Loty z Warszawa do Nottingham od 48.00zł

Grudzień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
68
16
17
18
19
78
20
21
22
90
23
24
25
26
78
27
28
29
181
30
31

Grudzień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
1234
16
17
18
19
1437
20
21
22
795
23
24
25
26
109
27
28
29
130
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Lotnisko East Midlands to angielski port lotniczy położone w regionie East Midlands w miejscowości Castle Donington, port obsługuje także znajdujące się w okolicy miejscowości Nottingham, Derby i Leicester. Współpracuje głównie z tanimi liniami lotniczymi. Połączenia z Warszawy do East Midlands w sezonie letnim 2019 linie Ryanair oferują dwa razy w tygodniu we wtorki i w soboty. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) we wtorki odbywają się o godz 10:10, lądowanie w East Midlands o godz 11:45, w soboty o godz 21:55-23:30. Loty powrotne z East Midlands do Warszawy także 2 razy w tygodniu, we wtorki 06:25-09:45 oraz soboty o godz 18:10-21:30. Zarezerwuj promocyjne loty z Warszawy do East Midlands online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Nottingham

Warszawa Nottingham od 2020-10-04 do 2021-03-24 Ryanair 48.00 zł
Poznań Nottingham od 2013-10-18 do 2014-03-31 Ryanair 129.00 zł
Kraków Nottingham od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 48.00 zł
Łódź Nottingham od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 48.00 zł
Rzeszów Nottingham od 2020-10-01 do 2021-03-31 Ryanair 48.00 zł
Wrocław Nottingham od 2020-10-01 do 2021-03-22 Ryanair 48.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Wielka Brytania

2020-10-05 - 2021-03-25 79.00
2020-10-04 - 2021-03-24 48.00
2020-10-06 - 2021-03-25 98.00
2020-10-06 - 2021-04-04 79.00
2020-10-06 - 2021-03-30 60.00
2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-03 - 2021-03-25 119.00
2020-10-03 - 2021-03-30 59.00
2020-10-01 - 2021-03-30 79.00
2020-10-01 - 2021-03-20 48.00
2020-10-01 - 2021-03-21 193.00
2020-10-01 - 2021-03-18 48.00
2020-10-01 - 2021-03-20 48.00
2020-10-03 - 2021-03-25 149.00
2020-10-03 - 2021-03-21 109.00
2020-10-03 - 2021-03-30 129.00
2020-10-03 - 2021-03-25 139.00

Informacje o lotach Warszawa - Nottingham.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-12-03 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Nottingham (EMA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2021-01-30 07:15 Warszawa (WMI)
2021-01-30 08:50 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-01-30 07:15 Warszawa (WMI)
2021-01-30 08:50 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2021-02-09 15:00 Nottingham (EMA)
2021-02-09 19:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4053
2021-02-09 15:00 Nottingham (EMA)
2021-02-09 18:20 Warszawa (WMI)
Cena 199 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2021-01-30 07:15 Warszawa (WMI)
2021-01-30 08:50 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-01-30 07:15 Warszawa (WMI)
2021-01-30 08:50 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2021-02-06 09:15 Nottingham (EMA)
2021-02-06 13:35 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4053
2021-02-06 09:15 Nottingham (EMA)
2021-02-06 12:35 Warszawa (WMI)
Cena 199 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2021-02-02 01:00 Warszawa (WMI)
2021-02-02 02:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-02 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-02 14:35 Nottingham (EMA)

Podróż do

Nottingham

2021-02-06 09:15 Nottingham (EMA)
2021-02-06 13:35 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4053
2021-02-06 09:15 Nottingham (EMA)
2021-02-06 12:35 Warszawa (WMI)
Cena 235 zł
Lot 4

Podróż z

Nottingham

2021-01-30 09:15 Nottingham (EMA)
2021-01-30 12:35 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4053
2021-01-30 09:15 Nottingham (EMA)
2021-01-30 12:35 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 09:50 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 08:50 Nottingham (EMA)
Cena 201 zł
Lot 5

Podróż z

Nottingham

2021-01-30 09:15 Nottingham (EMA)
2021-01-30 12:35 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4053
2021-01-30 09:15 Nottingham (EMA)
2021-01-30 12:35 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 15:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 14:35 Nottingham (EMA)
Cena 201 zł
Lot 6

Podróż z

Nottingham

2021-02-02 03:00 Nottingham (EMA)
2021-02-02 06:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4053
2021-02-02 15:00 Nottingham (EMA)
2021-02-02 18:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 15:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 14:35 Nottingham (EMA)
Cena 235 zł
Lot 7

Podróż z

Nottingham

2021-02-02 03:00 Nottingham (EMA)
2021-02-02 06:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4053
2021-02-02 15:00 Nottingham (EMA)
2021-02-02 18:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 09:50 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 08:50 Nottingham (EMA)
Cena 235 zł
Lot 8

Podróż z

Nottingham

2021-01-31 06:30 Nottingham (EMA)
2021-01-31 01:30 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 6h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR535
2021-01-31 06:30 Nottingham (EMA)
2021-01-31 07:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR8011
2021-01-31 09:50 Dublin (DUB)
2021-01-31 13:30 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 09:50 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 08:50 Nottingham (EMA)
Cena 277 zł
Lot 9

Podróż z

Nottingham

2021-01-31 06:30 Nottingham (EMA)
2021-01-31 01:30 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 6h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR535
2021-01-31 06:30 Nottingham (EMA)
2021-01-31 07:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR8011
2021-01-31 09:50 Dublin (DUB)
2021-01-31 13:30 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 15:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 14:35 Nottingham (EMA)
Cena 277 zł
Lot 10

Podróż z

Nottingham

2021-01-29 06:50 Nottingham (EMA)
2021-01-29 11:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 15h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR535
2021-01-29 06:50 Nottingham (EMA)
2021-01-29 07:50 Dublin (DUB)
Ryanair
FR8011
2021-01-29 20:00 Dublin (DUB)
2021-01-29 23:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 15:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 14:35 Nottingham (EMA)
Cena 277 zł
Lot 11

Podróż z

Nottingham

2021-01-29 06:50 Nottingham (EMA)
2021-01-29 11:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 15h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR535
2021-01-29 06:50 Nottingham (EMA)
2021-01-29 07:50 Dublin (DUB)
Ryanair
FR8011
2021-01-29 20:00 Dublin (DUB)
2021-01-29 23:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 09:50 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 08:50 Nottingham (EMA)
Cena 277 zł
Lot 12

Podróż z

Nottingham

2021-01-29 07:10 Nottingham (EMA)
2021-01-30 06:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 22h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7622
2021-01-29 07:10 Nottingham (EMA)
2021-01-29 10:40 Rzeszów (RZE)
LOT - Polish Airlines
LO3804
2021-01-30 05:25 Rzeszów (RZE)
2021-01-30 06:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-02-06 07:15 Warszawa (WAW)
2021-02-06 09:50 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-06 07:15 Warszawa (WMI)
2021-02-06 08:50 Nottingham (EMA)
Cena 312 zł
Lot 13

Podróż z

Nottingham

2021-01-29 07:10 Nottingham (EMA)
2021-01-30 06:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 22h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7622
2021-01-29 07:10 Nottingham (EMA)
2021-01-29 10:40 Rzeszów (RZE)
LOT - Polish Airlines
LO3804
2021-01-30 05:25 Rzeszów (RZE)
2021-01-30 06:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2021-02-09 13:00 Warszawa (WAW)
2021-02-09 15:35 Nottingham (EMA)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4054
2021-02-09 13:00 Warszawa (WMI)
2021-02-09 14:35 Nottingham (EMA)
Cena 312 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

5 opini
  • Przenieśliście loty z Okęcia do Modlina, czyj to był pomysł. Najbardziej pasował mi właśnie Chopin, świetne połączenie z centru, a tak to muszę kombinować dojazd. No chyba że teraz to żaden problem i komunikacja między lotniskiem Modlin poprawiła się???

    Przenieśliście loty z Okęcia do Modlina, czyj to był pomysł. Najbardziej pasował mi właśnie Chopin, świetne połączenie z centru, a tak to muszę kombinować dojazd. No chyba że teraz to żaden problem i komunikacja między lotniskiem Modlin poprawiła się???
  • Nie widze sensu narzekać, ja tam się ciesze że wogóle są loty bezpośrednie na tej trasie i to w takiej cenie

    Nie widze sensu narzekać, ja tam się ciesze że wogóle są loty bezpośrednie na tej trasie i to w takiej cenie
  • Lot trzy razy w tygodniu, fajnie zawsze można się jakoś dopasować i wybrać najlepszą opcję podróży

    Lot trzy razy w tygodniu, fajnie zawsze można się jakoś dopasować i wybrać najlepszą opcję podróży
  • Już nawet ten Modlin przemilczę...samo połączenie ok, ceny jak na takie połączenie spoko, polecam

    Już nawet ten Modlin przemilczę...samo połączenie ok, ceny jak na takie połączenie spoko, polecam
  • Nie ma co się czepiać lotniska, samo połączenie jest spoko i to najważniejsze.

    Nie ma co się czepiać lotniska, samo połączenie jest spoko i to najważniejsze.