Loty z Warszawa do Rzym od 99.00zł

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
319
24
25
389
26
205
27
163
28
89
29
30
189

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
339
24
25
319
26
400
27
400
28
429
29
30
400
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Warszawy do Rzymu na lotnisko Ciampino (CIA) oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Wyloty w sezonie letnim 2019 z warszawskiego Modlina (WMI) odbywają się codziennie raz lub dwa razy dziennie w zależności od dnia, w poniedziałki o godz 20:40, lądowanie w Rzymie o godz 22:55, wtorki 06:25-08:40 oraz 20:35-22:50, środy o godz 14:25-16:40, czwartki o godz 06:00-08:15 i 14:10-16:25, piątki o 20:25-22:40, soboty o godz 19:05-21:20 oraz 20:25-22:40, w niedziele o godz 20:25-22:40. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Rzymu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Rzym

Warszawa Rzym od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 99.00 zł
Kraków Rzym od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 105.00 zł
Poznań Rzym od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 96.00 zł
Gdańsk Rzym od 2020-09-02 do 2021-03-20 Wizz Air 199.00 zł
Katowice Rzym od 2020-09-02 do 2021-03-30 Wizz Air 99.00 zł
Warszawa Rzym od 2020-09-02 do 2021-03-30 Wizz Air 99.00 zł
Wrocław Rzym od 2020-09-04 do 2021-03-25 Ryanair 68.00 zł
Kraków Rzym od 2020-09-02 do 2021-03-24 Wizz Air 199.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Włochy

2020-09-12 - 2021-04-02 99.00
2020-09-09 - 2021-03-30 59.00
2020-09-04 - 2021-03-18 48.00
2020-09-04 - 2021-03-25 159.00
2020-09-02 - 2021-03-21 149.00
2020-09-02 - 2021-03-31 149.00
2020-09-02 - 2021-03-25 299.00
2020-09-02 - 2021-03-25 179.00
2020-09-02 - 2021-03-25 149.00
2020-09-04 - 2021-03-30 99.00
2020-09-02 - 2021-03-22 109.00
2020-09-04 - 2021-03-25 62.00
2020-09-04 - 2021-03-21 159.00
2020-09-04 - 2021-03-21 124.00
2020-09-04 - 2021-03-31 139.00
2020-09-04 - 2021-03-31 139.00
2020-09-02 - 2021-03-31 99.00
2020-09-02 - 2021-03-30 99.00

Informacje o lotach Warszawa - Rzym.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Rzym (ROM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2020-12-18 03:05 Warszawa (WMI)
2020-12-18 05:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2020-12-18 15:05 Warszawa (WMI)
2020-12-18 17:20 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2020-12-30 17:35 Rzym (CIA)
2020-12-30 20:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-30 17:35 Rzym (CIA)
2020-12-30 19:55 Warszawa (WMI)
Cena 162 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2020-12-19 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-19 09:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2020-12-19 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-19 09:40 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2020-12-30 17:35 Rzym (CIA)
2020-12-30 20:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-30 17:35 Rzym (CIA)
2020-12-30 19:55 Warszawa (WMI)
Cena 162 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2020-12-21 07:40 Warszawa (WMI)
2020-12-21 09:55 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2020-12-21 07:40 Warszawa (WMI)
2020-12-21 09:55 Rzym (CIA)

Podróż do

Rzym

2020-12-30 17:35 Rzym (CIA)
2020-12-30 20:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-30 17:35 Rzym (CIA)
2020-12-30 19:55 Warszawa (WMI)
Cena 162 zł
Lot 4

Podróż z

Rzym

2020-12-19 10:05 Rzym (CIA)
2020-12-19 12:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-19 10:05 Rzym (CIA)
2020-12-19 12:25 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 18:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 17:20 Rzym (CIA)
Cena 181 zł
Lot 5

Podróż z

Rzym

2020-12-20 06:40 Rzym (CIA)
2020-12-20 09:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-20 06:40 Rzym (CIA)
2020-12-20 09:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 18:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 17:20 Rzym (CIA)
Cena 181 zł
Lot 6

Podróż z

Rzym

2020-12-18 12:20 Rzym (CIA)
2020-12-18 02:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-18 12:20 Rzym (CIA)
2020-12-18 14:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 18:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 17:20 Rzym (CIA)
Cena 181 zł
Lot 7

Podróż z

Rzym

2020-12-21 10:20 Rzym (CIA)
2020-12-21 12:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-21 10:20 Rzym (CIA)
2020-12-21 12:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 18:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 17:20 Rzym (CIA)
Cena 181 zł
Lot 8

Podróż z

Rzym

2020-12-22 10:25 Rzym (CIA)
2020-12-22 12:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-22 10:25 Rzym (CIA)
2020-12-22 12:45 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 18:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 17:20 Rzym (CIA)
Cena 222 zł
Lot 9

Podróż z

Rzym

2020-12-18 12:20 Rzym (CIA)
2020-12-18 02:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-18 12:20 Rzym (CIA)
2020-12-18 14:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 10:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 09:40 Rzym (CIA)
Cena 227 zł
Lot 10

Podróż z

Rzym

2020-12-20 06:40 Rzym (CIA)
2020-12-20 09:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-20 06:40 Rzym (CIA)
2020-12-20 09:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 10:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 09:40 Rzym (CIA)
Cena 227 zł
Lot 11

Podróż z

Rzym

2020-12-19 10:05 Rzym (CIA)
2020-12-19 12:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-19 10:05 Rzym (CIA)
2020-12-19 12:25 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 10:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 09:40 Rzym (CIA)
Cena 227 zł
Lot 12

Podróż z

Rzym

2020-12-21 10:20 Rzym (CIA)
2020-12-21 12:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-21 10:20 Rzym (CIA)
2020-12-21 12:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 10:40 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2020-12-26 07:25 Warszawa (WMI)
2020-12-26 09:40 Rzym (CIA)
Cena 227 zł
Lot 13

Podróż z

Rzym

2020-12-23 05:35 Rzym (CIA)
2020-12-23 07:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7025
2020-12-23 17:35 Rzym (CIA)
2020-12-23 19:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 18:20 Rzym (CIA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7026
2021-01-01 15:05 Warszawa (WMI)
2021-01-01 17:20 Rzym (CIA)
Cena 248 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini