Loty z Wrocław do Cork od 424.00zł

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Tanie linie lotnicze Ryanair udostępniają promocyjne loty do irlandzkiego miasta Cork, drugiego co do wielkości, leżącego na południu kraju nad rzeką Lee. Loty w sezonie letnim 2019 startują dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty Wyloty z wrocławskiego lotniska we wtorki odbywają się o godz 08:00, planowane lądowanie w Cork o godz 09:50, w soboty o godz 10:45-12:35. Loty powrotne z Cork do Wrocławia także 2 razy w tygodniu, we wtorki wyloty z Cork o godzinie 10:50, lądowanie o we Wrocławiu o godz 14:00 oraz w soboty o godz 06:35-10:20. Rezerwuj tanie bilety do Cork online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Cork

Wrocław Cork od 2021-09-11 do 2022-04-10 Ryanair 424.00 zł
Gdańsk Cork od 2021-09-10 do 2022-04-09 Ryanair 116.00 zł
Warszawa Cork od 2021-09-01 do 2022-03-27 Ryanair 199.00 zł
Poznań Cork od 2021-09-01 do 2022-03-29 Ryanair 111.00 zł
Katowice Cork od 2021-09-01 do 2022-03-22 Ryanair 139.00 zł

Tanie loty z Wrocław do Irlandia

2021-09-11 - 2022-04-10 424.00
2021-09-01 - 2022-03-27 78.00
2021-09-01 - 2022-03-27 88.00

Informacje o lotach Wrocław - Cork.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Cork (ORK).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Wrocław

2021-12-03 10:45 Wrocław (WRO)
2021-12-04 07:50 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 10h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8408
2021-12-03 22:45 Wrocław (WRO)
2021-12-03 23:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR901
2021-12-04 06:25 Londyn (STN)
2021-12-04 07:50 Cork (ORK)

Podróż do

Cork

2021-12-08 11:45 Cork (ORK)
2021-12-09 00:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7681
2021-12-08 11:45 Cork (ORK)
2021-12-08 13:00 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8407
2021-12-08 20:30 Londyn (STN)
2021-12-08 23:25 Wrocław (WRO)
Cena 382 zł
Lot 2

Podróż z

Wrocław

2021-12-06 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-06 04:20 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8406
2021-12-06 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-06 07:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR908
2021-12-06 14:55 Londyn (STN)
2021-12-06 16:20 Cork (ORK)

Podróż do

Cork

2021-12-08 11:45 Cork (ORK)
2021-12-09 00:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7681
2021-12-08 11:45 Cork (ORK)
2021-12-08 13:00 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8407
2021-12-08 20:30 Londyn (STN)
2021-12-08 23:25 Wrocław (WRO)
Cena 393 zł
Lot 3

Podróż z

Wrocław

2021-12-06 03:55 Wrocław (WRO)
2021-12-06 09:55 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 7h 0m / 1 przesiadka
W9
W91803
2021-12-06 15:55 Wrocław (WRO)
2021-12-06 17:10 Londyn (LTN)
Ryanair
FR7680
2021-12-06 20:35 Londyn (LTN)
2021-12-06 21:55 Cork (ORK)

Podróż do

Cork

2021-12-08 11:45 Cork (ORK)
2021-12-09 00:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7681
2021-12-08 11:45 Cork (ORK)
2021-12-08 13:00 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8407
2021-12-08 20:30 Londyn (STN)
2021-12-08 23:25 Wrocław (WRO)
Cena 404 zł
Lot 4

Podróż z

Cork

2021-11-29 10:25 Cork (ORK)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 11h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7681
2021-11-29 22:25 Cork (ORK)
2021-11-29 23:40 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8405
2021-11-30 08:20 Londyn (STN)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-10 22:45 Wrocław (WRO)
2021-12-11 08:50 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 10h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8408
2021-12-10 22:45 Wrocław (WRO)
2021-12-10 23:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR901
2021-12-11 06:25 Londyn (STN)
2021-12-11 07:50 Cork (ORK)
Cena 283 zł
Lot 5

Podróż z

Cork

2021-11-29 10:25 Cork (ORK)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 11h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7681
2021-11-29 22:25 Cork (ORK)
2021-11-29 23:40 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8405
2021-11-30 08:20 Londyn (STN)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-11 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-11 16:35 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8406
2021-12-11 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-11 07:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR905
2021-12-11 14:10 Londyn (STN)
2021-12-11 15:35 Cork (ORK)
Cena 300 zł
Lot 6

Podróż z

Cork

2021-11-29 10:25 Cork (ORK)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 11h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7681
2021-11-29 22:25 Cork (ORK)
2021-11-29 23:40 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8405
2021-11-30 08:20 Londyn (STN)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-13 15:55 Wrocław (WRO)
2021-12-13 22:55 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 7h 0m / 1 przesiadka
W9
W91803
2021-12-13 15:55 Wrocław (WRO)
2021-12-13 17:10 Londyn (LTN)
Ryanair
FR7680
2021-12-13 20:35 Londyn (LTN)
2021-12-13 21:55 Cork (ORK)
Cena 323 zł
Lot 7

Podróż z

Cork

2021-12-04 04:00 Cork (ORK)
2021-12-04 10:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR906
2021-12-04 16:00 Cork (ORK)
2021-12-04 17:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR8407
2021-12-04 19:35 Londyn (STN)
2021-12-04 22:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-10 22:45 Wrocław (WRO)
2021-12-11 08:50 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 10h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8408
2021-12-10 22:45 Wrocław (WRO)
2021-12-10 23:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR901
2021-12-11 06:25 Londyn (STN)
2021-12-11 07:50 Cork (ORK)
Cena 331 zł
Lot 8

Podróż z

Cork

2021-12-04 04:00 Cork (ORK)
2021-12-04 10:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR906
2021-12-04 16:00 Cork (ORK)
2021-12-04 17:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR8407
2021-12-04 19:35 Londyn (STN)
2021-12-04 22:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-09 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-09 20:50 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 14h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8406
2021-12-09 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-09 07:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR7680
2021-12-09 18:30 Londyn (LTN)
2021-12-09 19:50 Cork (ORK)
Cena 333 zł
Lot 9

Podróż z

Cork

2021-12-04 04:00 Cork (ORK)
2021-12-04 10:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR906
2021-12-04 16:00 Cork (ORK)
2021-12-04 17:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR8407
2021-12-04 19:35 Londyn (STN)
2021-12-04 22:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-11 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-11 16:35 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8406
2021-12-11 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-11 07:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR905
2021-12-11 14:10 Londyn (STN)
2021-12-11 15:35 Cork (ORK)
Cena 345 zł
Lot 10

Podróż z

Cork

2021-12-04 04:00 Cork (ORK)
2021-12-04 10:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR906
2021-12-04 16:00 Cork (ORK)
2021-12-04 17:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR8407
2021-12-04 19:35 Londyn (STN)
2021-12-04 22:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-13 18:55 Wrocław (WRO)
2021-12-14 09:40 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 14h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8408
2021-12-13 18:55 Wrocław (WRO)
2021-12-13 20:05 Londyn (STN)
Ryanair
FR901
2021-12-14 07:15 Londyn (STN)
2021-12-14 08:40 Cork (ORK)
Cena 345 zł
Lot 11

Podróż z

Cork

2021-11-29 10:25 Cork (ORK)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 11h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7681
2021-11-29 22:25 Cork (ORK)
2021-11-29 23:40 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8405
2021-11-30 08:20 Londyn (STN)
2021-11-30 11:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-06 15:55 Wrocław (WRO)
2021-12-06 22:55 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 7h 0m / 1 przesiadka
W9
W91803
2021-12-06 15:55 Wrocław (WRO)
2021-12-06 17:10 Londyn (LTN)
Ryanair
FR7680
2021-12-06 20:35 Londyn (LTN)
2021-12-06 21:55 Cork (ORK)
Cena 354 zł
Lot 12

Podróż z

Cork

2021-12-04 04:00 Cork (ORK)
2021-12-04 10:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR906
2021-12-04 16:00 Cork (ORK)
2021-12-04 17:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR8407
2021-12-04 19:35 Londyn (STN)
2021-12-04 22:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-13 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-13 19:55 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 13h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8406
2021-12-13 06:45 Wrocław (WRO)
2021-12-13 07:55 Londyn (STN)
Ryanair
FR905
2021-12-13 17:30 Londyn (STN)
2021-12-13 18:55 Cork (ORK)
Cena 370 zł
Lot 13

Podróż z

Cork

2021-12-04 04:00 Cork (ORK)
2021-12-04 10:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR906
2021-12-04 16:00 Cork (ORK)
2021-12-04 17:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR8407
2021-12-04 19:35 Londyn (STN)
2021-12-04 22:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-12-13 15:55 Wrocław (WRO)
2021-12-13 22:55 Cork (ORK)
Całkowity czas podróży 7h 0m / 1 przesiadka
W9
W91803
2021-12-13 15:55 Wrocław (WRO)
2021-12-13 17:10 Londyn (LTN)
Ryanair
FR7680
2021-12-13 20:35 Londyn (LTN)
2021-12-13 21:55 Cork (ORK)
Cena 376 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

20 opini
  • Wcześniej latałam do Dublina ale Cork wychodzi dużo taniej i bardziej mi po drodze

    Wcześniej latałam do Dublina ale Cork wychodzi dużo taniej i bardziej mi po drodze
  • Trzeba się wstrzelić odpowiednio w czasie żeby załapać się na bilet w dobrej cenie, mi się udało na maj, teraz czatuje na bilety na wakacje.

    Trzeba się wstrzelić odpowiednio w czasie żeby załapać się na bilet w dobrej cenie, mi się udało na maj, teraz czatuje na bilety na wakacje.
  • Warto kupić bilet tak 2 miesiące wcześniej, przynajmniej na Ryanairze się to sprawdza

    Warto kupić bilet tak 2 miesiące wcześniej, przynajmniej na Ryanairze się to sprawdza
  • 2 MIESIACE NA OKRES WAKACYJNY TO I TAK MYSLE ŻE ZA KRÓTKO NA NIEKTÓRE KIERUNKI NAWET WCZEŚNIEJ WARTO KUPIĆ BILET, NO ALE DO CORK TO TAK W SAM RAZ

    2 MIESIACE NA OKRES WAKACYJNY TO I TAK MYSLE ŻE ZA KRÓTKO NA NIEKTÓRE KIERUNKI NAWET WCZEŚNIEJ WARTO KUPIĆ BILET, NO ALE DO CORK TO TAK W SAM RAZ
  • Loty do Cork z reguły sa w miarę tanie, ale wole jednak na bieżąco sprawdzać żeby potem się nie zdziwić

    Loty do Cork z reguły sa w miarę tanie, ale wole jednak na bieżąco sprawdzać żeby potem się nie zdziwić
  • Ceny się zmieniają, ale rzeczywiście raczej nie przekraczają ( poza świętami i wakacjami) 300 zł, moim zdanie to nie dużo, wiec uważam że warto.

    Ceny się zmieniają, ale rzeczywiście raczej nie przekraczają ( poza świętami i wakacjami) 300 zł, moim zdanie to nie dużo, wiec uważam że warto.