Loty z Warszawa do Szczecin od 58.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
60
13
14
60
15
60
16
72
17
60
18
19
72
20
21
60
22
60
23
60
24
60
25
26
80
27
28
104
29
60
30
60
31
60

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
104
13
14
60
15
60
16
70
17
60
18
19
60
20
21
60
22
60
23
60
24
153
25
26
158
27
28
60
29
60
30
60
31
60
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Warszawy do Szczecina oferują tanie linie Ryanair. Loty z warszawskiego Okęcia realizowane są codziennie, w poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele o godz 20:50-22:05, natomiast loty we wtorki odbywają się w godzinach 20:40-21:55, w piątki o godzinie 19:50-21:05. Loty ze Szczecina do Warszawy również od poniedziałku do niedzieli. W sezonie letnim 2019 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zakupu biletów w promocyjnych cenach online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Szczecin

Warszawa Szczecin od 2022-08-01 do 2022-10-28 LOT - Polish Airlines 169.00 zł
Warszawa Szczecin od 2022-08-01 do 2022-10-20 Ryanair 58.00 zł
Kraków Szczecin od 2022-08-01 do 2022-10-23 Ryanair 60.00 zł
Rzeszów Szczecin od 2022-08-02 do 2022-10-25 LOT - Polish Airlines 109.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Polska

2022-08-01 - 2022-10-20 159.00
2022-08-01 - 2022-10-20 159.00
2022-08-01 - 2022-10-28 59.00
2022-08-01 - 2022-10-28 85.00
2022-08-01 - 2022-10-20 58.00

Informacje o lotach Warszawa - Szczecin.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Szczecin (SZZ).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2022-10-05 01:55 Warszawa (WMI)
2022-10-05 03:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-05 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-05 15:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-10-18 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-19 00:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-18 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-18 23:10 Warszawa (WAW)
Cena 245 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2022-10-05 01:55 Warszawa (WMI)
2022-10-05 03:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-05 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-05 15:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-10-12 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-13 00:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-12 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-12 23:10 Warszawa (WAW)
Cena 245 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2022-10-05 01:55 Warszawa (WMI)
2022-10-05 03:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-05 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-05 15:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-10-15 15:45 Szczecin (SZZ)
2022-10-15 17:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3934
2022-10-15 15:45 Szczecin (SZZ)
2022-10-15 16:50 Warszawa (WAW)
Cena 245 zł
Lot 4

Podróż z

Szczecin

2022-10-11 04:10 Szczecin (SZZ)
2022-10-11 05:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3934
2022-10-11 16:10 Szczecin (SZZ)
2022-10-11 17:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-12 13:55 Warszawa (WAW)
2022-10-12 16:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-12 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-12 15:05 Szczecin (SZZ)
Cena 237 zł
Lot 5

Podróż z

Szczecin

2022-10-06 04:10 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 05:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3934
2022-10-06 16:10 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 17:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-12 13:55 Warszawa (WAW)
2022-10-12 16:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-12 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-12 15:05 Szczecin (SZZ)
Cena 241 zł
Lot 6

Podróż z

Szczecin

2022-10-06 10:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 11:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-06 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 23:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-12 13:55 Warszawa (WAW)
2022-10-12 16:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-12 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-12 15:05 Szczecin (SZZ)
Cena 241 zł
Lot 7

Podróż z

Szczecin

2022-10-08 03:45 Szczecin (SZZ)
2022-10-08 04:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3934
2022-10-08 15:45 Szczecin (SZZ)
2022-10-08 16:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-12 13:55 Warszawa (WAW)
2022-10-12 16:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-12 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-12 15:05 Szczecin (SZZ)
Cena 242 zł
Lot 8

Podróż z

Szczecin

2022-10-11 10:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-11 11:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-11 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-11 23:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-12 13:55 Warszawa (WAW)
2022-10-12 16:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4760
2022-10-12 13:55 Warszawa (WMI)
2022-10-12 15:05 Szczecin (SZZ)
Cena 267 zł
Lot 9

Podróż z

Szczecin

2022-10-06 10:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 11:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-06 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 23:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-12 20:25 Warszawa (WAW)
2022-10-12 22:35 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3935
2022-10-12 20:25 Warszawa (WAW)
2022-10-12 21:35 Szczecin (SZZ)
Cena 268 zł
Lot 10

Podróż z

Szczecin

2022-10-06 10:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 11:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-06 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 23:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-17 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-17 16:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3933
2022-10-17 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-17 15:15 Szczecin (SZZ)
Cena 268 zł
Lot 11

Podróż z

Szczecin

2022-10-06 10:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 11:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-06 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 23:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-12 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-12 16:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3933
2022-10-12 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-12 15:15 Szczecin (SZZ)
Cena 268 zł
Lot 12

Podróż z

Szczecin

2022-10-06 10:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 11:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-06 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 23:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-19 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-19 16:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3933
2022-10-19 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-19 15:15 Szczecin (SZZ)
Cena 268 zł
Lot 13

Podróż z

Szczecin

2022-10-06 10:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 11:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3936
2022-10-06 22:05 Szczecin (SZZ)
2022-10-06 23:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-14 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-14 16:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO3933
2022-10-14 14:05 Warszawa (WAW)
2022-10-14 15:15 Szczecin (SZZ)
Cena 268 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini