Loty z Wrocław do Bruksela od 45.00zł

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie letnim 2019 bezpośrednie loty z Wrocławia do Brukseli Charleroi (CRL) oferują irlandzkie, tanie linie Ryanair. Loty odbywają się trzy razy w tygodniu. Wyloty z Wrocławia w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 12:50, planowany przylot do Brukseli o godzinie 14:30. Lot trwa 01h40min. Loty powrotne z Brukseli do Wrocławia także 3 razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:45-12:25. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych biletów na trasie Wrocław-Bruksela online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Bruksela

Warszawa Bruksela od 2020-09-07 do 2020-10-22 Ryanair 59.00 zł
Gdańsk Bruksela od 2020-09-02 do 2020-10-27 Wizz Air 59.00 zł
Kraków Bruksela od 2020-09-04 do 2020-10-24 Ryanair 48.00 zł
Warszawa Bruksela od 2020-09-02 do 2020-10-24 Wizz Air 69.00 zł
Wrocław Bruksela od 2020-09-08 do 2020-10-23 Ryanair 45.00 zł

Tanie loty z Wrocław do Belgia

2020-09-08 - 2020-10-23 45.00

Informacje o lotach Wrocław - Bruksela.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-19 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Bruksela (BRUK).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Wrocław

2020-11-21 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-21 01:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-21 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-21 13:25 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2020-12-01 10:30 Bruksela (CRL)
2020-12-01 13:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8372
2020-12-01 10:30 Bruksela (CRL)
2020-12-01 12:15 Wrocław (WRO)
Cena 97 zł
Lot 2

Podróż z

Wrocław

2020-11-21 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-21 01:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-21 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-21 13:25 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2020-11-28 13:50 Bruksela (CRL)
2020-11-28 16:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8372
2020-11-28 13:50 Bruksela (CRL)
2020-11-28 15:35 Wrocław (WRO)
Cena 97 zł
Lot 3

Podróż z

Wrocław

2020-11-24 12:40 Wrocław (WRO)
2020-11-24 02:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-24 12:40 Wrocław (WRO)
2020-11-24 14:25 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2020-12-01 10:30 Bruksela (CRL)
2020-12-01 13:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8372
2020-12-01 10:30 Bruksela (CRL)
2020-12-01 12:15 Wrocław (WRO)
Cena 97 zł
Lot 4

Podróż z

Bruksela

2020-11-24 10:30 Bruksela (CRL)
2020-11-24 12:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8372
2020-11-24 10:30 Bruksela (CRL)
2020-11-24 12:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 15:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 14:25 Bruksela (CRL)
Cena 97 zł
Lot 5

Podróż z

Bruksela

2020-11-24 10:30 Bruksela (CRL)
2020-11-24 12:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8372
2020-11-24 10:30 Bruksela (CRL)
2020-11-24 12:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 14:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 13:25 Bruksela (CRL)
Cena 97 zł
Lot 6

Podróż z

Bruksela

2020-11-21 01:50 Bruksela (CRL)
2020-11-21 03:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8372
2020-11-21 13:50 Bruksela (CRL)
2020-11-21 15:35 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 15:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 14:25 Bruksela (CRL)
Cena 97 zł
Lot 7

Podróż z

Bruksela

2020-11-21 01:50 Bruksela (CRL)
2020-11-21 03:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8372
2020-11-21 13:50 Bruksela (CRL)
2020-11-21 15:35 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 14:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 13:25 Bruksela (CRL)
Cena 97 zł
Lot 8

Podróż z

Bruksela

2020-11-25 12:45 Bruksela (CRL)
2020-11-25 06:20 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4862
2020-11-25 12:45 Bruksela (CRL)
2020-11-25 14:25 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR4317
2020-11-25 16:35 Bolonia (BLQ)
2020-11-25 18:20 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 14:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 13:25 Bruksela (CRL)
Cena 209 zł
Lot 9

Podróż z

Bruksela

2020-11-18 12:45 Bruksela (CRL)
2020-11-18 06:20 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4862
2020-11-18 12:45 Bruksela (CRL)
2020-11-18 14:25 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR4317
2020-11-18 16:35 Bolonia (BLQ)
2020-11-18 18:20 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 14:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 13:25 Bruksela (CRL)
Cena 209 zł
Lot 10

Podróż z

Bruksela

2020-11-23 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-23 03:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 9h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4522
2020-11-23 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-23 08:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR8844
2020-11-23 13:55 Mediolan (BGY)
2020-11-23 15:35 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 14:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 13:25 Bruksela (CRL)
Cena 209 zł
Lot 11

Podróż z

Bruksela

2020-11-23 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-23 03:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 9h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4522
2020-11-23 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-23 08:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR8844
2020-11-23 13:55 Mediolan (BGY)
2020-11-23 15:35 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 15:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 14:25 Bruksela (CRL)
Cena 209 zł
Lot 12

Podróż z

Bruksela

2020-11-20 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-20 05:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 10h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4522
2020-11-20 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-20 08:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR8844
2020-11-20 15:50 Mediolan (BGY)
2020-11-20 17:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 15:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-12-01 12:40 Wrocław (WRO)
2020-12-01 14:25 Bruksela (CRL)
Cena 209 zł
Lot 13

Podróż z

Bruksela

2020-11-20 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-20 05:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 10h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4522
2020-11-20 06:35 Bruksela (CRL)
2020-11-20 08:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR8844
2020-11-20 15:50 Mediolan (BGY)
2020-11-20 17:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 14:25 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8373
2020-11-28 11:40 Wrocław (WRO)
2020-11-28 13:25 Bruksela (CRL)
Cena 209 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

11 opini
  • Czy loty są tylko w środy i niedziele do Charleroi?? trochę mało tych lotów jak ktoś chciałby lecieć w inny dzień, ale myślę, że nie ma co kombinować, bo macie najtańsze loty co bardzo przyciąga pasażerów, Niemniej jednak pomarudzić można :P

    Czy loty są tylko w środy i niedziele do Charleroi?? trochę mało tych lotów jak ktoś chciałby lecieć w inny dzień, ale myślę, że nie ma co kombinować, bo macie najtańsze loty co bardzo przyciąga pasażerów, Niemniej jednak pomarudzić można :P
  • Wiadomo że lepiej jak by loty by6ły codziennie, no ale jest jak jest i trzeba sie dopasowac

    Wiadomo że lepiej jak by loty by6ły codziennie, no ale jest jak jest i trzeba sie dopasowac
  • Nigdy nie dogodzisz wszystkim, jest jak jest, ważne że ceny sa niskie aż wstyd jeszcze narzekać

    Nigdy nie dogodzisz wszystkim, jest jak jest, ważne że ceny sa niskie aż wstyd jeszcze narzekać
  • Fajne połączenie, szybko , sprawnie i punbktualnie

    Fajne połączenie, szybko , sprawnie i punbktualnie
  • Pierwsza stronę mam na razie za sobą wszystko ok, mam nadzeije że druga minie równie miło i sprawnie

    Pierwsza stronę mam na razie za sobą wszystko ok, mam nadzeije że druga minie równie miło i sprawnie
  • POLECAM TO POŁACZENIE, NIE MAM POWODÓW ŻEBY SIĘ PRZYCZEPIĆ DO CZEGOŚ, NO MOŻE STWEARDESY NIE MAJA ŁADNYCH MUNDURKÓW

    POLECAM TO POŁACZENIE, NIE MAM POWODÓW ŻEBY SIĘ PRZYCZEPIĆ DO CZEGOŚ, NO MOŻE STWEARDESY NIE MAJA ŁADNYCH MUNDURKÓW