Loty z Wrocław do Bolonia od 78.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
101
13
14
131
15
16
17
324
18
168
19
132
20
21
112
22
23
24
145
25
108
26
101
27
28
129
29
30
31
187

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
160
13
14
427
15
16
17
101
18
101
19
107
20
21
171
22
23
24
114
25
99
26
110
27
28
258
29
30
31
126
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne ceny na bezpośrednie loty do Włoch. Z Wrocławia w sezonie letnim 2019 tanie linie lotnicze Ryanair oferują loty dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele do Bolonii, stolicy regionu Emilia-Romania, położonej w północnych Włoszech, znanej ze słynnego Uniwersytetu Bolońskiego oraz nazywanej ze względu na swoją kaloryczną kuchnię La Grassa czyli tłusta. Wyloty z Wrocławia w środy w godzinach 14:25-16:10 oraz w niedziele o godz 19:05-20:50. Powrotne połączenia z Bolonii do Wrocławia także 2 razy w tygodniu, w środy w godzinach 12:15-14:0 oraz w niedziele o godz 21:15-23:0. Rezerwuj tani bilet do Bolonii online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Bolonia

Warszawa Bolonia od 2022-08-06 do 2022-11-02 Ryanair 59.00 zł
Katowice Bolonia od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 119.00 zł
Kraków Bolonia od 2022-08-05 do 2022-10-25 Ryanair 73.00 zł
Wrocław Bolonia od 2022-08-04 do 2022-10-31 Ryanair 78.00 zł
Katowice Bolonia od 2022-08-01 do 2022-10-24 Ryanair 99.00 zł

Tanie loty z Wrocław do Włochy

2022-08-01 - 2022-10-28 108.00
2022-08-01 - 2022-10-25 118.00
2022-08-04 - 2022-10-31 78.00
2022-08-01 - 2022-10-20 88.00
2022-08-01 - 2022-10-21 98.00
2022-08-01 - 2022-10-28 98.00
2022-08-02 - 2022-10-25 149.00
2022-08-01 - 2022-10-24 122.00
2022-08-02 - 2022-10-25 98.00

Informacje o lotach Wrocław - Bolonia.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Bolonia (BLQ).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Wrocław

2022-11-12 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-12 01:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-12 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-12 13:20 Bolonia (BLQ)

Podróż do

Bolonia

2022-11-19 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-19 16:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-19 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-19 15:25 Wrocław (WRO)
Cena 131 zł
Lot 2

Podróż z

Wrocław

2022-11-05 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-05 01:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-05 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-05 13:20 Bolonia (BLQ)

Podróż do

Bolonia

2022-11-19 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-19 16:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-19 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-19 15:25 Wrocław (WRO)
Cena 131 zł
Lot 3

Podróż z

Wrocław

2022-11-05 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-05 01:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-05 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-05 13:20 Bolonia (BLQ)

Podróż do

Bolonia

2022-11-16 13:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-16 15:45 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-16 13:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-16 14:45 Wrocław (WRO)
Cena 131 zł
Lot 4

Podróż z

Bolonia

2022-11-09 01:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-09 02:45 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-09 13:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-09 14:45 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 14:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 13:20 Bolonia (BLQ)
Cena 132 zł
Lot 5

Podróż z

Bolonia

2022-11-12 01:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-12 03:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-12 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-12 15:25 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 14:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 13:20 Bolonia (BLQ)
Cena 132 zł
Lot 6

Podróż z

Bolonia

2022-11-12 01:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-12 03:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-12 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-12 15:25 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 17:50 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 16:50 Bolonia (BLQ)
Cena 132 zł
Lot 7

Podróż z

Bolonia

2022-11-09 01:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-09 02:45 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-09 13:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-09 14:45 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 17:50 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 16:50 Bolonia (BLQ)
Cena 132 zł
Lot 8

Podróż z

Bolonia

2022-11-09 01:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-09 02:45 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-09 13:05 Bolonia (BLQ)
2022-11-09 14:45 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-12 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-12 14:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-12 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-12 13:20 Bolonia (BLQ)
Cena 132 zł
Lot 9

Podróż z

Bolonia

2022-11-05 01:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-05 03:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-05 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-05 15:25 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 17:50 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 16:50 Bolonia (BLQ)
Cena 148 zł
Lot 10

Podróż z

Bolonia

2022-11-05 01:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-05 03:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-05 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-05 15:25 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-12 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-12 14:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-12 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-12 13:20 Bolonia (BLQ)
Cena 148 zł
Lot 11

Podróż z

Bolonia

2022-11-05 01:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-05 03:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4317
2022-11-05 13:45 Bolonia (BLQ)
2022-11-05 15:25 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 14:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 13:20 Bolonia (BLQ)
Cena 148 zł
Lot 12

Podróż z

Bolonia

2022-11-11 01:20 Bolonia (BLQ)
2022-11-11 04:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 3h 30m / 1 przesiadka
Lufthansa
LH9483
2022-11-11 13:20 Bolonia (BLQ)
2022-11-11 14:30 Monachium (MUC)
Lufthansa
LH1632
2022-11-11 15:40 Monachium (MUC)
2022-11-11 16:50 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 17:50 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-16 15:10 Wrocław (WRO)
2022-11-16 16:50 Bolonia (BLQ)
Cena 670 zł
Lot 13

Podróż z

Bolonia

2022-11-11 01:20 Bolonia (BLQ)
2022-11-11 04:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 3h 30m / 1 przesiadka
Lufthansa
LH9483
2022-11-11 13:20 Bolonia (BLQ)
2022-11-11 14:30 Monachium (MUC)
Lufthansa
LH1632
2022-11-11 15:40 Monachium (MUC)
2022-11-11 16:50 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 14:20 Bolonia (BLQ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4318
2022-11-19 11:40 Wrocław (WRO)
2022-11-19 13:20 Bolonia (BLQ)
Cena 670 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

7 opini
  • Biorąc pod uwagę ceny za podróż autokarem no to nawet nie ma sie co zastanawiać tylko lecieć

    Biorąc pod uwagę ceny za podróż autokarem no to nawet nie ma sie co zastanawiać tylko lecieć
  • jak dla mnie fajne połączenie, często latam Ryanairem i nie narzekam choc słyszałem rózne opinie, no ale za taka cene jak się kupuje bilty to nie ma co liczyc na luksusy

    jak dla mnie fajne połączenie, często latam Ryanairem i nie narzekam choc słyszałem rózne opinie, no ale za taka cene jak się kupuje bilty to nie ma co liczyc na luksusy
  • Cała podróż przespałam wiec chyba jest w miare ok skoro byłam w stanie spać w samolocie co nie często się zdarza

    Cała podróż przespałam wiec chyba jest w miare ok skoro byłam w stanie spać w samolocie co nie często się zdarza
  • Każda podróż do tej pory przebiegała sprawnie, punktualnie, myślę że jeszcze nie raz skorzsytam

    Każda podróż do tej pory przebiegała sprawnie, punktualnie, myślę że jeszcze nie raz skorzsytam
  • Jeśli chodzi o ceny to Ryanair jest nr 1 przynajmniej na tej trasie, reszta trochę słabiej wychodzi no ale cóż?

    Jeśli chodzi o ceny to Ryanair jest nr 1 przynajmniej na tej trasie, reszta trochę słabiej wychodzi no ale cóż?
  • I tak nie masz innego wyboru więc trochę bez sensu przyznawanie miejsc w tej kategorii, jeśli chodzi o bezpośredni lot z Wrocławia do Bolonii to tylko ten Raynairem jest więc nie mam porównania, ale korzystam i polecam :)

    I tak nie masz innego wyboru więc trochę bez sensu przyznawanie miejsc w tej kategorii, jeśli chodzi o bezpośredni lot z Wrocławia do Bolonii to tylko ten Raynairem jest więc nie mam porównania, ale korzystam i polecam :)