Loty z Warszawa do Marsylia od 110.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Loty z Warszawy do Marsylii, na jedno z największych lotnisk we Francji, oddalone około 20km od centrum, położone nad lazurowym Wybrzeżem w środkowej Prowansji oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Połączenia w sezonie letnim 2019 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) w środy o godz 18:20, lądowanie w Marsylii o godz 20:50, natomiast w niedziele o godz 06:15-08:45. Loty powrotne z Marsylii do Warszawy także dwa razy w tygodniu, w środy o godz 21:15-23:45 oraz w niedziele o godz 09:10-11:40. Rezerwuj tanie bilety do Marsylii online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Marsylia

Warszawa Marsylia od 2020-01-03 do 2020-03-25 Ryanair 110.00 zł
Kraków Marsylia od 2020-01-03 do 2020-03-30 Ryanair 91.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Francja

2020-01-03 - 2020-03-25 110.00
2020-01-03 - 2020-03-22 329.00
2020-01-03 - 2020-03-25 79.00
2020-01-03 - 2020-03-22 89.00
2020-01-03 - 2020-03-30 89.00
2020-01-03 - 2020-03-27 122.00
2018-03-25 - 2020-03-26 179.00
2020-01-03 - 2020-03-31 99.00
2020-01-03 - 2020-03-27 400.00

Informacje o lotach Warszawa - Marsylia.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Marsylia (MRS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2020-04-21 09:40 Warszawa (WMI)
2020-04-22 09:10 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1056
2020-04-21 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-21 23:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6318
2020-04-22 07:30 Bruksela (CRL)
2020-04-22 09:10 Marsylia (MRS)

Podróż do

Marsylia

2020-04-22 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-23 01:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7008
2020-04-22 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-23 00:20 Warszawa (WMI)
Cena 238 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2020-04-21 09:40 Warszawa (WMI)
2020-04-22 09:10 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1056
2020-04-21 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-21 23:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6318
2020-04-22 07:30 Bruksela (CRL)
2020-04-22 09:10 Marsylia (MRS)

Podróż do

Marsylia

2020-04-26 14:25 Marsylia (MRS)
2020-04-26 17:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7008
2020-04-26 14:25 Marsylia (MRS)
2020-04-26 16:55 Warszawa (WMI)
Cena 245 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2020-04-19 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-19 02:00 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7007
2020-04-19 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-19 14:00 Marsylia (MRS)

Podróż do

Marsylia

2020-04-22 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-23 01:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7008
2020-04-22 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-23 00:20 Warszawa (WMI)
Cena 259 zł
Lot 4

Podróż z

Marsylia

2020-04-15 09:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 12:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7008
2020-04-15 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 00:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-21 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-22 10:10 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1056
2020-04-21 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-21 23:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6318
2020-04-22 07:30 Bruksela (CRL)
2020-04-22 09:10 Marsylia (MRS)
Cena 260 zł
Lot 5

Podróż z

Marsylia

2020-04-15 09:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 12:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7008
2020-04-15 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 00:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 15:00 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7007
2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 14:00 Marsylia (MRS)
Cena 272 zł
Lot 6

Podróż z

Marsylia

2020-04-21 09:30 Marsylia (MRS)
2020-04-21 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6315
2020-04-21 09:30 Marsylia (MRS)
2020-04-21 11:15 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1055
2020-04-21 19:20 Bruksela (CRL)
2020-04-21 21:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 15:00 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7007
2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 14:00 Marsylia (MRS)
Cena 274 zł
Lot 7

Podróż z

Marsylia

2020-04-21 08:05 Marsylia (MRS)
2020-04-22 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 16h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6317
2020-04-21 20:05 Marsylia (MRS)
2020-04-21 21:50 Bruksela (CRL)
Wizz Air
W61382
2020-04-22 10:20 Bruksela (CRL)
2020-04-22 12:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-04-26 11:20 Warszawa (WAW)
2020-04-26 15:00 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7007
2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 14:00 Marsylia (MRS)
Cena 274 zł
Lot 8

Podróż z

Marsylia

2020-04-21 08:05 Marsylia (MRS)
2020-04-22 01:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 16h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6317
2020-04-21 20:05 Marsylia (MRS)
2020-04-21 21:50 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-04-22 11:05 Bruksela (CRL)
2020-04-22 13:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 15:00 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7007
2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 14:00 Marsylia (MRS)
Cena 274 zł
Lot 9

Podróż z

Marsylia

2020-04-15 09:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 12:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7008
2020-04-15 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 00:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-28 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-29 10:10 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1056
2020-04-28 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-28 23:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6318
2020-04-29 07:30 Bruksela (CRL)
2020-04-29 09:10 Marsylia (MRS)
Cena 280 zł
Lot 10

Podróż z

Marsylia

2020-04-15 09:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 12:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7008
2020-04-15 21:50 Marsylia (MRS)
2020-04-16 00:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-22 15:35 Warszawa (WMI)
2020-04-23 10:55 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 18h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1056
2020-04-22 15:35 Warszawa (WMI)
2020-04-22 17:40 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6316
2020-04-23 08:15 Bruksela (CRL)
2020-04-23 09:55 Marsylia (MRS)
Cena 279 zł
Lot 11

Podróż z

Marsylia

2020-04-20 02:40 Marsylia (MRS)
2020-04-21 09:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 19h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6317
2020-04-20 14:40 Marsylia (MRS)
2020-04-20 16:25 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-04-21 07:55 Bruksela (CRL)
2020-04-21 09:50 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 15:00 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7007
2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 14:00 Marsylia (MRS)
Cena 304 zł
Lot 12

Podróż z

Marsylia

2020-04-15 09:35 Marsylia (MRS)
2020-04-15 08:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 10h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6317
2020-04-15 09:35 Marsylia (MRS)
2020-04-15 11:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1055
2020-04-15 18:05 Bruksela (CRL)
2020-04-15 20:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-21 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-22 10:10 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1056
2020-04-21 21:40 Warszawa (WMI)
2020-04-21 23:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6318
2020-04-22 07:30 Bruksela (CRL)
2020-04-22 09:10 Marsylia (MRS)
Cena 305 zł
Lot 13

Podróż z

Marsylia

2020-04-21 10:00 Marsylia (MRS)
2020-04-22 10:35 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 12h 35m / 1 przesiadka
OE
OE165
2020-04-21 22:00 Marsylia (MRS)
2020-04-21 23:55 Wiedeń (VIE)
Ryanair
FR5567
2020-04-22 09:15 Wiedeń (VIE)
2020-04-22 10:35 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 15:00 Marsylia (MRS)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7007
2020-04-26 11:20 Warszawa (WMI)
2020-04-26 14:00 Marsylia (MRS)
Cena 308 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

2 opini
  • Ale się cieszę , jeden z kierunków z których skorzystam jak tylko będę mogła.

    Ale się cieszę , jeden z kierunków z których skorzystam jak tylko będę mogła.
  • Będąc na Lazurowym Wybrzeżu (korzystajcie z boskich plaż) i koniecznie zahaczcie o Marsylie, to zaledwie dwie godziny jazdy autostradą. Czy coś Wam mówi HRABIA MONTE CHRISTO? Tak to te właśnie okolice w których był więziony.

    Będąc na Lazurowym Wybrzeżu (korzystajcie z boskich plaż) i koniecznie zahaczcie o Marsylie, to zaledwie dwie godziny jazdy autostradą. Czy coś Wam mówi HRABIA MONTE CHRISTO? Tak to te właśnie okolice w których był więziony.