby dużo wcześniej kupować bilety, wtedy są dużo tańsze niż na kilka dni przed samym wylotem. Ogólnie to najtańszy środek transportu. Polecam wszystkim.

    Studiuje w Brukseli. Często korzystam z lotów tanich linii. Trzeba tylko pamiętać, żeby dużo wcześniej kupować bilety, wtedy są dużo tańsze niż na kilka dni przed samym wylotem. Ogólnie to najtańszy środek transportu. Polecam wszystkim.
  • Rzeczywiscie jak się jeszcze uda kupic w promocyjnej cenie to bilet wychodzi tanio , nie ma co porównywać do autokaru czy do samochodu

    Rzeczywiscie jak się jeszcze uda kupic w promocyjnej cenie to bilet wychodzi tanio , nie ma co porównywać do autokaru czy do samochodu
  • Jak dla mnie bardzo fajne połączenie, nie ma co ukrywać ze cena jest największym atutem tego lotu :)

    Jak dla mnie bardzo fajne połączenie, nie ma co ukrywać ze cena jest największym atutem tego lotu :)
  • Od 13 maja ceny do 200zł to bardzo nisko, Modlin mnie jedynie zastanawia z dojazdem, ale to chyba jest do ogarnięcia. Osobiście nie miałem okazji lecieć z tego portu ale cena zachęca.

    Od 13 maja ceny do 200zł to bardzo nisko, Modlin mnie jedynie zastanawia z dojazdem, ale to chyba jest do ogarnięcia. Osobiście nie miałem okazji lecieć z tego portu ale cena zachęca.
  • Z dojazdem do Modlina to jakaś wielka pomyłka jest, samo połączenie ok,

    Z dojazdem do Modlina to jakaś wielka pomyłka jest, samo połączenie ok,
  • Jak się jedzie samochodem nie ma takiego problemu ale liczyć na inne śordoki transportu t o nie za bardzo, dobrze że przynajmniej ceny biletów nie sa wygórowane na Ryanairze

    Jak się jedzie samochodem nie ma takiego problemu ale liczyć na inne śordoki transportu t o nie za bardzo, dobrze że przynajmniej ceny biletów nie sa wygórowane na Ryanairze