INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Wrocław - Barcelona
99.00 PLN

Loty z Wrocławia do Barcelony


Promocja aktualna do 31.05.2017
WYLOT Wrocław (Polska)
od 02.05.2017
Lotnisko wylotu:
Wrocław Strachowice (WRO)
>
PRZYLOT Barcelona (Hiszpania)
do 01.11.2017
Lotnisko przylotu:
Girona-Costa Brava (BARC)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Wrocław - Barcelona Wylot z lotniska Wrocław Strachowice , przylot na lotnisko Girona-Costa Brava. Wyloty oraz przyloty w dniach (Niedziela, Środa) .

Bezpośrednie loty z Wrocławia na hiszpańskie lotnisko Barcelona – Girona oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Lotnisko oddalone jest 8 km od miasta Girona i 100 km w kierunku północno wschodnim od Barcelony, lotnisko obsługuje głównie tanie linie lotnicze. W sezonie wiosna – lato 2017 loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Wrocławia w każdą środę i niedziele o godzinie 21:15, planowane lądowanie w Hiszpanii o godzinie 23:55. Loty powrotne z Barcelony Girony do Wrocławia także dwa razy w tygodniu w środy i niedziele w godzinach 18:25 – 21:00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów do Barcelony liniami Ryanair i zakupu biletów w promocyjnych cenach.

Połączenie lotnicze na trasie Wrocław - Barcelona. Wyniki dla połączenia Wrocław (WRO) - Barcelona (BARC) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-25 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9173
2017-02-15 20:50 Wrocław (WRO)
2017-02-15 23:20 Barcelona (GRO)
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9172
2017-02-22 17:55 Barcelona (GRO)
2017-02-22 21:25 Wrocław (WRO)
Propozycja 1
Cena : 356
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka
2017-02-15 19:30 Wrocław (WRO)
2017-02-16 10:45 Barcelona (BCN)
1
FR 8934
2017-02-15 19:30 Wrocław (WRO)
2017-02-15 21:35 Paryż (BVA)
FR
2
FR 6375
2017-02-16 09:00 Paryż (BVA)
2017-02-16 10:45 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9172
2017-02-22 17:55 Barcelona (BCN)
2017-02-22 21:25 Wrocław (WRO)
Propozycja 2
Cena : 457
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9173
2017-02-15 20:50 Wrocław (WRO)
2017-02-15 23:20 Barcelona (GRO)
Przylot
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka
2017-02-22 10:50 Barcelona (GRO)
2017-02-23 00:25 Wrocław (WRO)
1
FR 9045
2017-02-22 10:50 Barcelona (BCN)
2017-02-22 12:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 8407
2017-02-22 20:25 Londyn (STN)
2017-02-22 23:25 Wrocław (WRO)
FR
Propozycja 3
Cena : 386
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9173
2017-02-15 20:50 Wrocław (WRO)
2017-02-15 23:20 Barcelona (GRO)
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka
2017-02-22 06:35 Barcelona (GRO)
2017-02-23 00:55 Wrocław (WRO)
1
FR 6374
2017-02-22 06:35 Barcelona (BCN)
2017-02-22 08:35 Paryż (BVA)
FR
2
FR 8935
2017-02-22 22:00 Paryż (BVA)
2017-02-22 23:55 Wrocław (WRO)
FR
Propozycja 4
Cena : 356
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9173
2017-02-15 20:50 Wrocław (WRO)
2017-02-15 23:20 Barcelona (GRO)
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 40m / 1 przesiadka
2017-02-22 18:10 Barcelona (GRO)
2017-02-23 12:50 Wrocław (WRO)
1
VY 7966
2017-02-22 18:10 Barcelona (BCN)
2017-02-22 19:30 Londyn (LTN)
VY
2
W6 1802
2017-02-23 08:45 Londyn (LTN)
2017-02-23 11:50 Wrocław (WRO)
W6
Propozycja 5
Cena : 376
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 55m / 1 przesiadka
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
1
W6 1825
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-15 13:15 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 9124
2017-02-16 10:25 Eindhoven (EIN)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio
FR 9172
2017-02-22 17:55 Barcelona (GRO)
2017-02-22 21:25 Wrocław (WRO)
Propozycja 6
Cena : 341
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka
2017-02-15 19:30 Wrocław (WRO)
2017-02-16 10:45 Barcelona (BCN)
1
FR 8934
2017-02-15 19:30 Wrocław (WRO)
2017-02-15 21:35 Paryż (BVA)
FR
2
FR 6375
2017-02-16 09:00 Paryż (BVA)
2017-02-16 10:45 Barcelona (BCN)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka
2017-02-22 06:35 Barcelona (BCN)
2017-02-23 00:55 Wrocław (WRO)
1
FR 6374
2017-02-22 06:35 Barcelona (BCN)
2017-02-22 08:35 Paryż (BVA)
FR
2
FR 8935
2017-02-22 22:00 Paryż (BVA)
2017-02-22 23:55 Wrocław (WRO)
FR
Propozycja 7
Cena : 457
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 55m / 1 przesiadka
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
1
W6 1825
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-15 13:15 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 9124
2017-02-16 10:25 Eindhoven (EIN)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka
2017-02-22 10:50 Barcelona (GRO)
2017-02-23 00:25 Wrocław (WRO)
1
FR 9045
2017-02-22 10:50 Barcelona (BCN)
2017-02-22 12:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 8407
2017-02-22 20:25 Londyn (STN)
2017-02-22 23:25 Wrocław (WRO)
FR
Propozycja 8
Cena : 371
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 55m / 1 przesiadka
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
1
W6 1825
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-15 13:15 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 9124
2017-02-16 10:25 Eindhoven (EIN)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 20m / 1 przesiadka
2017-02-22 06:35 Barcelona (GRO)
2017-02-23 00:55 Wrocław (WRO)
1
FR 6374
2017-02-22 06:35 Barcelona (BCN)
2017-02-22 08:35 Paryż (BVA)
FR
2
FR 8935
2017-02-22 22:00 Paryż (BVA)
2017-02-22 23:55 Wrocław (WRO)
FR
Propozycja 9
Cena : 341
Wylot
Całkowity czas podróży: 24h 55m / 1 przesiadka
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
1
W6 1825
2017-02-15 11:30 Wrocław (WRO)
2017-02-15 13:15 Eindhoven (EIN)
W6
2
FR 9124
2017-02-16 10:25 Eindhoven (EIN)
2017-02-16 12:25 Barcelona (GRO)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 40m / 1 przesiadka
2017-02-22 18:10 Barcelona (GRO)
2017-02-23 12:50 Wrocław (WRO)
1
VY 7966
2017-02-22 18:10 Barcelona (BCN)
2017-02-22 19:30 Londyn (LTN)
VY
2
W6 1802
2017-02-23 08:45 Londyn (LTN)
2017-02-23 11:50 Wrocław (WRO)
W6
Propozycja 10
Cena : 361
Bilety lotnicze Barcelona
2017-05-01 / 2017-10-29
199.00 pln
2017-05-01 / 2017-11-02
179.00 pln
2017-05-01 / 2017-11-01
199.00 pln
2017-05-05 / 2017-09-30
179.00 pln
2017-05-04 / 2017-10-28
99.00 pln
2017-05-04 / 2017-10-31
99.00 pln
2017-05-05 / 2017-10-31
79.00 pln
2017-05-02 / 2017-11-01
99.00 pln
Tanie loty z Wrocławia do Hiszpanii
2017-05-02 / 2017-11-01
99.00 pln
2017-05-01 / 2017-11-30
139.00 pln
2017-05-01 / 2017-10-28
159.00 pln
2017-05-01 / 2018-03-30
169.00 pln
2017-05-01 / 2017-11-04
169.00 pln
2017-05-04 / 2017-10-27
179.00 pln
Komentarze(4)

Loty z Wrocławia do Barcelony

5.00/5 4 4

Loty z Wrocławia do Barcelony

05
09.2014

05-09-2014 12:09


zamarzyło mi się przedłużenie wakacji, padło na Hiszpanie, mam nadzieje że będzie super

Ocena:
5

Loty z Wrocławia do Barcelony

26
12.2014

26-12-2014 22:12


Jedyne lotnisko które ma loty do/z Barcelony cały sezon przynajmniej na Ryanairze bo na inne loty mnie nie stać,z wszystkich innych lotnisk trzeba do kwietnia czekać, najbardziej szkoda mi Balic bo miałam najbliżej ale trudno jakoś do Wrocławia trzeba będzie jeździć

Ocena:
5

Loty z Wrocławia do Barcelony

17
04.2015

17-04-2015 10:04


Hiszpania marzyła mi się od dawna, miałem dylemat co wybrać Madryt czy Barcelone, ze względu na cene tym razem wygrała Barca ale myślę że to dopiero początek i że będe miał okazję zwiedzić w przyszłości resztę Hiszpanii

Ocena:
5

Loty z Wrocławia do Barcelony

06
04.2016

06-04-2016 10:04


Piękne miejsce, widoki, budynki, krajobrazy jestem pod wielkim wrażeniem, tęsknie za każdym razem jak sobie wspomnę....muszę zbierać kasę na wyjazd

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.